Haberler

Bolu'ya 5 Yıldızlı Spor Tesisi

Bolu Belediyesi tarafından eski katlı otopark üstünde inşa edilen ve bölgenin en büyük spor merkezi haline gelen 'Bolu Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi' coşkulu bir katılımla resmi olarak açıldı.olma sloganıyla yol çıkılan Bolu...

Bolu Belediyesi tarafından eski katlı otopark üstünde inşa edilen ve bölgenin en büyük spor merkezi haline gelen ' Bolu Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi' coşkulu bir katılımla resmi olarak açıldı.

Batı Karadeniz Bölgesi'nin en iddialı spor merkezi

olma sloganıyla yol çıkılan Bolu Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi'nin açılışına AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, BTSO Başkanı Emin Semercioğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İzdihamın yaşandığı açılışta, konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "Bolu'muza büyük işler yapıyoruz. Bazılarının hayal edemeyeceği işleri başarıyoruz. İnşallah bu tesis Bolu'muza katkı sağlar. Değer katar. Burası bin metrekare fitness salonu, 500 metrekare kafeterya alanı, 150 ve 120 metrekare iki adet halk oyunları, latin dansları, plates, bale, uzakdoğu sporlarının yapılacağı özel oda, 300 metrekare asma kat, bay ve bayan soyunma odaları, bay ve bayan ayrı olmak üzere 9 adet banyo, 3 adet tuvaletten oluşan ve toplamda 2 bin m2 alana sahip bir merkez. İnşallah Bolu'muza layıktır. Açılışa geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim" dedi.

Yılmaz'ın ardından

kürsüye çıkan Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Keskin ise, Bolu Belediyesi'nin gerçekleştirdiği hizmetlerden övgüyle söz etti. Kurdele kesiminin ardından protokol üyeleri ile vatandaşlar tesisi gezdi. Tesis içinde ise

Bolu Belediye Spor Kulübü'ne bağlı jimnastik ve karate kulübü öğrencileri minik bir gösteri düzenledi. İzleyicilerden tam not alan gösterilerin ardından tesisin kafeteryasında vatandaşlara

çeşitli ikramlar sunuldu.

(UU)

19.05.2013 19: 49: 40

TSI

NNNN - BOLU

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Karadeniz Bölgesi Alaaddin Yılmaz Ak Parti Bolu Yerel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title