Türkiye Vodafone Vakfı Haberleri

Türkiye Vodafone Vakfı haber, Türkiye Vodafone Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Vodafone Vakfı - 30.09.2021
Türkiye Vakfı, köy okullarına "teknoloji sınıfı" kuruyor
Türkiye Vodafone Vakfı Başkanı Hasan Süel, Köy Okulları projesinde öğrenci, öğretmen ve velileri kapsayan 3 farklı eğitim programı uyguladıklarını belirterek, "Bu programlarla önümüzdeki bir yıllık süreçte, 30 ilde toplam 60 öğretmenle çevre köyler dahil olmak üzere 6 bin çocuk ve 2 bin 500...
Türkiye Vodafone Vakfı - 15.09.2021
"Yarını Kodlayanlar" fikir maratonunda gençler afet anında iletişim için çözüm üretti
Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği tarafından hayata geçirilen "Yarını Kodlayanlar" fikir maratonunun ikincisi gerçekleştirildi.
Türkiye Vodafone Vakfı - 26.08.2021
"Yarını kodlayanlar" 5 yılda 185 bini aşkın çocuğa ulaştı
Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği, çocukları dijital geleceğe hazırlama hedefiyle ortaklaşa hayata geçirdiği "Yarını Kodlayanlar" projesini ülke genelinde daha çok çocuğa ulaşacak şekilde yaygınlaştırmaya devam ediyor.
Türkiye Vodafone Vakfı - 13.08.2021
"Yarını Kodlayanlar" fikir maratonunda gençler çevreyi korumak için çözüm üretti
Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği iş birliğiyle hayata geçirilen ve Türkiye'nin dört bir yanında 180 bini aşkın çocuğa ulaşan "Yarını Kodlayanlar" projesi kapsamında ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik eşzamanlı iki fikir maratonu gerçekleştirildi.
Türkiye Vodafone Vakfı - 30.06.2021
Dijital Benim İşim Projesi
Dijital Benim İşim Projesi Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve Türkiye Vodafone Vakfı iş birliğinde Halk Eğitimi Merkezlerinde öğrenim gören kadınlara dijital okuryazarlık ve mesleki alanlarda eğitimler verilerek dijital becerilerinin geliştirilmesine...
Türkiye Vodafone Vakfı - 09.05.2021
Vakfı'nın 7 Avrupa ülkesini kapsayan dijital eğitim girişimine Türkiye de katıldı
"Global bir eğitim girişiminin parçası olmaktan mutluyuz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Vodafone Vakfı Başkanı Hasan Süel, Avrupa'da faaliyet gösteren Vodafone vakıflarının eğitimde dijitalleşmenin artırılması hedefiyle başlattığı ortak girişime katılmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, şunları kaydetti: "Salgınla birlikte dijital eğitim ve öğretim her zamankinden daha önemli hale geldi.
Türkiye Vodafone Vakfı - 04.05.2021
'Dijital Benim İşim'de ilk mezunların istihdam süreci başladı
Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü ve Türkiye Vodafone Vakfı işbirliğiyle hayata geçirilen 'Dijital Benim İşim' projesi ilk mezunlarını verdi.
Türkiye Vodafone Vakfı - 26.04.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği işbirliğinde yürütülen proje ile Pınarhisar ilçesine bağlı Tozaklı İlkokulu'nda kurulan teknoloji sınıfında kodlama ve teknoloji eğitimleri verilecek.
Türkiye Vodafone Vakfı - 14.02.2021
"Yarını Kodlayanlar" projesinde 200 gönüllü eğitmen görev yapacak
Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği tarafından çocukları dijital geleceğe hazırlama hedefiyle hayata geçirilen "Yarını Kodlayanlar" projesinin beşinci dönem Gönüllü Koordinasyon Toplantısı'na 200 gönüllü eğitmen katıldı.
Türkiye Vodafone Vakfı - 12.02.2021
, kız çocukları için kodlama eğitimi düzenledi
Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği tarafından çocukları dijital geleceğe hazırlama hedefiyle hayata geçirilen "Yarını Kodlayanlar" projesi kapsamında "11 Şubat Uluslararası Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Günü"nde kız çocukları için kodlama eğitimi düzenlendi.
Türkiye Vodafone Vakfı - 22.01.2021
Son dakika haber... Türkiye'de üst düzey atama
Şahin, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevlerini de sürdürüyor.
