FEYZULLAH KIYIKLIK HABERLERİ

Feyzullah Kıyıklık haber, Feyzullah Kıyıklık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Feyzullah Kıyıklık

Feyzullah Kıyıklık

Doğum Yeri Çorum / Türkiye
Doğum Tarihi 15.3.1949

Feyzullah Kıyıklık Kimdir ?

Feyzullah Kıyıklık, 15 Mart 1949'da Çorum'da doğdu. Babasının adı Rüşdü, annesinin adı Halime'dir. Öğretmen ve Avukat; İstanbul Yüksek İslâm Enstitüsü ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Galatasaray Lisesi'nde öğretmenlik yaparken serbest avukatlık görevini de sürdürdü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Feyzullah Kıyıklık - 25.08.2021
MİNİK MİRA, ENGELLİLER SARAYI'NDA MUCİZEYİ BAŞARDI
MİNİK MİRA, ENGELLİLER SARAYI'NDA MUCİZEYİ BAŞARDIİletişim bozukluğu olan ve hiç konuşmayan otizm hastası 5 yaşındaki Mira, Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda aldığı eğitimle iyileşti.
Feyzullah Kıyıklık - 25.08.2021
Otistik küçük Mira, aldığı eğitime konuşmaya başladı
Otizm hastası 5 yaşındaki Mira, Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda aldığı eğitimle konuşmaya başladı.
Feyzullah Kıyıklık - 09.08.2021
İMAM ALİ CAMİİ İBADETE AÇILDI
İstanbul'da ki Caferilerin yoğunlukla yaşadığı bölgelerden biri olan Bağcılar Fevzi Çakmak Mahallesi'ndeki İmam Ali Camii, yenilenmesi amacıyla 2018 yılında kentsel dönüşüm kapsamında yıkıldı. Bağcılar Belediyesi, iş adamları ve vatandaşların desteğiyle tekrar yapımına başlanan caminin inşaatı pandemiye rağmen iki yılda tamamlandı. İmam Ali Camii bugün düzenlenen törenle ibadete açıldı. Toplumun her kesiminden çok sayıda kişinin iştirak ettiği törene; AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz, Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, AK Parti eski milletvekili Feyzullah Kıyıklık, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Javad Maboudifar, iş adamları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Feyzullah Kıyıklık - 08.08.2021
İmam Ali Camii ibadete açıldı
İstanbul'daki Caferilerin yoğunlukla yaşadığı bölgelerden biri olan Bağcılar Fevzi Çakmak Mahallesi'ndeki İmam Ali Camii, yenilenmesi amacıyla 2018 yılında kentsel dönüşüm kapsamında yıkıldı. Bağcılar Belediyesi, iş adamları ve vatandaşların desteğiyle tekrar yapımına başlanan caminin inşaatı pandemiye rağmen iki yılda tamamlandı. İmam Ali Camii bugün düzenlenen törenle ibadete açıldı. Toplumun her kesiminden çok sayıda kişinin iştirak ettiği törene; AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz, Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, AK Parti eski milletvekili Feyzullah Kıyıklık, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Javad Maboudifar, iş adamları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Feyzullah Kıyıklık - 29.06.2021
Kariyer Merkezi ile 20 istihdam daha
İşsizlere umut kapısı olan Bağcılar Belediyesi Kariyer Merkezi, yine mutlulukla sonuçlanan bir etkinliğe imza attı. ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.'nin talebi üzerine Bağcılar Belediyesi Kariyer Merkezi, İŞKUR'la yapılan protokol çerçevesinde kayıt yaptıranlarla irtibata geçti. Telefonla ulaşılan 18-45 yaş arasında bin kişiye davette bulunuldu. Bu kapsamda işveren firmanın yöneticileriyle iş ihtiyacı olan gençler Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda buluştu.
Feyzullah Kıyıklık - 04.06.2021
Engelliler hayallerini sergiledi
Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda engelli kursiyerlerin emek vererek ortaya koydukları ürünlerin yer aldığı sergi açıldı.
Feyzullah Kıyıklık - 20.05.2021
Bağcılar Belediyesi Kariyer Merkezinden istihdam atağı
Bu talepler doğrultusunda toplam 1400 kişiye mesajla davette bulunuldu. Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda düzenlenen toplantıda şirket yetkilileri ve iş arayanlar bir araya geldi.
Feyzullah Kıyıklık - 09.04.2021
Polisler, Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı kursiyerleriyle buluştu
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ile Motosikletli Polis Timleri, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı kursiyerlerini ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Feyzullah Kıyıklık Haberleri | Feyzullah Kıyıklık Kimdir - Haberler - Feyzullah Kıyıklık haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Feyzullah Kıyıklık kimdir, hayatı ve biyografisi. BAĞCILAR KARİYER MERKEZİ'NDEN KADIN İSTİHDAMINA DESTEK.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 17:43:21. #1.14#

title