Haber : İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Personeli Veda Yemeğinde Bir Araya Geldi - Haberler

Haberi Paylaş

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Personeli Veda Yemeğinde Bir Araya Geldi

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Personeli Veda Yemeğinde Bir Araya Geldi

Bilecik İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personelleri düzenlenen veda yemeğinde bir araya geldi.

Bilecik İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personelleri düzenlenen veda yemeğinde bir araya geldi.

Bilecik İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde görev yapan Avukat Hicran Çetinkaya'nın Konya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne tayini çıkması münasebetiyle personellere akşam yemeği düzenlendi.

Bilecik'te bir restoranda düzenlenen yemekte açılış konuşması yapan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız, "Arkadaşımızla yıllardır aynı çatı altında görev yapmaktan memnunuz, görevi süresince güzel ve başarılı işler ortaya çıkarmış bir personelimizdi. Yalnız işleriyle değil sosyal yönüyle de aktif olan bu arkadaşımızla çalışmak güzeldi. Bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür eder ve yeni görev yerinde başarılar dilerim" ifadelerine yer verdi.

Avukat Hicran Çetinkaya ise, İl Müdürlüğü ailesinde görev yapmaktan mutlu olduğunu, burada geçirdikleri günleri, buradaki birlik ve beraberliği hiç unutmayacağını söyleyerek başta bu huzurlu çalışma ortamını kendisine hazırlayan İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız'a ve bu geceyi düzenledikleri için çalışma arkadaşlarına çok teşekkür etti.

Program, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız'ın tayini çıkan Avukat Hicran Çetinkaya'ya hediye takdim etmesinin ardından sona erdi. - BİLECİK

İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Hacı Dursun Yıldız Çetinkaya Bilecik Konya Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title