Haberler

2014 Yerel Seçim Sonuçları

Eski Sarıkaya Belediye Başkanı Ali Osman Erbir, yeni Belediye Başkanı Ömer Açıkel'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eski Sarıkaya Belediye Başkanı Ali Osman Erbir, yeni Belediye Başkanı Ömer Açıkel'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti'den aday olan ve kazanamayan Ali Osman Erbir, MHP'den Belediye Başkanı seçilen Ömer Açıkel'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Erbir, seçimlerin bir demokratik yarış olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Bu yarışta Sarıkaya halkı Ömer Bey'i tercih etti ve buna saygı duymaktan başka hiç kimsenin yapabileceği bir şey  yoktur. Ben kendisine görevinde başarılar diliyorum. Çünkü bu başkanlık koltuğunda oturan arkadaşımızın başarılı olması demek, Sarıkaya'mızın başarılı olması demektir. Biz de AK Parti İlçe Teşkilatı olarak ilçemize kazandırılması gereken tüm hizmetlerin takipçisi olacağız. Belediye hizmetlerinin yürütülmesinde de Ömer Bey, ihtiyaç duyarsa ve bize fikir danışırsa her zaman da yardımcı olacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın."

Açıkel ise Erbir ve ekibine bu ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şu ifadelerde bulundu:

"Önemli olan memleketimiz için bir şeyler yapabilmektir. Ali Osman Erbir Bey'e 10 yılda yaptığı hizmetler için teşekkür ediyoruz. Bu memlekette bir taşın üstüne taş koyandan Allah razı olsun. Bizler, seçildikten sonra parti rozetimizi çıkararak bütün Sarıkayalıların başkanı olmak için geldik. Bu memleket bizimdir ve bu memleketin kalkınması için birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz." - Yozgat

Kaynak: AA / Yerel

Ali Osman Erbir Ömer Açıkel Ak Parti Sarıkaya Yerel Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title