Yolenthe Cabau İlk Kez Türkiye'de Defilesinde Çıkacak

Yolenthe Cabau İlk Kez Türkiye'de Defilesinde Çıkacak

Yolenthe Cabau: adl+Cengiz Abazoğlu koleksiyonu çok şık, çok beğendim, Türkiye'de podyuma çıkacağım için çok heyecanlıyım.

Yolenthe Cabau İlk Kez Türkiye'de Defilesinde Çıkacak

DÜNYACA ÜNLÜ GÜZEL MELEZ YOLENTHE CABAU İLK KEZ TÜRKİYE'DE DEFİLESİNDE ÇIKACAK…
15 MART CUMA

YOLENTHE CABAU "adL+CENGİZ ABAZOĞLU KOLEKSİYONU ÇOK ŞIK, ÇOK BEĞENDİM, TÜRKİYE'DE PODYUMA ÇIKACAĞIM İÇİN ÇOK HEYECANLIYIM. İSTANBUL'A BAYILIYORUM BOĞAZ BENİ ÇOK ETKİLİYOR HİÇ SIKILMADAN HERGÜN BU MANZARAYA BAKABİLİRİM. TÜRK YEMEKLERİ ÇOK GÜZEL AMA BENİM İÇİN TEHLİKELİ… NORMALDE GÜNDE 3 ÖĞÜN YEMEK YERİM AMA, BURADA YEMEKLER O KADAR GÜZELKİ 4 ÖĞÜN YİYORUM" DEDİ.

Türk halkının güzelliğiyle büyük beğenisini kazanan melez model ve oyuncu Yolenthe Cabau sadece adL+CENGİZ ABAZOĞLU defilesinde 15 Mart Cuma saat 18.00 Karaköy Antrepo Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da moda severlerle buluşuyor.

Yolenthe Cabau Mark Wahlberg'le başrollerini paylaştığı Pain&Gain sinema filminin, 18 Martta yapılacak galasında da adL+CENGİZ ABAZOĞLU giyecek.

Yenilikçi, güçlü ve stil sahibi marka adL ve başarılı modacı Cengiz Abazoğlu işbirliği dördüncü sezonunda da tüm hızıyla devam ediyor. Modanın dünyaya açılan penceresi Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'da 15 Mart Cuma saat 18.00'de gerçekleşecek adL+Cengiz Abazoğlu "Black is Black" defilesi bütün zarifliğiyle moda tutkunlarını zaman yolculuğuna çıkarıyor.

12-16 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan, Türk moda endüstrisinin buluşma noktası Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da, ünlü tasarımcı Abazoğlu'nun adL için hazırladığı, geçtiğimiz 2,5 yıl boyunca büyük ilgi uyandıran koleksiyonlarının ardından, yeni koleksiyonu "Black is Black" 62 parçadan oluşuyor. Zarafetin ve asaletin başrolü siyah her daim kadını rahat ve şık hissettirecek 1950'ler de hayat buluyor.

Abazoğlu merakla beklenen koleksiyon ile ilgili; "2013- 2014 sonbahar kış koleksiyonumda zarafetin ve asaletin rengi olarak tanımladığım siyah başrolde… Minimal dokunuşlarla şehirli kadının sabahtan akşama kadar geniş bir yelpazede kendini rahat ve şık hissedeceği koleksiyonumda iki parça kombinler ve 1950'li yılların küçük elbiselerine bir yorum kattım. Transparan detaylar, doğal yünlü dokular, özel üretilmiş krepler, koleksiyonun genelini oluştururken gizemli bir çekiciliğin görüntüsünü yaratmaya çalıştım. Kokteyl ve uzun gece tasarımlarında kontrollü detaylar, çarpıcı diye tanımlayabileceğim bir görüntüye ulaştı. Beyaz , safran, kırmızı , saks, siyaha eşlik eden diğer renkler oldu. Bu yılda her yıl olduğu gibi çok heyacanlıyım"dedi.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık; "Bu sefer ki koleksiyonun diğerlerinden daha farklı bir çizgisi var. Çalışan kadın için tasarlanan parçalarda maskülen, keskin hatlara feminen dokunuşlarla ayrı bir tat verildi. Yünlü maskülen kumaşlarla dantel , tül birlikteliği kadınların vazgeçilmezi olacak. Kokteyl ve uzun gece elbiseleri ise adl Cengiz Abazoğlu koleksiyonunun bağımlı müşterileri için kış sezonu gardrobunun yeni favorileri olacak." dedi.

Kaynak: Bültenler