Hacı Dursun Yıldız Haberleri

Hacı Dursun Yıldız haber, Hacı Dursun Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hacı Dursun Yıldız - 27.06.2019
6 ilin tarım ve orman müdürü görevden alındı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Resmi Gazete'deki atama ve görevden alma kararları kapsamında; Tarım ve Orman Bakanlığında görev yapan Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Hacı Dursun Yıldız, Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Harun Kabaoğlu, Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Salih Söğüt, Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürü Ümit Ortan, Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammed Gümüş, Uşak İl Tarım ve Orman Müdürü Erkan Kahraman görevlerinden alındı.
Hacı Dursun Yıldız - 26.06.2019
Cumhurbaşkanlığı Atama ve Görevden Alma Kararları Resmi Gazete'de
Ayrıca Kararda, Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Hacı Dursun Yıldız, Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Harun Kabaoğlu, Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Salih Söğüt, Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürü Ümit Ortan, Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammed Gümüş, Uşak İl Tarım ve Orman Müdürü Erkan Kahraman'ın görevlerinden alınmaları da yer aldı.
Hacı Dursun Yıldız - 26.06.2019
Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de
Görevden almalar Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Hacı Dursun Yıldız, Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Harun Kabaoğlu, Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Salih Söğüt, Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürü Ümit Ortan, Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammed Gümüş, Uşak İl Tarım ve Orman Müdürü Erkan Kahraman'ın görevlerinden alınmalarına karar verildi.
Hacı Dursun Yıldız - 09.11.2018
Dha Yurt Bülteni 19
Törene, Bursa İl Tarım ve Orman Müdürü Hacı Dursun Yıldız, AK Parti Bursa milletvekilleri Refik Özen ve Zafer Işık da katıldı.
Hacı Dursun Yıldız - 09.11.2018
Bursa'da 13 Kırsal Kalkınma Projesine 9,4 Milyon Lira Hibe Desteği
Törene, Bursa İl Tarım ve Orman Müdürü Hacı Dursun Yıldız, AK Parti Bursa milletvekilleri Refik Özen ve Zafer Işık da katıldı.
Hacı Dursun Yıldız - 09.11.2018
Tkdk'dan Bursa'da 13 Projeye 9 Milyon Lira Hibe
Törene, Tarım ve Orman Bursa İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız, AK Parti Bursa milletvekilleri Refik Özen ve Zafer Işık da katıldı.
Hacı Dursun Yıldız - 30.09.2018
Yerli Mısırlar Tarla Günü'nde Görücüye Çıktı
Tarım ve Orman İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız ise yerli mısır hasadında örnek tarla hasadına yüksek verim alındığına dikkati çekti.
Hacı Dursun Yıldız - 18.09.2018
İznik Gölü'ne 500 Bin Sazan Yavrusu Bırakıldı
Sazanların göle bırakılması dolayısıyla Devlet Su İşleri (DSİ) İznik Sosyal Tesisi'nde düzenlenen törene Vali İzzettin Küçük, İl Tarım ve Orman Müdürü Hacı Dursun Yıldız, Kaymakam Bülent Bayraktar, İlçe Belediye Başkanı Osman Sargın, AK Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut ve İznik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Dede katıldı.
Hacı Dursun Yıldız - 18.09.2018
İznik Gölü'ne 500 Bin Yavru Sazan Bırakıldı
'Su Kaynaklarının Balıklandırılması Projesi' kapsamında Akdeniz Su Ürünleri Araştırma, Üretme ve Eğitim Enstitüsü Müdürlüğünce üretimi yapılan 500 bin yavru sazan, bugün İznik Gölü'ne bırakıldı. İznik'teki Devlet Su İşleri (DSİ) tesislerinde düzenlenen balık salma törenine Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Tarım ve Orman İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız, İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, AK Parti İznik İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut ve İznik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Dede katıldı.
