Haberi Paylaş

Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Adana

Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Adana

Yüksek Seçim Kurulu'nun 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Yüksek Seçim Kurulu'nun 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

MHP'den yapılan yazılı açıklama ile adaylıktan istifa ettikleri bildirilen Adana birinci sıra adayı Recai Yıldırım ile Kırşehir birinci sıra adayı Metin Çobanoğlu da Resmi Gazete'nin kesin aday listesinde yer aldı.

Kesin aday listelerine göre Adana'nın milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1. Ömer Çelik

2. Mehmet Necati Çetinkaya

3. Necdet Ünüvar

4. Fatoş Gürkan

5. Ali Küçükaydın

6. Mehmet Şükrü Erdinç

7. Fatma Güldemet Sarı

8. Ali Çaldır

9. Talat Ulussever

10. Tamer Dağlı

11. Ali Yüzükcü

12. Neslihan Kobaner

13. Mustafa Özkozanoğlu

14. Ebubekir Akdeniz

DEMOKRAT PARTİ

1. Yakup Bulut

2. Mehmet Emin Koç

3. Kemal Akar

4. Serhan Güngör

5. Mahsuni Çiçek

6. Çiğdem Akça

7. Jale Hiçyakmazer

8. Ahmet Oskar Haznadar

9. Nimet Şahin

10. Mirac Müge Direk

11. Zühal Ustok

12. Mehmet Akyürek

13. Arif Döker

14. İbrahim Aldemir

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1. Osman Faruk Loğoğlu

2. Ümit Özgümüş

3. Turgay Develi

4. Ali Demirçalı

5. Zeynep Canan Billor

6. Hüseyin Keser

7. Arif Sezer

8. Rıza Mete

9. Müzeyyen Şevkin

10. Mehmet Salıcı

11. Doğa Çiğdemoğlu

12. Orhan Toklu

13. Murat Öztanrıöver

14. Soner Anafarta

MİLLET PARTİSİ

1. Hasan Demircioğlu

2. Ramazan Dönmez

3. Osman Arslan

4. Ali Örün

5. Ali Gül Efeoğlu

6. Noman Tufan

7. Arif Topallar

8. Zeki Yıldız

9. Ahmet Yaşayan

10. Ali Şirin

11. Zeynal Abidin İzci

12. Süleyman Göycıncık

13. Ahmet Örün

14. Zeki Kabcı

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1. Hüseyin Taciroğlu

2. Hamza Güngör

3. Davut Kosanoğlu

4. Özgür Karakök

5. Abdurrahman Boztaş

6. Candan Alpdoğan

7. Huriye Alemdar

8. Ömer Demir

9. Süveyla Lüle

10. Fatma Arzu Bacaksızlar

11. Meral Akkan

12. Mustafa Gökhan Turut

13. Gökben Tulba Seyhun

14. Arzu Seçilgin

SAADET PARTİSİ

1. Yakup Budak

2. Tuncay Özgünen

3. Muhammet Çelebi Keyhıdır

4. Hasan Şaybak

5. Süleyman Şenogul

6. Mehmet Işık

7. Alaattin Tekin

8. İsmail Aktaş

9. Ayşe Topal

10. Hacıveli Topatan

11. Zeki Kayak

12. Şule Tıraş

13. Mehmet Demir

14. Cengiz Kayadan

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1. Mehmet Yalçın Öndüç

2. Murat Çiçek

3. Hüseyin Bozkurt

4. Atilla Güvenç

5. İsmet Çabuk

6. Yüksel Ataş

7. Erhan Uzun

8. Mehmet Orhan Özaltun

9. Emin Sezer

10. Ülkü Çiçek

11. Taner Aksoy

12. Cüneyt Kaya

13. Mustafa Caner Seylan

14. Süheyla Özer

HALKIN SESİ PARTİSİ

1. İbrahim Ertan Yülek

2. Fatma Küçükoğlu

3. Ömer Atamer

4. Mehmet Yıldız

5. Burhanettin Hattısarı

6. Sadık Acı

7. Mehmet Selim Özer

8. Cihan Daşkın

9. İlknur Küçükgöde

10. Oğuzhan Batmaz

11. Mehmet Kul

12. Ethem Ceylan

13. Ahu Kevser Avşar

14. Ahmet Akcan

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1. Recai Yıldırım

2. Muharrem Varlı

3. Ali Halaman

4. Seyfettin Yılmaz

5. Cahit Öztok

6. Mehmet Metanet Çulhaoğlu

7. Kürşat Atılgan

8. Türkan Cengiz Yılmaz

9. Süleyman Şimşir

10. Demet Çardak

11. Mehmet Külahlıoğlu

12. Gökay Sarılı

13. Neslihan Uzun

14. Hamit Yılmaz

DOĞRU YOL PARTİSİ

1. Ömer Bilgin

2. Mustafa Güler

3. Bekir Ragıp Nejat Özkuyumcu

4. Ercüment Karaali

5. Sait Sağayak

6. Gülüm Uludere

7. Adnan Menderes Uzun

8. Halil Sağayak

9. Ali Gülengül

10. Kader İnancurcı

11. Mustafa Bozdemir

12. Zeki Özer

13. Mansur Göktaş

14. Veli Erdem

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1. Mehmet Kuzulugil

2. Uğur Pişmanlık

3. Tufan Ünlüeser

4. Gökhan Çimen

5. Songül Mergen

6. Gül Cingöz

7. Meryem Karacık

8. Gülçin Yılmaz Keser

9. Fırat Ateş

10. Feryat Turuşkan

11. Mehmet Can Ataş

12. Hatun Oçak

13. Sevgi Dalgıç

14. Meryem Kayhan

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1. Taner Boz

2. Muhammet Murat Uğurlu

3. Ali Bahadır İnceler

4. Müslüm Alp

5. Sevinç Boz

6. Ayhan Özkaya

7. Dürdane Fedakar

8. Yusuf Tekin

9. Hakan Sozan

10. Beyhan Yardımcı

11. Mehmet Şerit

12. Saniye Aslıyüksek

13. Adem Arslan

14. Tuncay Civaoğlu

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1. Ahmet Şahin

2. Rifat Örek

3. Mustafa Şahin

4. Ülkü Dilek

5. Abdullah Sığar

6. Fatma Gezer

7. Elif Tuygun

8. Bahadır Özön

9. Mehmet Aktaş

10. Soner Özkozanoğlu

11. Ümmügülsüm Durhasan

12. Arif Özler

13. Zübeyde Gündoğdu

14. Hüseyin Zengin

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1. Şenol Pektaş

2. Bedir Baydan

3. Saniye Arslantaş

4. Ercan Akarpınar

5. Mümtaz Numanoğlu

6. Nuran Dalyan

7. Bülent Çakıroğlu

8. Ahmet Mortepe

9. Ayhan Özülsağlam

10. Mustafa Hazar

11. İsmail Kazan

12. Hakan Sabuncu

13. Sefa Ağzlıyüz

14. Resul İbiş

BAĞIMSIZ

- Candemir Mansuroğlu

- Hayrettin Çavuşoğlu

- Hakan Bülent Yardımcı

- Osman Akgün

- Murat Bozlak

- Mustafa Süha Aşlamacı

- ADANA

Kaynak: AA / Yerel

Yerel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title