YILMAZ KAYA HABERLERİ

Yılmaz Kaya haber, Yılmaz Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yılmaz Kaya

Yılmaz Kaya

Doğum Yeri Aydın / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1962

Yılmaz Kaya Kimdir ?

1962 Söke doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.Serbest Avukat olarak çalışmıştır.20. dönem CHP İzmir Milletvekili. Evli ve 2 çocuk sahibi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yılmaz Kaya - 02.12.2020
SİÜ'den 3 akademisyen, "Dünyanın en etkili bilim insanları" listesinde yer aldı
Araştırmanın, bilimsel makalelerin, atıf oranlarının, yazar sırası ve sayısı gibi kriterlerin, kompozit indikatör bilimsel etki endeksi kullanılarak değerlendirmeye alındığı belirtilen açıklamada, SİÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cafer Saka, Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Başkanı Doç. Dr. Ali Akgül ve Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Yılmaz Kaya'nın listede yer aldığı belirtildi.
Yılmaz Kaya - 02.11.2020
Çorum'da elektrik akımına kapılan 9 büyükbaş hayvan telef oldu
Hayvanların sahibi "tarım sigortası" kullandığı için zararı karşılanacak İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya da Büztaş'a ait ahırda incelemede bulundu.
Yılmaz Kaya - 17.08.2020
Çorum'dan kısa kısa
Törene, Çorum Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat, Çorum Ticaret Borsası Meclis Başkanı Yılmaz Kaya, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Uslu katıldı.
Yılmaz Kaya - 15.08.2020
Çorum'da üreticilere kura ile 90 koç dağıtıldı
Törene, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya ve Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Birol Alanbay da katıldı.
Yılmaz Kaya - 12.08.2020
Bingöllü usta doğadan topladığı malzemeleri sanat eserine dönüştürüyor
Bingöllü el sanatları ustası Yılmaz Kaya, doğadan topladığı kuru odunları, taşları ve yetiştirdiği su kabaklarını işleyerek sanat eserine dönüştürüyor.
Yılmaz Kaya - 08.07.2020
Çorum DSYB Başkanı Kaya'dan Karapınar'a ziyaret
Çorum İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (DSYB) Başkanı Yılmaz Kaya, Karapınar Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Tartan'ı ziyaret etti.
Yılmaz Kaya - 01.06.2020
Doğu'da restoran ve kafeler aylar sonra müşteri kabul etmeye başladı
Kentteki esnafın yeniden iş yerlerini açtığını aktaran Telçeken, şunları kaydetti: "Bu süreçte devletimiz bize gerekli desteği ve imkanı sağladı. Allah devletimize zeval vermesin. Hafta sonu itibariyle Erzincan'daki işletmelerimiz açılış için hazırlıklarını yapmaya başladı. Bugün de şükürler olsun işimizin başındayız, milletimizin hizmetindeyiz. Tüm esnafımız İçişleri Bakanlığınca gönderilen genelge çerçevesinde hazırlıklarını yaptı. Masa aralarındaki mesafeler ayarlandı, müşteri ve çalışanlarımız için dezenfekte konuları uygulanmaya başlandı." Ardahan Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Kaya ise uzun bir aranın ardından esnafın mesai yapmasının heyecanını yaşadıklarını söyledi.
Yılmaz Kaya - 07.04.2020
SULTANGAZİ'DE FIRTINA ÇATIYI UÇURDU: 4 ARAÇ VE BİR EV ZARAR GÖRDÜ
  "ÇOK KORKTUK" Ev sahibi Yusuf Tapar bir kalasın evin içine girdiğini söyleyerek, "Evde oturuyorduk. Bir ses, gürültü geldi. Cama çıktık. Eve kalaslar girdi. Dışarı çıktık, millet toplandı. Polisler ve itfaiye geldi. Allahtan can kaybımız yok. İçeride çoluk çocuk vardı. Çok korktuk. 'güm' diye bir ses geldi. 'Bina yıkıldı' dedim. Gerçekten korktuk. Bizim evimiz zarar gördü. Bir kalas olduğu gibi içeri girdi. İyi ki torunlar önünde değildi. Ucuz kurtardık" dedi.    Çatısı uçan binada oturan Yılmaz Kaya ise, "Saat 14.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yılmaz Kaya Haberleri | Yılmaz Kaya Kimdir - Haberler - Yılmaz Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yılmaz Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Yılmaz Kaya, güven tazeledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.07.2021 00:20:05. #1.13#

title