FOX TV Fulya nerede? 3 Ocak 2022 Fulya ile Umudun Olsun Fulya Öztürk nerede? Fulya Öztürk hasta mı? - Haberler
Haberi Paylaş

FOX TV Fulya nerede? 3 Ocak 2022 Fulya ile Umudun Olsun Fulya Öztürk nerede? Fulya Öztürk hasta mı?

Haberler.com - Gündem
FOX TV Fulya nerede? 3 Ocak 2022 Fulya ile Umudun Olsun Fulya Öztürk nerede? Fulya Öztürk hasta mı?

Fox TV'nin gündüz kuşağı programları arasında yer alan Fulya ile Umudun Olsun programı bugün yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Yeni bölümünün başlamasına yakın seyirciler, Fulya ile Umudun Olsun programı sunucusu hakkında Umudun Olsun Fulya neden yok? Fulya Öztürk nerede, hasta mı? Fulya Öztürk neden yok, programdan ayrıldı mı? sorularının yanıtını merak ediyor.

FOX TV Fulya nerede? Umudun Olsun Fulya neden yok? Fulya Öztürk nerede, hasta mı? sorularının yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Fulya İle Umudun Olsun, hafta içi her gün FOX'ta yayınlanan bir televizyon programıdır. Programda her türlü yardıma ihtiyacı olan herkese yardım eli uzatılmaktadır.

Fulya ile Umudun Olsun, 12 Temmuz 2021 tarihinden itibaren Fulya Öztürk'ün sunumuyla hafta içi her gün FOX'ta yayımlanan bir televizyon programıdır. Programda her türlü yardıma ihtiyacı olan herkese yardım eli uzatılmaktadır.

Fulya ile Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk, hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alıyor. Öztürk'ün programda yer almaması nedeniyle konu araştırılmaya başlandı. Instagram'dan yapılan açıklamaya göre program, 16.45'te başlayacak.

Ünlü sunucunun neden dünkü programa katılmadığı merak edilirken, Öztürk'ün koronaya yakalandığı ve bu nedenle ekranlardan uzak kaldığı ortaya çıktı.

Test sonucu pozitif çıkmasının ardından hemen hastaneye kaldırılan başarılı sunucu, konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda da bulundu. Öztürk, "Canım yanıyor. Rabbime sığınıyorum" dedi.

Ünlü sunucu, 2020 yılında da koronavirüse yakalanmış ve ağır bir şekilde geçirmişti.

Fulya Öztürk ikinci kez koronavirüse yakalandı

Haberler.com - Gündem

Fulya ile Umudun Olsun, Fulya Öztürk, Fulya Öztürk, Gündem, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title