YÜRÜYEN MERDİVENLER HABERLERİ

Yürüyen Merdivenler Haberleri

Yürüyen Merdivenler haber, Yürüyen Merdivenler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yürüyen Merdivenler 28.7.2020
Son dakika haber: BAŞAKŞEHİR'DE METRONUN YÜRÜYEN MERDİVENİNE SIKIŞAN KADIN YARALANDI
Gelen son dakika haberlerine göre Serdar ALTINTEPE / BAŞAKŞEHİR İkitelli Metro İstasyonu'nda yürüyen merdivenlerden çıkan bir kadın merdivenin çökmesiyle sıkıştı.
Yürüyen Merdivenler 27.7.2020
Metro istasyonunun yürüyen merdivenine binen kadın dehşeti yaşadı
Metro istasyonunun yürüyen merdivenine binen kadın dehşeti yaşadı İkitelli Metro istasyonunda yürüyen merdiven çöktü, içine düşen kadın yaralandı İSTANBUL - Başakşehir İkitelli Metro istasyonunda yürüyen merdivene binen bir kadın dehşeti yaşadı. Yürüyen merdivenin çökmesiyle içine düşen talihsiz kadının hayatını feci şekilde yaralandı. Merdivenlerin arasında ezilen kadın itfaiyenin uzun uğraşları sonucu bulunduğu yerden çıkarılarak hastaneye kaldırıldı. Olay geçtiğimiz Cumartesi günü Başakşehir İkitelli Sanayi metro durağında meydana geldi. İddiaya göre işe gitmek için metroya binen ve durakta inen Semiha Özkan yukarıya çıkmak için yürüyen merdiveni kullanmak istedi. Talihsiz kadın tam yürüyen merdivene bindiği esnada merdivende henüz bilinmeyen bir nedenle çökme meydana geldi. Bu sırada başka bir yolcu kadının düştüğünü görünce yürüyen merdivenin acil durdurma butonuna bastı. Bölgeye güvenlik görevlileri, sağlık ekipelri ve itfaiye sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri uzun uğraşlar sonucu Özkan'ın bulunduğu yerden çıkarttı ve olay yerinde hazır bekleyen sağlık ekiplerine teslim etti. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan kadın, Kanuni Sultan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Omurgasında kırığı bulunan ve vücudunun çeşitli yerlerinde yaralanan kadının ameliyat edilmesi bekleniyor. Olay anı yaşadığı dehşeti anlatan Semiha Özkan "İşe gidiyordum tam istasyona indim. Yürüyen merdivene bindim yukarıya çıkacaktım. Beni içine çekti ve üç basamak yukarıya götürdü. Ben doğrandım arada kaldım sıkıştı her tarafım" diye konuştu. Annesinin felç geçirme riski bulunduğunu belirten Aybüke Bayalan "Annem Cumartesi günü saat 06.45'te iş yerine giderken bir metro istasyonunda kaza geçirdi. Yürüyen merdivenlerin üzerindeyken merdivenler çöküyor.
Yürüyen Merdivenler 25.7.2020
Köprüler, yürüyen merdivenler ve asansörler şehri Karabük
Karabük'te, kentin yüksek kesimlerindeki mahallelere çıkmakta zorlanan yayaların ulaşımını kolaylaştırmak için mahalleleri birbirine bağlayan yürüyen merdivenler, asansörler ve yaya köprüleri kullanılıyor.
Yürüyen Merdivenler 22.7.2020
Büyükşehir Belediyesi, hasta ve engellilere yardım elini uzattı
Samsun Büyükşehir Belediyesi, 76 yaşındaki Kazım Bayındır'a hasta yatağı, 30 yaşındaki bedensel engelli Zeynel Uzun'a da tekerlekli sandalye hediye etti.
Yürüyen Merdivenler 20.7.2020
Acil durum butonuna basarak yürüyen merdivenleri durduran kişiler güvenlik kamerasında
Kocaeli'de üst geçitlerde kullanılan yürüyen merdivenleri, acil durum butonuna basarak durduran kişiler, güvenlik kameralarınca kaydedildi.
