Ünlü Oyuncu Sean Penn, Kaşıkçı Belgeseli Çekmek İçin İstanbul'a Geldi

Ünlü Oyuncu Sean Penn, Kaşıkçı Belgeseli Çekmek İçin İstanbul'a Geldi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Magazin

Cemal Kaşıkçı cinayeti ile ilgili belgesel çekmek üzere Türkiye'ye gelen ünlü ABD'li oyuncu Sean Penn, Suudi Arabistan Konsolosluğunda çekim yaptı.

ABD'li ünlü oyuncu Sean Penn, Cemal Kaşıkçı cinayeti ile ilgili belgesel çekmek üzere Türkiye'ye gelendi. Penn Suudi Arabistan Konsolosluğunda çekim yaptı.

KAŞIKÇI BELGESELİ ÇEKİYOR

Oscar ödüllü ünlü aktör Sean Penn, Cemal Kaşıkçı cinayetinin detaylarını araştırıp bir belgesel hazırlamak üzere İstanbul'a geldi. Kamera ekibi ile birlikte İstanbul'a gelen ünlü aktör, Suudi Arabistan Konsolosluğunda çekim yaptı. Sean Penn'in Cemal Kaşıkçı cinayetiyle ilgili birçok kişi ile görüşüp çekip yapacağı ve ardından bir belgesel hazırlayacağı öğrenildi. Ünlü aktörün Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz ile de bir görüşme gerçekleştireceği belirtildi.

Ünlü Oyuncu Sean Penn, Kaşıkçı Belgeseli Çekmek İçin İstanbul'a Geldi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (25)
TIRT: ramboda kurtarma filmi çeker
IŞIL: :) TIRT hiç gülebilecek durmda değildim Allah da seni güldürsün İnşAllah
FUSER: bir belgesel de İstanbul ve diğer illerimizde öldürülen failleri bulunamayan ruslarla savaşmış çeçen komutanlar için yapılsın nasıl olsa yol geçen hanı
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title