Haberler

Başkan Erdoğan'dan Vefa Ziyaretleri

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, geçmiş dönemlerde Denizli Ticaret Odası’na hizmet vermiş iş adamlarını ziyaret etti.

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, geçmiş dönemlerde Denizli Ticaret Odası'na hizmet vermiş iş adamlarını ziyaret etti.

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli'nin ticari hayatına katkı sağlayan iş adamlarını ziyaret etti. İlk olarak 81 yaşındaki Mimar Ahmet Yüksel Kaşıkçı ile evinde bir araya gelen Başkan Erdoğan'a, Denizli Ticaret Odası Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin de eşlik etti.

Erdoğan'ın çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Kaşıkçı, "Denizli Ticaret Odasında 28 yıl meclis üyeliği yaptım. 1981-1995 yılları arasında Meclis Başkanı olarak görev yaptım. Denizlispor, 1. Sanayi Sitesi, 2. Sanayi Sitesi, Organize Sanayi Bölgesi, Pamukkale Üniversitesinin kurulmasında emeğimiz geçti. Denizli'nin şehirleşmesinde ve gelişmesinde rol aldığım gibi bir dönem de siyaset içinde yer aldım. Bizler artık görevleri bıraktık, sizlerin çalışmalarınızı takip ediyorum. Odamız ve Denizli'miz için örnek çalışmalara imza attığınızı görmek bizleri onurlandırıyor" dedi.

Daha sonra hayırsever kimliği ile de bilinen 87 yaşındaki Musa Kazım Manasır ziyaret edildi. Denizli Ticaret Odası Meclisi'nde 11 yıl görev alan ve 1984-1992 döneminde Meclis Başkan yardımcılığı görevini yürüten Manasır, "Ticari hayatımızın yanı sıra sosyal ve kültürel alanlarda sorumluluk üstlenerek Denizli'de bazı sivil toplum kuruluşlarında görevler aldım. Bizler ilimiz için rehberlik yaptık ve artık bayrağı sizlere devrettik. Denizli Ticaret Odasında göreve geldiğiniz günden bu yana aktif çalışmalar yürüttüğünüzü gözlemliyorum. Bu sebeple sizleri tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum" şeklinde konuştu.

Erdoğan, son olarak Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu'nun babası, ticari hayatın duayenlerinden 79 yaşındaki Celal Memişoğlu'nu işyerinde ziyaret etti. Memişoğlu, Başkan Erdoğan'a "hayırlı olsun" dileklerini iletirken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Ziyaretlerin sonunda Başkan Erdoğan, Kaşıkçı, Manasır, Aygören ve Memişoğlu'na ziyaretin anısına plaket takdim etti. - DENİZLİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Ahmet Yüksel Yerel Haberler

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Erdoğan'dan Cumhur İttifakı mesajı: Fitne kazanı kaynatanların oyununa gelmeyeceğiz

Erdoğan'dan Cumhur İttifakı mesajı: Fitne kazanı kaynatanların oyununa gelmeyeceğiz

Saadet ve Gelecek Partileri 'Abdullah Gül' iddiasını yalanladı: Gerçeklik payı yok

Saadet ve Gelecek Partileri "Abdullah Gül" iddiasını yalanladı: Gerçeklik payı yok

İzmir'deki yangında Çiçek Adası'nın tamamı küle döndü

İzmir'deki yangında Çiçek Adası'nın tamamı küle döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title