Haberler

İş Adamları Vekiller ile Buluştu

Kahramanmaraşlı iş adamları, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nu ziyareti sırasında Kahramanmaraşlı milletvekilleri ile bir araya geldi.

Kahramanmaraşlı iş adamları, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nu ziyareti sırasında Kahramanmaraşlı milletvekilleri ile bir araya geldi.

Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı toplantı salonundaki buluşmaya, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük, KMTSO Meclis Başkanı Hanifi Öksüz, KMTSO Başkan Yardımcısı Serdar Zabun, yönetim kurulu üyeleri Adnan Toprak, Akif Gölcü Salih Ziya Gümüşer, Fürkan Bayazıt, Hüseyin Özdal Sıddık Ciğer, Ertuğrul Korkut Tanrıverdi, Mehmet Beşen katıldı.

AK Parti 24. Dönem Milletvekili ve eski TBMM Başkan Vekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Kahramanmaraş için yapılacak her yeniliğe kendisinin de mutlaka katkı sağlayacağını söyledi. Eski yeni ayrımı yapmadan çalışacaklarını belirten Sağlam, "Önemli olan Kahramanmaraş. Şu anda siyaseten Kahramanmaraş'ın en güçlü olduğu dönem. İki bakanlık ile yapılacak binlerce hizmet var. Bizde elimizden geldiği kadarı ile bakanlarımız ve milletvekillerimiz ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, "Sema Ramazanoğlu'nun bakan olması inanan Türk kadının zaferidir. Demokrasimizin, cumhuriyet tarihimizin zaferidir. Horlanan, arka da tutulan kadınlar bu ülkede bakan oluyorlar. Sembolik ve manevi değeri çok yüksek. Artık Türkiye eski Türkiye değil" dedi

"YATIRIM YAPAN TÜRKİYE VAR"

Bütün değerleri ile kalkınma hamlesini başlatan bir Türkiye olduğunu belirten Güvenç, "Savunma sanayisi gelişen, dosta güven düşmana korku veren bir duruma geldik. Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı bu hareket tüm halkımız tarafından benimsendi. Sağlıkta, eğitimde, sanayide ve birçok alanda üst seviyelerdeyiz. Gerekli tüm dinamikleri sorgulayan ve yatırımlarını yapan bir Türkiye var. Sanayicimizin yatırımları sayesinde artık asayiş olaylarında düşüşler yaşanıyor. Bunun devamı için elimizden geleni yapacağız" dedi

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili, TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkan Vekili Av. Veysi Kaynak ise AK Parti İl Başkanlığı döneminde başta KMTSO ile sıkı çalışmalarının olduğunu belirterek, "Kahramanmaraş AK Parti'ye çok büyük destek vermiştir. AK Parti il başkanlığı dönemimde ticaret ve sanayi odası ile diğer sivil toplum örgütleri ile müşterek ve sıkı çalışmalarımız oldu. Teknik anlamda Kahramanmaraş için bize çok öneri ve proje getirdiler" diye konuştu.

Birlik ve beraberlik içinde çalışmaların devam edeceğini belirten Kaynak şöyle devam etti:

"Böyle bir sinerjinin devam etmesi lazım. Denizli içinde Kahramanmaraş içinde diğer şehirler içinde bu birlikteliği devam ettirmemiz lazım. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bizim geleceğimizi ilgilendiren bakanlık. Fert başına gelirimiz bu sene 10 bin dolar önümüzdeki seneler 15 bin dolar ama biz nesilleri kaybedersek geleceğimiz hiç olmaz. Şu anda Kahramanmaraş en şanslı dönemini yaşıyor. 2 bakanımız var siyaseten çok güçlü temsil ediliyoruz."

"KAHRAMANMARAŞ'IN HİZMETİNDE OLACAĞIZ"

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi İlker Çitil, "Türkiye ve Kahramanmaraş'ın hizmetinde olacağız. Bu süreçte üzerimize düşen ne varsa hep birlikte yapmak için elimizden geleni yapacağız" dedi

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili, TBMM Enerji Komisyonu Üyesi Mehmet Uğur Dilipak ise şöyle konuştu:

"Bu tablo siyaseten özlenen bir tabloydu. Milletvekili çeşitliliği açısından da önemli bir yerdeyiz. Kahramanmaraş'ta da enerji alanında gerek devlet gerek se iş adamlarının çok ciddi yatırımları var. Burada enerji sektörünün sorunları ile alakalı çözüm üreteceğiz. Denizli ile Kahramanmaraş'ın organik bağının olması ile de kardeş şehirler protokolü yaparız"

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili TBMM, Milli Eğitim ve Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Üyesi İmran Kılıç da, "Kahramanmaraş için elimizden geleni yapmak için burada çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Önemli olan, önem arz eden sadece Kahramanmaraş. Bu doğrultuda tüm milletvekilleri ve bakanlarımız ile uyum içerisinde çalışacağız" ifadelerini kullandı.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili, TBMM Sağlık Komisyonu üyesi Nursel Reyhanlıoğlu, Türkiye'de kadınlara verilen değerin her geçen gün arttığını belirterek, "Eskiden başörtülü gezmek bile çok zordu. Hamdolsun şimdi başörtülü bakanlarımız var. Bu zihniyetin değişmesi ile birlikte artık Türkiye'de birçok şey değişecektir" dedi.

24. Dönem Kahramanmaraş Milletvekilleri Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu ve Sevde Beyazıt Kaçar, eski yeni ayrımı yapmadan Kahramanmaraş için tüm yenilikleri yapacaklarını söylediler. - KAHRAMANMARAŞ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu Kahramanmaraş Ak Parti Türkiye Yerel Haberler

4 kişinin öldüğü damat katliamının görüntüleri ortaya çıktı: Hakim yapma

4 kişinin öldüğü damat katliamının görüntüleri ortaya çıktı: Hakim yapma

Hamburger ve kahve zincirlerinde İsrail protestosu! Müşteriler kaçacak yer aradı

Hamburger ve kahve zincirlerinde İsrail protestosu! Müşteriler kaçacak yer aradı

İsrail ordusu gece yarısı komşu ülkeyi fosfor bombasıyla vurdu

İsrail ordusu gece yarısı komşu ülkeyi fosfor bombasıyla vurdu

Küçücük çocuğu zorla dudaklarından öptürdü, savunmasıyla pes dedirtti: Ailesi yanımızdaydı

Küçücük çocuğu zorla dudaklarından öptürdü, savunmasıyla pes dedirtti: Ailesi yanımızdaydı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title