Yetişkin film yıldızı Johnny Sins'ten Türkiye'ye yönelik yeni bir proje geliyor - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Yetişkin film yıldızı Johnny Sins'ten Türkiye'ye yönelik yeni bir proje geliyor

Haberler.com - Haberler | Ekonomi

Yetişkin filmlerinin dünyadaki en tanınan oyuncularından biri olan Johnny Sins, Türkiye'ye yönelik yeni bir proje duyurmaya hazırlanıyor. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Sins, "Türkiye'de yeni projemi duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyım!" ifadelerini kullandı.

Dünyaca ünlü yetişkin film yıldızı Johnny Sins, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Türkiye'ye yönelik yeni bir proje açıklayacağını duyurdu.

Twitter üzerinden açıklama yapan Sins, "Türk dostlarım! Oturmaya mı geldik? Türkiye'de yeni projemi duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyım! Çarşamba için bekleyin!" ifadelerini kullandı. Sins, paylaşımını 'Erik Dalı' oynadığı bir video ile yaptı. Sinsin paylaşımı sonrası proje merak konusu oldu.

Sins Twitter'dan şu paylaşımı yaptı:

Yetişkin film yıldızı Johnny Sins'ten Türkiye'ye yönelik yeni bir proje geliyor

JOHNNY SİNS KİMDİR?

Gerçek adı Steve Wolfe olan Johnny Sins, yetişkin film sektörünün dünyadaki en tanınan oyuncularından biri olarak biliniyor. Porno film sektörünün en önemli ödüllerini kazanan Sins, kariyerinde birçok filmde rol aldı.

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title