Vatanım Sensin'de Oynayan Kubilay Aka ile Miray Daner Aşk Yaşıyor

Vatanım Sensin'de Oynayan Kubilay Aka ile Miray Daner Aşk Yaşıyor

Vatanım Sensin'de oynayan Miray Daner'i herkes dizideki aşkı Boran Kuzum ile yakıştırıyordu. Meğer Miray, 1,5 yıldır üvey ağabeyi rolünde oynayan Kubilay Aka ile aşk yaşıyormuş.

'Vatanım Sensin'de üvey abi-kardeşi canlandıran ve rolün inandırıcılığı kaybolmasın diye aşklarını 1.5 yıl saklamak zorunda kalan Kubilay Aka ve Miray Daner, ilk kez görüntülendi.

ROLÜN İNANDIRICILIĞI KAYBOLMASIN DİYE AŞKLARINI GİZLİYORLARMIŞ

1.5 yıl önce rol aldıkları 'Vatanım Sensin'de başlayan arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşen Kubilay Aka ve Miray Daner, önceki akşam ilk kez Cihangir'de objektiflere takıldı. Geçtiğimiz sezon dizide üvey abi-kardeşi oynayan ikili, rolün inandırıcılığı kaybolmasın diye yapımcı tarafından gelen yasakla, beraberliklerini saklamak zorunda kalmıştı.

"BIRAKIRSANIZ EVİMİZE GİDECEĞİZ"

Diziden ayrılan ve 'Çukur'a Celasun karakteriyle dahil olan Aka ve Daner, Rose Marine adlı mekanda baş başa yemek yedi. Çıkışta sevgilisine sarılmış bir şekilde görüntülenen Aka, flaşların patlamasıyla elini çekmek zorunda kaldı. Muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakan Aka, "Yeterince çektiniz. Bırakırsanız aracımıza binip, evimize gideceğiz" dedi.

YORUMLAR (4)

  • YAĞMUR BEYHAN:
    Onlar açıklama yapana kadar ben inanmak istemiyorum.Böyle bir şey olamaz,olmamalı!
  • TİREBOLU LU HASAN PAŞA NIN OĞLU TOLGA:
    Bunu burada günlerce tutmak Yahudi oyunsiyonist, mason oyunudur mason! Ne demek bak biz böyle yapıyoruz siz de böyle yapınız! Yüce Müslüman Türk ailesinin ocağına ateş düşürüp, tarumar edip kıyıda, köşede sevinçten ellerini ovuşturarak seyredip sonunda ''hani siz MÜSLÜMANDINIZ NE OLDU''? demek için bekleşmektedirler!
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.