Haberler

Cizre'den Yusufeli'ine Güreş Dostluğu Köprüsü

Artvin’in Yusufeli ilçesinde yapılan 67. Geleneksel Karakucak Güreş yarışmasına Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin’in daveti ile katılan Cizreli güreşçiler gönülleri fethedip, güreş dostluğu köprüsüne de vesile oldu.

Artvin'in Yusufeli ilçesinde yapılan 67. Geleneksel Karakucak Güreş yarışmasına Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin'in daveti ile katılan Cizreli güreşçiler gönülleri fethedip, güreş dostluğu köprüsüne de vesile oldu.

Cizre Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nce bağlı kurslarda eğitim gören güreş sporcuları 29-30 Ekim 2016 tarihlerinde Artvin'in Yusufeli ilçesinde yapılan 67. geleneksel Karakucak güreşlerine katıldı. Yusufeli Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen güreşlere Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin'in daveti üzerine Cizreli 12 güreşçi ile katılım sağlandı. Güreş müsabakaları öncesi Cizreli sporcuları makamında kabul eden Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin'e Cizre Kaymakamı Ahmet Adanur ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lokman Ekinci tarafından gönderilen çeşitli hediyeler sporcular tarafından takdim edildi.

Turnuvaya katılan Cizreli güreşçilerden 4'ü 3. olurken diğer sporcuların büyük bir çoğunluğu da ilk 6'da yer almayı başardı. Turnuvada Şırnak'ı temsil eden sporculara büyük bir ilgi gösterildi. Turnuva dönüşü Kaymakam Ahmet Adanur'u makamında ziyaret eden güreşçiler, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin ve Yusufeli Kaymakamı Ömer Dereci'nin gönderdiği hediyeleri takdim etti. Ayrıca güreşçiler tarafından Kaymakam Ahmet Adanur'a desteklerinden dolayı teşekkür amacı ile Yusufeli'nden getirilen bal da hediye edildi.

Güreşçileri başarılarından dolayı tebrik eden Kaymakam Ahmet Adanur, konukseverlikleri, sıcak ilgileri ve destekleri için Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin'e ve Yusufeli Kaymakamı Ömer Dereciye teşekkür edip, genç güreşçileri başarılarından dolayı Cumhuriyet altını ile ödüllendirdi. - ŞIRNAK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Eyüp Aytekin Artvin Cizre Yerel Haberler

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

Bakmadan Geçme

25-26 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 25-26 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25-26 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar elektrik kesintisi! Şişe çevirmece doğruluk soruları! Şişe çevirmecede sevgiliye sorulabilecek zor doğruluk soruları örnekleri e-Nabız randevu onaylama! e-Nabız'dan randevu nasıl onaylanır? En-Nesyri müslüman mı? Youssef En-Nesyri nereli, dini ne, ailesi müslüman mı? Testo Taylan kaç yaşında, nereli? Testo Taylan'ın boyu, kilosu kaç, ne mezunu? Ruzomberok nerenin takımı? Ruzomberok hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? TBMM'de hangi milletvekilleri kavga etti? TBMM'de ne oldu, kavga neden çıktı? Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, canlı maç skoru!
Soğukkanlılığı pes dedirtti! Bingöl'de 2 kişinin can verdiği vahşette yeni görüntüler

Soğukkanlılığı pes dedirtti! Bingöl'de 2 kişinin can verdiği vahşette yeni görüntüler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title