FEVAİ ARSLAN HABERLERİ

Fevai Arslan haber, Fevai Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fevai Arslan

Fevai Arslan

Doğum Yeri Düzce / Türkiye
Doğum Tarihi 12.7.1966

Fevai Arslan Kimdir ?

12 Temmuz 1966'da Düzce'de doğdu. Baba adı Ahmet, anne adı Sabriye'dir. Düzce İmam Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesinde Halkla İlişkiler okudu. İşletme Fakültesinden mezun oldu. Serbest ticaretle uğraştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fevai Arslan - 18.03.2021
Düzce Belediyesi iştirak şirketlerde yönetim değişti
Beltaş'ta yönetim kurulu başkanı Fevai Arslan olurken yönetim kurulu üyeleri ise Tuncay Şahin, Serkan Yılmaz, Kenan Varol ve Ahmet Azap oldu.
Fevai Arslan - 16.09.2020
Darülaceze Başkanı Cebeci Düzce'de ziyaretler gerçekleştirdi
Cebeci, daha sonra Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, eski AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan ve Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli'yle Erguvan Sosyal Tesisleri'nde bir araya geldi.
Fevai Arslan - 01.11.2018
AK Parti Düzce Eski Milletvekili Arslan'ın Acı Günü
AK Parti Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan'ın babası Ahmet Arslan Düzce'de defnedildi.
Fevai Arslan - 28.06.2018
8 Yıl Sonra Şehit Oldu, Gözyaşlarıyla Uğurlandı
Şehit Erdem Ay için Düzce'nin Gölyaka ilçesi Merkez Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Şehidin eşi 2 çocuk annesi Müşerref Ay'ın kucağında bulunan 4 yaşındaki kızı İkbal, babasının tabutunun üzerine Türk bayrağı koydu. Şehidin yakınları gözyaşlarını tutamadı. Cenaze namazına Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Bilecik Jandarma Er Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Fevai Arslan - 17.06.2018
Bakan Özlü, Bayram Şölenine Katıldı
Bakan Özlü'ye, ziyaretlerinde AK Parti Düzce milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin eşlik etti.
Fevai Arslan - 16.06.2018
Bakan Özlü, Nikah Şahidi Oldu
Bakan Özlü'ye, nikah ve sünnet törenlerinde AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin de eşlik etti.
Fevai Arslan - 15.06.2018
Bakan Özlü: "Bizim İttifakımız Sevgi ve Şefkat İttifakıdır"
Bakan Özlü'ye, AK Parti Düzce milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin eşlik etti.
Fevai Arslan - 09.06.2018
Bakan Özlü, Vatandaşlarla Sahurda Bir Araya Geldi
Sahur programına, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin ile vatandaşlar katıldı.
Fevai Arslan - 07.06.2018
Bu Seçim Diğerlerinden Çok Farklı"
Bakan Özlü'nün ziyaretlerinde, AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Düzce ve Bolu ilçe belediye başkanları hazır bulundu.
Fevai Arslan - 02.06.2018
Bakan Özlü, Geleneksel Mahalle İftarına Katıldı
Özlü'ye, eşi Onur Özlü, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan ve Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz da eşlik etti.
Fevai Arslan - 14.02.2018
Başbakan Yıldırım Belarus'a Geldi
Başbakan Yıldırım ile Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ile AK Parti Düzce Milletvekili ve Türkiye-Belarus Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Fevai Arslan da Belarus'a geldi.
Fevai Arslan - 14.02.2018
Başbakan Yıldırım Belarus'a Gitti
Başbakan Yıldırım ile Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ile AK Parti Düzce Milletvekili ve Türkiye-Belarus Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Fevai Arslan da Belarus'a gitti.
Fevai Arslan - 10.02.2018
Bakan Özlü: Yerli Otomobil İçin 22 İlden Yer Konusunda Talep Var (2)
'DİJİTAL DÜNYADAN KAÇAMAYIZ' Vodafone Türkiye Vakfı tarafından Düzce'de 300 çocuğa kodlama eğitimi verilecek projenin tanıtımı yapıldı. Tanıtım toplantısına Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan ve davetliler katıldı.
Fevai Arslan - 10.02.2018
Bakan Özlü: Yerli Otomobil İçin 22 İlden Yer Konusunda Talep Var (2)
'DİJİTAL DÜNYADAN KAÇAMAYIZ' Vodafone Türkiye Vakfı tarafından Düzce'de 300 çocuğa kodlama eğitimi verilecek projenin tanıtımı yapıldı. Tanıtım toplantısına Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan ve davetliler katıldı.
Fevai Arslan - 10.02.2018
Dha Yurt Bülteni-8
Görüntü dökümü: -Bozdağ'ın açıklamaları -detay Haber-Kamera: Harun GÖKÇEOĞLU/YOZGAT,- =========================================== Bakan Özlü: Dijital dünyadan kaçamayız Vodafone Türkiye Vakfı tarafından Düzce'de 300 çocuğa kodlama eğitimi verilecek. Vodafone tarafından uygulamaya konulan projenin tanıtımı yapıldı. Tanıtım toplantısına Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan ve davetliler katıldı.
Fevai Arslan - 03.01.2018
AK Parti Düzce Teşkilatı Mazbatasını Aldı
Düzce'ye hizmet edecek kişilerden yönetim listenin hazırlandığını ifade eden Keskin, şöyle konuştu: "Amacımız Düzce'ye hizmet edebilmektir. Bugün de mazbatamızı seçim kurulundan aldık. Nerede kalmıştık diyerek hizmet etmek için gayret göstereceğiz. Sayın Bakanımız Dr. Faruk Özlü, Düzce milletvekillerimiz Fevai Arslan, Ayşe Keşir, belediye başkanlarımızla, teşkilatlarımız, gençlik ve kadın kollarımız ile bugüne kadar sürdürdüğümüz birlik beraberlik ortamını bundan sonra da sürdüreceğiz.
Fevai Arslan - 23.12.2017
Bakan Özlü: "Teknoloji Üreten Bir Türkiye Oluşturmak İstiyoruz"
Teknoparkların, sanayici için teknoloji üretim yeri olduğunu vurgulayan Özlü, sözlerini şöyle tamamladı: "İnşallah önümüzdeki yıl, Türkiye'nin kendi sanayi devriminin, biz buna akıllı toplum 5.0 demek istiyoruz. Sadece teknolojideki dönüşümü değil, teknolojideki dönüşümün, toplumsal dönüşüme yansımalarını da dikkate almak istiyoruz. Dolayısıyla biz, teknoloji transfer eden değil, teknoloji üreten bir Türkiye oluşturmak istiyoruz. Sanayimizin teknoloji üretmesini istiyoruz. Sanayimiz, hangi alandaysa ihtiyaç duyduğu teknolojiyi, kendisinin üretmesini istiyoruz. Bunu üreteceği yerler de teknoparklardır. Buralar özel alanlardır, burada teknoloji üreteceğiz." Açılışa, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ile Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.
Fevai Arslan - 08.12.2017
Batı Karadeniz'de Kudüs Protestoları
Yürüyüşe Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, siyasi parti il başkanları ve çok sayıda Düzceli katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fevai Arslan Haberleri | Fevai Arslan Kimdir - Haberler - Fevai Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fevai Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Tarihte bugün ne oldu? 12 Temmuz tarihinde ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi önemli ol
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 15:00:08. #1.16#

title