Haberler

Çift başlı doğan buzağısını gören köylü gözlerine inanamadı, duyan ahıra akın etti

Güncelleme:

Tokat'ta hayvancılıkla uğraşan Rüsdem Kahraman'ın gebe ineği, çift başlı buzağı doğurdu. Bunu duyan köy sakinleri ahıra akın ederken, buzağı 1 saat hayatta kalabildi. Kahraman, ilk kez böyle bir şey ile karşılaştıklarını ve şaşkın olduklarını ifade etti.

Tokat'ın Niksar ilçesinde bir ineğin doğurduğu çift başlı buzağı, 1 saat sonra öldü.

Niksar ilçesine bağlı çiçekli köyünde hayvancılıkla uğraşan Rüsdem Kahraman'ın gebe ineği, akşam saatlerinde çift başlı buzağı doğurdu. Çift başlı olarak doğan buzağı, 1 saat hayatta kalabildi.

KÖY SAKİNLERİ AHIRA AKIN ETTİ

Çift başlı buzağı doğduğunu duyan köy sakinleri ise Kahraman'ın ahırına akın etti. Rüsdem Kahraman ilk kez böyle bir şey ile karşılaştıklarını ve şaşkın olduklarını söyledi.

Niksar'da Çift Başlı Buzağı Doğdu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yaşam

Niksar Hayvanlar Tarım Doğa Yaşam Güncel Haberler

500

Yorumlar (4)

vildan turker:

embriyo bölünürken HATA olduğu zaman bu tür şeyler her zaman olur. çift başlı yılan kaplumbağa insan vs... bunlar genetik mutasyonların bir türüdür. uyumlu olan yaşar. yaşamayan ölür. kutuplarda yaşayan memeliler niçin beyaz tüylü? bir düşünün. aklını kullan diye 70 den fazla ayet var. kullan sen de. sorun olmaz

23
3
yanıtYanıtla
Ali OKTAY:

Yaşamayan ölür ne demek başka bir çıkış kapısı daha mı var? :):):):):)

yanıt1
yanıt3
Ali OKTAY:

Yaşamayan ölür :):):):):)

yanıt0
yanıt3
aristoteles:

Demekki herşey mükemmel değilmiş demekki mutasyonlar değişikliğe neden olabiliyormuş ki hayatta kalan vift başlı vbar o iki cift başlı cift olsa farklı bir tür gelicek bilmem anlatailiyormuyum sayın darvinseberler :)

9
12
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title