Haberi Paylaş
Osmaneli'de Yangın Eğitimi

Osmaneli'de Yangın Eğitimi

Yerel Haberler

Bilecik’in Osmaneli ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve okul personeline yönelik Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü Mustafa Çağlar tarafından yangın eğitimi verildi.

Bilecik'in Osmaneli ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve okul personeline yönelik Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü Mustafa Çağlar tarafından yangın eğitimi verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda verilen eğitimde, yangın eğitiminin önemi, yangının sebepleri ve yangınla mücadele yöntemleri ile önleyici tedbirler konularında bilgiler verildi. Ayrıca yangına, zaman geçirmeden ilk müdahalenin öneminin anlatıldığı eğitimde yangının fark edilir edilmez öncelikle 110 numaralı Yangın İhbar Hattının aranarak kısa öz bilgilerle itfaiyenin yönlendirilmesi gerektiği ifade edildi. Yangın söndürme tüplerinin özellikleri ve kullanımının anlatıldığı eğitimde, Osmaneli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü erleri öncülüğünde yangın söndürme tatbikatı da yapıldı. - BİLECİK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Milli Eğitim Müdürlüğü Mustafa Çağlar Osmaneli Bilecik Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title