Yumurtanın üzerindeki şekilleri gören adam panikledi: Korkup oğlumu çağırdım - Haberler
Haberi Paylaş

Yumurtanın üzerindeki şekilleri gören adam panikledi: Korkup oğlumu çağırdım

İhlas Haber Ajansı - Yaşam
 - Güncelleme:

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde tavuk yetiştiriciliği yapan Osman Çeribaş, kümeste gördüğü bir yumurta nedeniyle panikledi. Yumurtayı göktaşı zannederek oğlunu çağıran Çeribaş, "Oğlum geldi. Ben yumurta zannetmiyordum. Meğer yumurtaymış" ifadelerini kullandı. Çeribaş'ın yumurtayı, üzerindeki şekiller yüzünden göktaşına benzettiği öğrenildi.

Kadirli ilçesine bağlı Şehit Orhan Gök Mahallesi'nde oturan 80 yaşındaki Osman Çeribaş, evinin bahçesindeki kümeste beslediği tavukların yumurtladığı yerde yumurtalardan birisinin farklı olduğunu gördü. Yumurtaya benzeyen ancak dışının şeklinden dolayı yumurtayı göktaşına benzeten yaşlı adam durumu oğluna haber verdi.

Kümeste tavuğun altındaki yumurtayı gören adam panikledi: Korkup oğlumu çağırdım

"GÖKTAŞI SANDIM AMA YUMURTAYMIŞ"

En sonunda göktaşı zannettiği yumurtayı tavuğun altından alan Osman Çeribaş, üzerinde yarık ve çizgiler olan yumurtayı görünce şaşırdı. Çeribaş, "Yumurtaları topluyordum. Bu yumurtayı farklı görünce korktum kaçtım. Oğlumu çağırdım. Oğlum geldi. Ben yumurta zannetmiyordum. Meğer yumurtaymış. Bir çöp yardımıyla yumurtayı tavuğun altından aldık. Sonra içeri götürdük inceledik, biz göktaşına benzettik ama göktaşı değilmiş yumurtaymış" dedi.

Kümeste tavuğun altındaki yumurtayı gören adam panikledi: Korkup oğlumu çağırdım

Kümeste tavuğun altındaki yumurtayı gören adam panikledi: Korkup oğlumu çağırdım

İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Osmaniye Yumurta Kadirli Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (16)

Ahmet Ayp:

O kadar ihtimal arasında göktaşı nasıl aklına geldi amca, milletin işi gücü para olmuş göktaşı haberleri milletin aklını almış

Güray Dilli :

Çıkarırken zorlanmıştır kanatlı. Abartmayın isterseniz

Salih ÇAKIR:

Amcacım, yapmayın böyle şeyler. Hemşeriyiz, adımız çıkacak.

Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title