Hacı Dursun Yıldız - 09.09.2018
18. Siyah İncir Festivali
38 üreticinin katıldığı yarışmada birinciliği Selçukgazi Mahallesi'nden Aslan Korkmaz, ikinciliği Selçukgazi Mahallesi'nden Recep Bayram, üçüncülüğü de Dürdane Mahallesi'nden Aslan Tekin kazandı. Dereceye giren üreticilerin ödüllerini Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve Bursa Tarım İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız takdim etti.
Hacı Dursun Yıldız - 08.09.2018
Çobanlar Karacabey'de Buluştu
Tarım ve Orman İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız, Öğretmenler Parkı'ndaki etkinliğin açılış töreninde, tarımın insanoğlunun doğumundan ölümüne kadar herkesi ilgilendiren, çok geniş kapsamlı bir sektör olduğunu söyledi.
Hacı Dursun Yıldız - 16.05.2018
Engelli Bireyler Toprakla Buluştu
Bursa Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız ise, engelli bireyler için büyük anlam taşıyan projeyi başlatmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Hacı Dursun Yıldız - 15.05.2018
Kurban Bayramı'nda Bursa'da Hayvan Sıkıntısı Yaşanmayacak"
Bursa Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız, mevcut hayvan varlığıyla Bursa'da Kurban Bayramı'nda bir sıkıntı yaşamayacaklarını belirterek, ilde 80 bini keçi 472 bin 467 küçükbaş, 201 bin 288 de büyükbaş hayvan bulunduğunu söyledi.
Hacı Dursun Yıldız - 11.05.2018
Matlı, Misafirlerini Et-Ba'da Ağırladı…
BTB Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı'nın Et-Ba'da düzenlediği yemekli toplantıya; BTB Yönetim Kurulu üyeleri, Meclis Üyeleri, BTB üyeleri, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız, Karacabey Ticaret Borsası heyeti, Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası heyeti, Samsun Ticaret Borsası heyeti ve borsa ile oda camiası temsilcileri katıldı.
Hacı Dursun Yıldız - 11.04.2018
Bursa'da Ceviz Bahçesinde Görülen 'Bilinmedik' Böceklerin Türü Belirlendi
BÖCEKLERİN TÜRÜ 'BAKLA ZINNI' Gıda, Tarım ve Hayvancılık İnegöl İlçe Müdürü Hacı Dursun Yıldız da bugün yazılı bir açıklama yaparak, çiftçileri tedirgin eden böceğin 'Bakla zınnı' olarak bilinen bir zararlı olduğunu bildirdi.
Hacı Dursun Yıldız - 05.03.2018
Ali Özkan'dan Bursa Tarım İl Müdürü Yıldız'a Ziyaret
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bursa İl Müdürlüğü görevine atanan Hacı Dursun Yıldız'a, 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.
Hacı Dursun Yıldız - 28.02.2018
Bilecik Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne Necmettin Yoldaş Atandı
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hacı Dursun Yıldız'ın Bursa'ya atanması dolayısıyla yeni göreve Dursunbey İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Yoldaş getirildi.
Hacı Dursun Yıldız - 28.02.2018
Yenişehir İznik Süt Üretici Birliği Mali Genel Kurulu
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bursa İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız da yaptığı konuşmada, Yenişehir'in birçok ilden daha potansiyelli bir ilçe olduğunu vurguladı.
Hacı Dursun Yıldız - 12.02.2018
Bilecik'te "Genç Kadın Çiftçiler" Yarıştı
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız, yarışma sonunda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, tarımsal üretimde kadının önemine işaret ederek, şunları söyledi: "Kadın, ülkemizde büyük bir çoğunluğu küçük işletmelerden oluşan aile tarımında erkeğin en büyük destekçisidir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hacı Dursun Yıldız Haberleri | Hacı Dursun Yıldız Kimdir - Haberler - Hacı Dursun Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hacı Dursun Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. 6 ilin tarım ve orman müdürü görevden alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 23:29:35. #1.14#

title