Haberler

Milli Eğitim Müdürlüğünden Aşure İkramı

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Muharrem Ayının sona ermesi münasebetiyle 2 bin kişiye aşure dağıttı.

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Muharrem Ayının sona ermesi münasebetiyle 2 bin kişiye aşure dağıttı. Erzincan Milli Eğitim Müdürlüğü binası önünde düzenlenen aşure dağıtımında, Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, İl Müftüsü Galip Akın, Ulalar Cemevi Dedesi Rıza Aydın şube müdürlerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

İl Müftüsü Galip Akın'ın dua etmesinin ardından kurum mutfağında ve aşçılar tarafından hazırlanan kazanlar dolusu aşure vatandaşlara ikram edildi. Erzincan Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve şube müdürleri kendi elleri ile vatandaşlara aşure ikramında bulundular. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği aşure dağıtımı gün boyunca devam etti. Erzincan Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen konuşmasında aşurenin kendi özünde çok farklı lezzetlerin bir araya gelip de bir tadı ve bir güzelliği oluşturduğunun altını çizerek; "Bizde bu Muharrem Ayında bu örf ve kültürümüze ait öz geleneğimizi yaşatmak için Milli Eğitim çalışanları olarak geçen sene yaptığımız gibi bu senede halkımıza ve yoldan geçenlere aşuremizi paylaşmak ve onlara bir ikramda bulunmak istedik. Bu etkinli bu amaçla yapmış olduğumuz bir etkinliktir. Yaklaşık bin kişiye yönelik yapmış olduğumuz bir hazırlığımız var. Bizde Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışanlar olarak halkımıza ve vatandaşımıza bu ikramı sunmayı arzu ediyoruz. Toplum olarak da değerlerimize sahip çıkmayı, değerlerimize sahip çıkmayı arzu ediyoruz. Bütün amacımız ve gayretimiz bunun içindir. Bu arada da vatandaşlarımızın da Muharrem Ayını kutluyoruz" dedi. - ERZİNCAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Milli Eğitim Müdürlüğü Galip Akın Necmi Özen Erzincan Yerel Haberler

İstanbul'da akılalmaz saldırı! Parkta oturan 2 gencin yanına yaklaşıp kurşun yağdırdı

İstanbul'da akılalmaz saldırı! Parkta oturan 2 gencin yanına yaklaşıp kurşun yağdırdı

Vergi paketi komisyonda kabul edildi! En düşük emekli aylığı artıyor

Vergi paketi komisyonda kabul edildi! En düşük emekli aylığı artıyor

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

Bakmadan Geçme

Hasan Arat kimdir? Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Hasan Arat kaç yaşında, nereli? Bülent Ersoy, Dünya Güzellerim Tatilde programından ayrıldı mı? Bülent Ersoy programdan neden ayrıldı? 2024 MASTERCHEF ANA KADRO YARIŞMACILARI | MasterChef ikinci turda ilk önlüğün sahibi kim oldu? 19 TEMMUZ HAMSTER KOMBAT GÜNLÜK ŞİFRE KOMBO | Hamster Kombat yeni şifre ne, nasıl kullanılır? Hamster Kombat nedir? Galatasaray- Trencin maçı kaç kaç bitti? Galatasaray- Trencin hazırlık maçından kareler 19 TEMMUZ TV YAYIN AKIŞI: Bugün televizyonda neler var? KANAL D, SHOW TV, ATV, TV8, TRT1, NOW 19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title