Türkiye Vodafone Vakfı - 24.12.2020
Son dakika haberleri: Türkiye Vakfı, 41 milyon TL sosyal yatırım yaptı
Son dakika haber: Türkiye Vodafone Vakfı Başkanı Hasan Süel, "Türkiye Vodafone Vakfı çatısı altında bugüne kadar 41 milyon TL'lik sosyal yatırım yaparak 4 milyona yakın insanın hayatına dokunduk.
Türkiye Vodafone Vakfı - 27.11.2020
"Dijital Benim İşim" projesinde 140 eğitici görev yapacak
Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü ve Türkiye Vodafone Vakfı iş birliğiyle hayata geçirilen "Dijital Benim İşim" projesinde eğitici eğitimleri tamamlandı.
Türkiye Vodafone Vakfı - 26.11.2020
'un "Bu Atıklar Kod Yazıyor" projesi Türkiye geneline yayılıyor
Şirket açıklamasına göre, tüm dünyada 2025 yılına kadar operasyonlarından kaynaklı çevresel etkiyi yarıya indirmeyi hedefleyen Vodafone, Türkiye'de de çevresel ayak izini azaltmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Vodafone, elektronik atıkların geri dönüşümünü teşvik etmek ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla başlattığı "Bu Atıklar Kod Yazıyor" projesini Türkiye genelinde yaygınlaştırıyor. E-atıkların geri dönüşümünden elde edilen gelirle bugüne kadar Mardin, Samsun, Adana ve Gaziantep'te kodlama sınıfları açan Vodafone, kasım sonu itibarıyla 3 ilde daha kodlama sınıfları kuracak. Vodafone'un Uşak Bir Eylül İlkokulu, Bingöl 100. Yıl Ortaokulu ve Çanakkale Mahmudiye İlkokulu'nda açacağı sınıflar, kodlama öğrenmek isteyen tüm çocuklar tarafından ücretsiz kullanılabilecek. Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat iş birliğiyle yürütülen "Yarını Kodlayanlar" projesi kapsamında hayata geçirilecek sınıflar, EBA destek noktaları olarak da hizmet verecek.
Türkiye Vodafone Vakfı - 24.11.2020
Kadınların şiddetten korunmasına destek olan "Kırmızı Işık"ın indirme sayısında rekor artış
Türkiye Vodafone Vakfı'nın kadınların şiddetten korunmasına destek olmak üzere Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı desteğiyle 6 yıl önce hayata geçirdiği "Kırmızı Işık" mobil uygulamasına ilgi artıyor.
Türkiye Vodafone Vakfı - 16.11.2020
Türkiye 2020-2021 ilk yarıyıl sonuçlarını açıkladı
"Uzaktan çalışmayı 'yeni nesil çalışma sistemi'ne dönüştürdük" Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Alex Froment-Curtil, 2020-2021 ilk yarıyıl sonuçlarına ilişkin, şu değerlendirmelerde bulundu: "Pandemi, hepimize dijitalleşmenin önemini bir kez daha hatırlattı. Milyonlarca insanın yaşama ve çalışma biçimlerini değiştirmesiyle birlikte birbirimizle bağlantıda olmanın ne kadar önemli olduğunu gördük. Bir 'teknoloji iletişimi şirketi' olarak, müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyoruz. Müşteri deneyimini daha da iyileştirmek amacıyla tüm kanallarımızda dijitalleşmeye odaklanıyoruz. Dijital müşteri sayımız 16,5 milyona ulaştı. 2020-2021 mali yılının ilk 6 ayında 882 milyon TL'lik yatırım gerçekleştirdik. Pandemi tedbirleriyle birlikte hayatımıza giren uzaktan çalışmayı 'amaç odaklı şirket' olma vizyonumuzla birleştirerek 'yeni nesil çalışma sistemi'ne dönüştürdük." "Herkese, her yerden iş" mottosuyla Vodafone Müşteri Hizmetleri'nde ev kadınları, engelli bireyler ve üniversite öğrencilerine istedikleri yerden, istedikleri şekilde ve istedikleri kadar çalışma imkanı sunduklarını aktaran Froment-Curtil, Türkiye Vodafone Vakfı çatısı altında, teknolojinin gücünü kullanarak toplumsal hayatta pozitif farklılık yaratacak çalışmalar yaptıklarını bildirdi.