Yürüyen Merdivenler 9.7.2020
Asansör güvenliği için renk etiketlerine dikkat
Yapay zeka destekli, hızlı ve güvenli asansörler üreten Mitsubishi Electric'in asansör ve yürüyen merdiven sistemlerinde Türkiye'deki tek yetkili satıcısı olan AG MELCO, yönetmelik gereği uzmanlar tarafından yılda bir kez yapılan kontrol denetimlerinde asansörlere konulan renkli...
Yürüyen Merdivenler 3.7.2020
Başkentte yürüyen merdivenler renkli ışıklarla aydınlatılıyor
Ankara Büyükşehir Belediyesinin yürüttüğü bakım ve onarım çalışmaları kapsamında kentteki yürüyen merdivenler renkli ışıklarla aydınlatılıyor.
Yürüyen Merdivenler 27.6.2020
Son dakika haberleri: ABB yürüyen merdiven ve asansörlerin bakımını yapıyor
Son dakika güncel haberi: Ankara Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki asansör ve yürüyen merdivenlere bakım yapıyor.
Yürüyen Merdivenler 25.6.2020
FLO, Kovid-19'a karşı "hijyen manifestosunu" yayınladı
Mağaza girişlerine, vitrinlere, reyonlara, ödeme noktalarına, asansörlere ve yürüyen merdivenlere bilgilendirici afişler ve broşürler asılırken, anonslar ve videolarla da görsel ve işitsel olarak bu uyarılar destekleniyor.
Yürüyen Merdivenler 15.6.2020
İstanbul Adliyesi'nde "normalleşme" kalabalığı
Otopsi işlemlerine giden araçların içleri, adliye içindeki asansörler ve lavabolar dezenfekte edildi. Yürüyen merdivenler tek taraflı çalışır hale getirildi.
Yürüyen Merdivenler 8.6.2020
BAKIRKÖY ADALET SARAYI ESNEK ÇALIŞMANIN BİTECEĞİ 15 HAZİRAN'A HAZIRLANDI
Bakırköy Adalet Sarayı, koronavirüs tedbirlerini artırarak yeni normal dönemdeki hazırlıklarını tamamladı. Yaklaşık 2,5  aydır koronavirüs nedeniyle tutuklu ve acil işler dışında nöbet ve esnek çalışmanın 15 Haziran itibariyle sona erecek olması nedeniyle adliyede bir dizi ek önlemler alındı.  Bakırköy Belediyesi'nden gelen temizlik ekipleri duruşma salonları, adliye koridorları, yürüyen merdivenler başta olmak üzere adliyenin çeşitli yerlerini dezenfekte etti.
Yürüyen Merdivenler: İSTANBUL ADALET SARAYI YENİ DÖNEME HAZIRYürüyen Merdivenler 5.6.2020
Yürüyen Merdivenler: İstanbul Adalet Sarayı yeni döneme hazırYürüyen Merdivenler 5.6.2020
Yürüyen Merdivenler 5.6.2020
İSTANBUL ADALET SARAYI YENİ DÖNEME HAZIR
Hüseyin ÇAKMAK - İbrahim MAŞE / İstanbul, DHA İstanbul Adalet Sarayı'nda koronavirüs nedeniyle bir süredir nöbet sistemi ile yürütülen çalışmanın, 15 Haziran itibariyle sona erecek olması nedeniyle yeni normal dönemde bir dizi ek tedbir alındı.   Türkiye gündemindeki davaların önemli adresi olan Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı, koronavirüs tedbirlerini artırarak yeni normal dönemdeki hazırlıklarını tamamladı. Yaklaşık 2,5 aydır koronavirüs nedeniyle tutuklu ve acil işler dışında nöbet ve esnek çalışmanın 15 Haziran itibariyle sona erecek olması nedeniyle adliyede bir dizi ek önlemler alındı.  BAŞSAVCIVEKİLİ TEDBİRLERE YÖNELİK BİLGİ VERDİ İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili ve Basın Sözcüsü Fahri Mutlu Tosun, basın mensuplarına adliyeyi gezdirerek alınan tedbirler ve yapılan düzenlemeler hakkında bilgi verdi. Buna göre, adliyenin C kapısı önüne İş Yurtları Kurumu'nca maske satış noktası kuruldu. Maskesi olmayan vatandaşlar, 1 TL karşılığında buradan maske satın alabilecek. Adliyenin otopsi araçları sıklıkla dezenfekte edilecek. Adliye girişlerinde vatandaşların sosyal mesafe kurallarına göre hareket etmeleri için yerlere etiketler yapıştırıldı. Ateşleri ölçülen vatandaşlar, sırayla içeri alınacak.  EN YOĞUN ÇALIŞMA ALANLARINA PLATFORMLAR KONULDU Adliyedeki asansörler ise büyüklüklerine göre sınırlama getirilirken, yarım saatte bir dezenfekte edilecek. Tuvaletlerde de düzenli aralıklarla dezenfekte işlemi yapılacak. Yürüyen merdivenler tek taraflı çalışır hale getirildi.
