Haberler

Başkan Yardımcısı Güney "Hizmetlerde Halkın Önceliklerini Dikkate Alıyoruz"

Abone Ol

AK Parti Düzce İl Divan Toplantısı Parti il binasında gerçekleştirildi.

Ak Parti Düzce İl Divan Toplantısı Parti il binasında gerçekleştirildi. Divan Toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, " Birlik ve beraberliğimizi hiçbir odak bozamayacak" dedi. Divan toplantısında konuşan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Ali Güney de belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

AK Parti Düzce İl Divan Toplantısı, Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Düzce il ve ilçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları, İGM ve Belediye Meclisi Grup Başkan vekilleri ve il yönetim kurulunun katılımıyla parti il binasında gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, üye güncellemeleri üzerinde durdu. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin'in açılış konuşmasının ardından İl Dış İlişkiler Başkanı Fatih Yüksel, Kadın Kolları Genel Sekreteri Pınar Ercan ve Gençlik Kolları İnsan Hakları Başkanı İsmail Hıdır faaliyet raporlarını sundu. Divanda daha sonra konuşan Düzce Belediye Başkan Vekili Ali Güney, Düzce Belediyesinin yapmış olduğu faaliyet hakkında teşkilat üyelerine bilgi verdi. Ali Güney konuşmasında belediyenin iki yılının genel bir değerlendirmesini yaptı. Düzce belediyesinin programına aldığı tüm işleri hayata geçirdiğini ifade eden Başkan Yardımcısı Ali Güney konuşmasında "İki yıllık süre içinde ciddi yatırımlar yapıldı. Tüm proje ve yatırımlar Düzce'nin geleceğine dönüktür. Hizmet önceliklerinde halkın beklentilerini dikkate alınmaktadır. Tabi her şeyin başında her şeyin önemlisi halkın huzuru, refahı, mutluluğu var. Valilikle ve diğer kamu kurumlarıyla birlikte bir çalışma ortaya koymak bizim açımızdan çok önemliydi. Bunu sağlayabildiğimizi düşünüyorum. Bizim kafamızdaki öncelikleri, halkın kafasındaki önceliklere göre gerçekleştirme gayreti içindeyiz. Düzce'yi geleceğe taşımaya çalışıyoruz. Düzce sanatla, kültürle ve tarihle anılan bir il olsun istiyoruz. Bu yolda da mücadele veriyoruz. ve verdiğimiz mücadelede bize yardımcı olan herkese bu vesileyle teşekkür ediyorum" dedi. - DÜZCE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Fevai Arslan AK Parti Düzce Yerel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title