Ziynet Sali Burada Yaşıyor

Ziynet Sali Burada Yaşıyor

Sempatik tavırlarıyla bilinen şarkıcı Ziynet Sali'nin evi......

Ziynet Sali Burada Yaşıyor

Ziynet Sali, Gayrettepe'deki iş Bankalılar Sitesi'ndeki evinin kapılarını Instyle Home dergisine açtı.Yarışma programı ve turneleri devam eden ziynet Sali, evinin aydınlık ve ferah salonunda önümüzdeki dönem yapacağı sürprizlerin müjdesini verdi.

"Ben sahnede şarkılarımla var olmaya alışık biriyim. Orada format gereği başka bir duruş sergiliyorum tabii. İnsanlarla konuşurken göz teması kurmaya çok önem veririm. Birinin gözünün içine bakarak, 'Olmamış,' demek o kadar da kolay değil benim karakterimdeki biri için," diye samimi bir itirafta bulunuyor. Böyle durumlarda devreye hemen vicdanının girdiğini ve onu çok zorlamaya başladığını söylüyor tüm içtenliği ile. Kuzey Kıbrıs'ta doğmuş, hemen sonrasında ailesi ile birlikte İngiltere'ye gitmiş ve altı yaşına kadar orada yaşamış.

İlk, orta ve lise eğitimini Kıbrıs'ta almış. Daha sonrada en sevdiği şehir İstanbul'a yerleşmiş. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'da müzik öğretmenliği eğitimi almış Sali.

"200 m2'lik dairenin girişinde küçük bir mutfak yer alıyor. Basamaklı L salonu yemek ve oturma alanı olarak ikiye ayırmış Sali.Üç yatak odası, iki banyo ve misafir tuvaleti evin diğer kanadında konumlanmış. Odalardan birini kendine giyinme odası olarak tasarlamış. Dairenin dört duvar kalacak şekilde yıkıldığını, baştan yenilendiğini söylüyor. Mimar ve dekoratör girmemiş içine.

"Kişiliğimi en doğru yansıtan ev burası oldu. Yazlık evler gibi açık renklerde ama sıcaklık veren bir şekilde dekore etmeyi hayal etmiştim" diyor.

Kaynak: Milliyet.com.tr