2020'de en çok haber olan YouTuber'lar! Enes Batur açık ara farkla zirveye oturdu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

2020'de en çok haber olan YouTuber'lar! Enes Batur açık ara farkla zirveye oturdu

Haberler.com - Haberler | Magazin

İnsansız haber analiz ve raporlama sistemi Habermetre, 2020 yılında en çok haber konusu olan YouTuber'ların listesini açıkladı. Zirveye ise geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren Enes Batur yerleşti. Orkun Işıtmak, ikinci sırada yer alırken sanat, tasarım ve teknoloji içerikleri üreten Barış Özcan da üçüncülüğe oturdu.

Türkiye'nin en büyük dijital haber bankası Haber metre, 8 bini aşkın Türk sitesini tarayarak, 2020 yılında en çok haber konusu olan YouTuber'ların isimlerini çıkardı.

Yayınladığı videolarla adını geniş bir kısma duyuran 14 milyondan fazla abonesi bulunan Enes Batur 4 bin 824 habere konu olarak listenin 1. sırasında yer aldı. Batur, geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçirmiş ve olayı hafif sıyrıklarla atlatmıştı.

2020'de en çok haber olan YouTuber'lar! Enes Batur açık ara farkla zirveye oturduEnes Batur

Listenin 2. sırasında ise bin 731 haber le Orkun Işıtmak geldi. 8 milyondan fazla abonesi bulunan Işıtmak, Acun Ilıcalı'nın yeni kurduğu Exxen platformunda 'Şanslı mı Şanssız mı? isimli bir program sunacak.

2020'de en çok haber olan YouTuber'lar! Orkun Işıtmak ve Barış Özcan zirve için yarıştıOrkun Işıtmak

Listenin 3. sırasında ise bin 423 haber le sanat, tasarım ve teknoloji konularında içerikler hazırlayan Barış Özcan geldi. Yayınladığı videolarla sık sık trend listesinde yer alan Özcan'ın YouTube'da 4,93 milyon abonesi bulunuyor.

2020'de en çok haber olan YouTuber'lar! Orkun Işıtmak ve Barış Özcan zirve için yarıştıBarış Özcan

YouTube'da BaBaLa TV kanalında ünlü isimleri ağırlayarak eğlenceli videolar hazırlayan Oğuzhan Uğur, bin 366 habere konu olarak listenin 4. sırasına yerleşti. Onu ise bin 111 haber le Burak Şahin takip etti.

2020'de en çok haber olan YouTuber'lar! Orkun Işıtmak ve Barış Özcan zirve için yarıştıOğuzhan Uğur

Yaklaşık 7 yıldır YouTube'daki kanalına videolar yükleyen Furkan Yaman'ın YouTube'da 3 milyon 440 bin abonesi bulunuyor. Listede 6. sıraya yerleşen Yaman, 887 habere konu olurken 1 milyonu aşkın okunma sayına ulaştı. Sosyal medya ve Youtube üzerinden yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin karşısına çıkan Berkcan Güven, 7. sırada kendine yer buldu. 878 habere konu olan Güven'in 4 milyon abonesi bulunuyor.

2020'de en çok haber olan YouTuber'lar! Enes Batur açık ara farkla zirveye oturduFurkan Yaman

Kafalar YouTube kanalının iki ismi 8 ve 9'un sıraya yerleşti. 7 milyondan fazla abonesi bulunan kanalın üç isminden Bilal Hancı 642 haber konu oldu. Fatih Yasin ise 632 habere konu olup 1 buçuk milyona yakın okunma sayısına ulaştı.

2020'de en çok haber olan YouTuber'lar! Enes Batur açık ara farkla zirveye oturduKafalar

İlk YouTuber'lardan sayılan ve geçtiğimiz aylarda içerisinde çekim aletlerinin olduğu aracığıyla stüdyoya giderken aracı alev alan Uras Benlioğlu, 564 haber de yer alarak listenin 10'uncusu oldu.

2020'de en çok haber olan YouTuber'lar! Orkun Işıtmak ve Barış Özcan zirve için yarıştıUras Benlioğlu

2020'de en çok haber olan YouTuber'lar! Enes Batur açık ara farkla zirveye oturdu

2020'de en çok haber olan YouTuber'lar! Enes Batur açık ara farkla zirveye oturdu

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (12)
Acemi müzisyen:Edm okulu kanalı çok iyi. Aslında onu birinci yapmaları lazımdı. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
NE HALDE OLDUĞUMUZUN İSPATI:Hiçbir entellektüel yönü olmayan, boş muhabbetçilerin durumu ülkemiizn ve dünyanın çivisinin çıktığının ispatıdır. . . Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Sakaryalı Hatun:Murat Soner, Nygma, Tuncer Merez : takip ettiğim kanallar. :) Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title