Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5) - Haberler
Haberi Paylaş

Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)

Demirören Haber Ajansı - Yerel
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)

Foto.1'inci Grup.(Beyaz) Ali Rıza Akıncı ve Hüseyin Baytak.2'nci Grup.(Turuncu) Ali Bahar, Hasan Taş ve Cihan Bulut.3'üncü Grup.(Turuncu) Cem Sak ve Cengizhan Erdoğan.4'üncü Grup.(Beyaz) İzzet Bayar ve Eşref Demirörs.5'inci Grup.(Beyaz) Mert...

Foto: Seçim sırasında fotolar

--- KUTU ---

ATSO'nun yeni meclisi

1'inci Grup: (Beyaz) Ali Rıza Akıncı ve Hüseyin Baytak.

2'nci Grup: (Turuncu) Ali Bahar, Hasan Taş ve Cihan Bulut.

3'üncü Grup: (Turuncu) Cem Sak ve Cengizhan Erdoğan.

4'üncü Grup: (Beyaz) İzzet Bayar ve Eşref Demirörs.

5'inci Grup: (Beyaz) Mert Berberoğlu ve Şükrü Babaoğlu.

6'ncı Grup: (Beyaz) Mithat Yılmaz, İlker Erdoğan ve Nevzat Akcan

7'nci Grup: (Turuncu) Murat Ülger ve Kıtır Unlu Mamülleri.

8'inci Grup: (Beyaz) Gültekin Gencer, Murat Menzilcioğlu, Sefer Özkan ve Zeki Erdoğan.

9'uncu Grup: (Beyaz) Çetin Özler, Ramazan Atılgan, Rıfat Çelik ve Osman Çoban.

10'uncu Grup: (Beyaz) Aydın Acarlıoğlu ve Sefa Gülmez.

11'inci Grup: (Beyaz) Okan Alanyalı ve İbrahim Ersoy.

12'nci Grup: (başka renk) Abdullah Bayram ve Bahri Altınay.

13'üncü Grup: (Turuncu) Çetin Osman Budak ve İsmet Yıldız.

14'üncü Grup: (Beyazın desteklediği mavi) Erdem Antalya Petrol, M.Cihangir Deniz ve Mücahit Turgut.

15'inci Grup: (Beyaz) Erdal Şahinkaya, Harun Öztürk ve Hakan Pakalın.

16'ncı Grup: (Turuncu) Tarık Duru ve Nihat Özen.

17'nci Grup: (Beyaz) Sedat Peker ve Tayyar Gökçek

18'inci Grup: (turuncu) Ahmet Bülbül ve Ado

19'uncu Grup (Beyaz) Mustafa Temizkan ve Raşit Tabaklar.

20'nci Grup: ( ara renk) Özkan Işıldar ve Ender Kuzucu.

21'inci Grup (Turuncu): Mustafa Karabağır, Mustafa Yayla ve Emiroğlu Metal.

22'nci Grup: (Beyaz) Hüseyin Demirezen ve Ahmet Devran.

23'üncü Grup: (Beyaz) Salih Peker ve Atilla Kutlu.

24'üncü Grup: (Turuncu) İbrahim Koru, Yeğenler Elektrik ve Optimum Elektrik.

25'inci Grup: (mavi) Mehmet Dikmen, E.Tayfun Kavukçu ve Demirezenler Elektrik Ltd. Şti.

26'ncı Grup: (Beyaz) Nafiz Tanır, İbrahim Güney ve Murat Savran.

27'nci Grup: (turuncu) 2 kişi ?

28'inci Grup(Turuncu): Metin Budak ve Halil Öztürk.

29'uncu Grup: (Turuncu) İsmail Karaman ve Hüseyin Barut.

30'uncu Grup: (Beyazın desteklediği mavi) Rıza Mavi, İsmail İltemir, Servet Sezer, Kadir Sarı, Sedat Terlemez.

31'inci Grup: (Turuncu) Mustafa Yılmaz, Mustafa Ergün ve Süleyman Yıldız

32'nci Grup: (Turuncu) Mustafa İssi ve bir kişi daha.

33'üncü Grup: (Beyaz) İsmet Akıl ve Ünal Taşkaya.

34'üncü Grup: (Turuncu) Davut Çetin ve Oto Doğu.

35'inci Grup: (Mavi) Erol Erkan, İbrahim Erdoğan ve Hüseyin Semani.

36'ncı Grup: (Mavi) Yeliz Gül Ege, Erdal Tontu ve Yusuf Hacı Süleymanoğlu?

37'nci Grup: (Beyaz) Yıldıray Yılmaz, Murat Gerdan, Güray Kanan ve Ali Asker.

38'inci Grup: (turuncu) Murat Gülaydın ve Münevver Gençtürk.

39'uncu Grup: (beyaz) Garanti, TEB ve Halkbank.

40'ıncı Grup: (Sarı) Tahir İbili, Süleyman Özer ve İlhan Kahraman.

41'inci Grup: (beyaz) Mustafa Ayanoğlu, Adnan Saraç ve Halil Ersoy.

42'nci Grup: (beyaz) Ş.Şule Kaya, Necdet Demirci ve Metehan Coşkunsu

43'üncü Grup: (turuncu) Ömer Dinç ve Zeynep Özkurt.

44'üncü Grup: (Mavi) Tahsin Aksoy, Ali Özgür Karagöz ve Ahmet Öztürk.

45'inci Grup: (beyaz): Nejdet Alacan, Mustafa Atılgan, Ahmet Özhan Özdamar.

46'ncı Grup: (beyaz) Niyazi şahin ve Ziya Özden Tezgel.

47'nci Grup: (turuncu) Cem Onay ve Ayhan Kızılsavaş.

48'inci Grup: (turuncu) Kenan Çelik ve Nilay Akbaş

49'uncu Grup: (beyaz) Tarkan Ayçetin, Cemal Özkan ve Ercan Turgut. - Antalya

Demirören Haber Ajansı / Yerel

Cihan Bulut, Hasan Taş, Ali Bahar, Antalya, Yerel, Haberler

title