Yürüyen Merdivenler 5.6.2020
İstanbul Adliyesi'nde 15 Haziran sonrası için bir dizi tedbir alındı
Adliye içindeki asansörler ve lavaboların yarım saatte bir dezenfekte edilirken, yürüyen merdivenler tek taraflı çalışır hale getirildi.
Yürüyen Merdivenler 4.6.2020
1810 rakımlı teleferikte "yeni normal hayat" hazırlığı tamamlandı
SİNAN BALCIKOCA/MURAT ÖZGÜR GÜVENDİK - Bursa kent merkezi ile Uludağ arasında alternatif ulaşım sağlayan teleferik hattında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ara verilen seferler yarın yeniden başlıyor.
Yürüyen Merdivenler 4.6.2020
SAHA İstanbul üyesi firmalar yeni normale geçişi kolaylaştırıyor
SAHA İstanbul'un yüksek teknoloji üretim kabiliyetine sahip üyeleri, geliştirdikleri inovatif ürünlerle yeni normale geçişi kolaylaştırıyor.
Yürüyen Merdivenler 1.6.2020
İstanbul Adliyesinde normalleşme süreci için yeni önlemler alındı
Binada ortak alanda bulunan banklara şerit çekilerek oturma düzeni sağlanan adliyede, danışma bankolarına da kırılmaz şeffaf cam monte edildi. Yürüyen merdivenler karşılıklı temas olmaması için çift yöne kapatılarak, çıkış olacak iniş olmayacak şekilde düzenlendi.
Yürüyen Merdivenler: SANKO Park yeniden açıldıYürüyen Merdivenler 1.6.2020
Yürüyen Merdivenler 1.6.2020
MediaMarkt, ülke genelindeki tüm mağazalarını açtı
Ürünler gün içerisinde dezenfekte edilecek, temas edilen ürün hemen temizlenecek MediaMarkt Türkiye, mağaza içerisinde yer alan asansör veya yürüyen merdivenler için sosyal mesafenin korunmasına yönelik uyarılar bulunduracak.
Yürüyen Merdivenler 1.6.2020
Mitsubishi Electric, çevre hedeflerini büyüttü
Üstün teknolojiye sahip, enerji verimli, çevreci, yenilikçi ürün ve hizmetler sunan Mitsubishi Electric, daha iyi bir gelecek ve sürdürülebilir bir dünya için çalışmalarını sürdürüyor.
Yürüyen Merdivenler: Karantina Sonrası Spora Başlama TüyolarıYürüyen Merdivenler 1.6.2020
Yürüyen Merdivenler 23.5.2020
"Soyunma kabinleri arasında 1 kabin boş bırakılmalı, bir kişi en fazla 10 dakika...
ALIŞVERİŞ merkezlerinin açılmasının ve vaka sayılarının azalmasının ardından bayram sonrası sosyal hareketliliğin başlaması bekleniyor.
Şu an buradasınız: Yürüyen Merdivenler Haberleri | Yürüyen Merdivenler Haber - Haberler - Yürüyen Merdivenler haberleri, son dakika yürüyen merdivenler haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi: BAŞAKŞEHİR'DE METRONUN YÜRÜYEN MERDİVENİNE SIKIŞAN KADIN YARALANDI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.8.2020 12:53:03. #1.14#
title