Haberler

Altaç, Terör Saldırılarını Kınadı

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Diyarbakır şube Başkanı avukat Aydın Altaç, Diyarbakır’ın Sur ve Mardin’in Kızıltepe ilçesinde dün gerçekleştirilen terör saldırılarını kınadı.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Diyarbakır şube Başkanı avukat Aydın Altaç, Diyarbakır'ın Sur ve Mardin'in Kızıltepe ilçesinde dün gerçekleştirilen terör saldırılarını kınadı.

Altaç, yaptığı yazılı açıklamada, "15 Temmuz gecesinde alçakça yapılmak istenen darbeye karşı milletimiz tepkisi ortaya koymak suretiyle buna izin vermeyeceğini bütün dünyaya göstermiştir. Darbe girişimi atlatılırken gerek Diyarbakır'da gerek Mardin Kızıltepe'de ve gerekse değişik il ve ilçelerde yapılan saldırıları şiddetle kınıyoruz. Söz konusu saldırıların amacı ile gerek FETÖ'nün ve gerekse DAİŞ'in amacı aynıdır. Kaos ve şiddet ortamı yaratmak suretiyle ülkenin değerlerini gasp etmek, milletin iradesini ortadan kaldırma söz konusu tüm terör örgütlerin temel hedefi olduğu gözden kaçırılmaması gerekir. Terör örgütlerinin saldırılarında sivil veya asker ayırımı yapmadan tüm halkımıza yönelik saldırırlardır. Hayatını kaybeden asker de olsa sivil de olsa hiç bir şekilde saldırıların insani ve ahlaki yanı olmadığı gibi meşru da gösterilemez. Demokrasiye ve milli iradeye sahip çıktığımız bu dönemde terör ve şiddete karşı da aynı tutumun sergilenmesi halinde terör ve şiddetin ülke gündeminden çıkmasını sağlayacaktır. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar dileyerek saldırıları nefretle kınadığımızı kamuoyuna sunarız" dedi. - DİYARBAKIR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Aydın Altaç Diyarbakır Kızıltepe Mardin Yerel Haberler

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Eve temizliğe çağırdığı genç kızı 6 parçaya ayırmıştı! Kadın taklidi yaparak kandırdığı ortaya çıktı

Eve temizliğe çağırdığı genç kızı 6 parçaya ayırmıştı! Kadın taklidi yaparak kandırdığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

China Suarez kimdir? Icardi - China Suarez sevgili mi? 12-13 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? 13-14 Temmuz hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 12 Temmuz Cuma İnstagram'da sorun mu var, neden yüklenmiyor? Hava Muhalefeti filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Hava Muhalefeti filmi ne zaman, nerede çekildi? Canlı yayında kafasına sıkan adam öldü mü, yaşıyor mu? (VİDEO) Ankara'da kafasına sıkan yayıncı ne oldu, öldü mü? Üçlü Tehlike filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Üçlü Tehlike filmi ne zaman, nerede çekildi? Katil Avcısı filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Katil Avcısı filmi ne zaman, nerede çekildi? Görümce filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Görümce filmi ne zaman, nerede çekildi? Çember: Karanlığın Gözleri filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Çember: Karanlığın Gözleri filmi ne zaman, nerede çekildi? Allan Saint-Maximin maaşı ne kadar? Saint Maximin yıllık ne kadar kazanıyor, Fenerbahçe'de ne kadar kazanacak? Hızlı ve Öfkeli 9 filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Hızlı ve Öfkeli 9 filmi ne zaman, nerede çekildi? İzmir Konak, Alsancak, Bayraklı elektrik kesintisi! 12 Temmuz İzmir'de elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, ne kadar sürecek? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi ne zaman, nerede çeki Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi!
Namaz kılmaya gelmeyen cemaate cami imamından tabelalı sitem: Namazın kılınmadan namazını kıl

Namaz kılmaya gelmeyen cemaate cami imamından tabelalı sitem: Namazın kılınmadan namazını kıl

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title