Uçakta taciz rezaleti! Sapığın eli, yol boyunca genç kızın vücudunda gezdi

Uçakta taciz rezaleti! Sapığın eli, yol boyunca genç kızın vücudunda gezdi

Ailesiyle birlikte ABD'nin Kaliforniya'ya doğru uçan genç kız, yolculuk sırasında kendisini taciz eden 60 yaşındaki adamın hareketlerini kayıt altına aldı. Kız, adamın yol boyunca durmadığını ve elinin başta göğsü olmak üzere vücudunda gezdiğini söyledi.

Amerika'nın Kaliforniya eyaletine giden uçakta yaşanan skandal olay, infiale neden oldu. @mobilesushibar adlı Tik- Tok kullanıcısı kız, ailesiyle birlikte Kaliforniya'ya gittiği sırada, başına gelenleri hesabından paylaştı. 18 yaşında olduğu öğrenilen mobilesushibar, uçakta yolculuk yaptığı sırada arka koltuğunda oturan 60 yaşındaki adamın tacizine uğradı.

Uçakta taciz rezaleti! Eli, yol boyunca genç kızın vücudunda gezdi

KİMSE KENDİSİNE İNANMADI

Genç kız, tacizlere dayanamayınca, söz konusu durumu uçuş ekibine iletti ancak uçuş ekibi, genç kızı dinlemedi ve yerine oturmasını söyledi. Uçuş ekibinden olumsuz yanıt alan genç kız, yaşadıklarını bu sefer de yanında oturan diğer yolculara aktardı ve bir şeyler yapmalarını talep etti. Fakat diğer yolcular da genç kızın, kendilerini rahatsız ettiklerini belirterek yerine oturmasını istedi.

Uçakta taciz rezaleti! Eli, yol boyunca genç kızın vücudunda gezdi

DESTEK YAĞINCA, İLETİŞİME GEÇTİLER

Genç kız, tüm bu yaşananların ardından uçaktaki taciz anlarını, Tik- Tok hesabından takipçileriyle paylaştı. Kızın paylaşımı kısa sürede ilgili görürken, çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, kızın videosuna hava yolu şirketini etiketleyerek, harekete geçmeleri için çağrıda bulundu.

"OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA AÇILDI"

Daha sonra yine sosyal medya hesabından bir açıklamada daha bulunan genç kız, gelen tepkilerin üzerine havayolu şirketinin kendisiyle iletişime geçtiğini ve olayla ilgili soruşturma başlatılacağını söylediklerini aktardı.

"GÖĞSÜME ULAŞMAYA ÇALIŞIYORDU"

Genç kız, yaşadığı taciz anlarını da anlattı. Tacizin kalkış sırasında başladığını belirten kız, "Kalkıştan önce kitabımı okuyordum, tam o sırada sanki beni bir şey 'okşamış' gibiydi. Göğsümün yanında hafif bir dokunuş hissettim. Önce anlamadım tekrar bir el uzandı ve bu kez kollarıma dokunup yine göğsüme ulaşmaya çalıştı. Hemen ön sırada oturan kardeşime mesaj attım ve tacize uğradığımı söyledim. Daha sonra olayı videoya çekmeye karar verdim çünkü bunu ispatlamam gerekirdi" dedi.

Uçakta taciz rezaleti! Sapığın eli, yol boyunca genç kızın vücudunda gezdi
 Gündem Editörü  -  Barış Yahya Çinçin
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haber Yorumları (4)
SENAR: onca saat neden ses etmedin, madem görüntü de aldın ıspatın var. İstemem yan cebime mi koy nedir
ARZU DEMİR: haberi iyi okumadın galiba kız kimseye kendini inandıramamış !!!
BAKLAVACI ÇETO : biz de inandık. bir kere ailen yanında ve adam video çekmene izin vermişse demek ki bu senin tezgahın olabilir muhtemelen medyatik veya popüler olmak istemenden kaynaklanmıştır gozelim
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title