Uluslararası lojistik firmasına personel istihdamı - Haberler
Haberi Paylaş

Uluslararası lojistik firmasına personel istihdamı

Uluslararası lojistik firmasına personel istihdamı
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Bağcılar Belediyesi Kariyer Merkezi, bir lojistik firmasına işçi alımına ev sahipliği yaptı.

Bağcılar Belediyesi Kariyer Merkezi, bir lojistik firmasına işçi alımına ev sahipliği yaptı. Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Merkezi'nde gerçekleşen görüşmenin ardından aranılan özelliklere uyan kadınlar büro elemanı, erkekler ise depo personeli olarak işbaşı yapacak.

İşsizlere umut kapısı olan Bağcılar Belediyesi Kariyer Merkezi, yeni mutluluklara kapı açacak bir etkinliğe imza attı. Uluslararası CEVA Lojistik şirketinin talebi üzerine Bağcılar Belediyesi Kariyer Merkezi, bilgisayarda kayıtları bulunan 18-45 yaş arasındaki 3 bin 200 kişiye mesajla davette bulundu.

Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda firmanın yöneticileriyle iş arayan 40 kişi bir araya geldi. Formların doldurulduktan sonra katılımcılarla yüz yüze görüşmeler yapıldı. Mülakata katılan davetliler toplantı salonundan ayrıldı. Yetkililer, yapacakları incelemenin ardından aranan profile uyanlardan kadınları büro elemanı, erkekleri ise depo personeli olarak işe alacaklarını söyledi.

HAYIRLARA VESİLE OLSUN

İlçe sakinlerinin işe kavuşmaları için özel şirketlerle istişare halinde olduklarını söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, "İnşallah bu programlar hayırlara vesile olur. Hem firma aradığı özellikte personele kavuşur hem de hemşehrilerimizden işsiz olanlar evlerine ekmek götürecek bir işe sahip olurlar. Şimdiden işe gireceklere hayırlı olsun" dedi.

Kariyer Merkezi'nin iş arayan ile iş veren buluşturmaları önümüzdeki hafta da devam edecek.


Uluslararası lojistik firmasına personel istihdamı

Uluslararası lojistik firmasına personel istihdamı

Uluslararası lojistik firmasına personel istihdamı

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Bağcılar Belediyesi, Feyzullah Kıyıklık, Bağcılar, işçi, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title