Haberi Paylaş

CHP'li Milletvekillerinden İzto'ya Ziyaret

Yerel Haberler

CHP'li Milletvekillerinden İzto'ya Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekilleri Zekeriya Temizel, Aytun Çıray, Musa Çam, Tacettin Bayır ve Atilla Sertel, İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş’ı ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekilleri Zekeriya Temizel, Aytun Çıray, Musa Çam, Tacettin Bayır ve Atilla Sertel, İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş'ı ziyaret etti.

İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, makamında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekilleri Zekeriya Temizel, Aytun Çıray, Musa Çam, Tacettin Bayır ve Atilla Sertel'i ağırladı. İZTO meclis üyelerinin de yer aldığı ziyarette, CHP İzmir Milletvekili Zekeriya Temizel, yaklaşan anayasa referandumunun büyük önem taşıdığını söyledi. Temizel, "Bu konuyu bir parti konusu değil, partiler üstü, tüm ulusumuzu ilgilendiren bir konu olarak görüyoruz. Çalışmalarımız da o yönde. İTO üyelerine de her zaman bu konuda bilgi vermeye hazırız" dedi. Temizel ayrıca, mecliste ekonomik yasalarla ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verirken, İTO Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş da, oda olarak her siyasi görüşten üyelerinin olduğunu ve bu nedenle de tüm siyasi partilere ve görüşlere eşit mesafede olduklarını belirtti. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Cumhuriyet Halk Partisi Zekeriya Temizel Aytun Çıray İzmir Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title