Türkiye Vodafone Vakfı - 21.10.2020
"Yarını Kodlayanlar" projesi 1 yılda 6,6 milyon TL'lik sosyal değer oluşturdu
Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği iş birliğiyle gerçekleştirilen "Yarını Kodlayanlar" projesiyle son 1 yılda 6,6 milyon TL'lik sosyal değer elde edildi.
Türkiye Vodafone Vakfı - 22.09.2020
Türkiye Vakfı, "Yarını Kodlayanlar" projesiyle ödül aldı
Türkiye Vodafone Vakfı, dünyanın en prestijli ödül programlarından Stevie Ödülleri kapsamında aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.
Türkiye Vodafone Vakfı - 17.09.2020
11 ilde yaklaşık 12 bin kadın "Dijital Benim İşim" diyecek
Türkiye Vodafone Vakfı, teknolojinin gücünü kadınların potansiyeliyle buluşturacak "Dijital Benim İşim" projesini hayata geçiriyor.
Türkiye Vodafone Vakfı - 27.08.2020
Türkiye Vakfı'na Stevie'de 2 altın ödül
Türkiye Vodafone Vakfı, dünyanın en prestijli ödül programlarından Stevie Ödülleri çatısı altında düzenlenen Orta Doğu Stevie Ödülleri'nden toplam 2 ödülle döndü.
Türkiye Vodafone Vakfı - 14.08.2020
'dan "Bu Atıklar Kod Yazıyor" projesinin kapsamını genişletiyor
Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat işbirliğiyle yürütülen Yarını Kodlayanlar projesi kapsamında hayata geçirilecek sınıflar, kodlama öğrenmek isteyen tüm çocuklar tarafından ücretsiz kullanılabilecek.
Türkiye Vodafone Vakfı - 16.07.2020
Doğa Rutkay, 'un "Kırmızı Işık" kampanyasının sesi oldu
"Şiddete karşı #BenVarım de, acılar maskelenmesin" mesajının verildiği kampanyada, Vodafone da Türkiye Vodafone Vakfı'nın geliştirdiği "Kırmızı Işık" uygulamasıyla şiddetin karşısında, kadınların yanında durduğunu hatırlatıyor.
Türkiye Vodafone Vakfı - 29.06.2020
"Yarını Kodlayanlar" projesi 100 bini aşkın çocuğa ulaştı
Türkiye Vodafone Vakfı, dijital geleceğe hazır nesiller yetiştirmek üzere Habitat Derneği iş birliğiyle hayata geçirdiği "Yarını Kodlayanlar" projesini geliştirmeye ve yaygınlaştırmaya devam ediyor.
Türkiye Vodafone Vakfı - 07.06.2020
'dan çevresel sürdürülebilirliğe anlamlı destek
Vodafone, geri dönüşümden elde edilen ekonomik gelirle, Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği iş birliğiyle yürütülen "Yarını Kodlayanlar" projesi kapsamında Mardin, Samsun, Gaziantep ve Adana'da kodlama sınıfları açtı.
Türkiye Vodafone Vakfı - 02.06.2020
, Red müşterilerinin sınırlarını kaldırdı
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan "1 Milyon Yazılımcı Projesi"nin önemine işaret eden Aksoy, Türkiye Vodafone Vakfı bünyesinde çocuklara verdikleri kodlama eğitimlerinden bahsederek, bu çocukların geleceğin yazılımcıları olacağını bildirdi.
Türkiye Vodafone Vakfı - 15.05.2020
Türkiye Vakfı'ndan 65 yaş üstü kişilere videolu destek
Türkiye Vodafone Vakfı'nın paydaşlarından 65+ Yaşlı Hakları Derneği'nin "Birlikte İyileşelim" temasıyla hazırladığı ve 65 yaş üstü kişilerin karantina döneminde ihtiyaç duyabileceği bilgilerden oluşan 35 bölümlük özel video serisi Vodafone TV'de yayınlanmaya başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Vodafone Vakfı Haberleri | Türkiye Vodafone Vakfı Haber - Haberler - Türkiye Vodafone Vakfı haberleri, son dakika türkiye vodafone vakfı haber ve gelişmeleri burada. 'Yarını Kodlayanlar'dan basketbolda Ben varım diyen kız çocuklarına destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 02:50:00. #1.14#

title