Türkiye'nin En Fazla 'Mavi Bayraklı' İlçesi Bodrum - Haberler
Haberi Paylaş

Türkiye'nin En Fazla 'Mavi Bayraklı' İlçesi Bodrum

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Türkiye'nin En Fazla 'Mavi Bayraklı' İlçesi Bodrum

Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya ülkelerinin yanı sıra Türkiye'de de büyük önem taşıyan, gerekli standartları taşıyan nitelikli plaj ve marinalara verilen uluslararası çevre ödülü olan, marka haline gelmiş "Mavi Bayrak" sayısında, ilçeler arasında...

Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya ülkelerinin yanı sıra Türkiye'de de büyük önem taşıyan, gerekli standartları taşıyan nitelikli plaj ve marinalara verilen uluslararası çevre ödülü olan, marka haline gelmiş "Mavi Bayrak" sayısında, ilçeler arasında Bodrum'un ilk sırayı aldığı bildirildi.

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TURÇEV) Başkanı Rıza Epikmen, Bodrum'un 43 plaj, üç marina ve dört yata verilen "Mavi Bayrak" ile Türkiye'nin en çok mavi bayrağı olan olan ilçesi olduğunu söyledi.

Bodrum ile beldelerinde 'Mavi Bayrak' verilen plajlar, marinalar ve yatlar şunlar:

Bodrum: Forever Club, Bardakçı Koyu Azka Otel, Voyage Bodrum, Wow Bodrum Resort, İsis Otel, Işıl Club, Samara Otel, Kervansaray Otel, Noa Bodrum Beach Club, Club Blue Dreams.

Yalı: , Bodrum Park Resort, Sea Garden 1, Sea Garden 2, Palmiye Tatil Köyü, Latanya Beach Resort Otel, Kempinski Hotel Barbaros Bay, Bodrum Holiday Resort&Spa, Ersan Resort&Spa.

Bitez: Aktur, Aktur Apart Doria Plajı Bitez, Ambrosia Otel, Bitez Halk Plajı.

Ortakent-Yahşi: Ortakent Lighthouse Otel, Scala Fink Beach, Ortakent Halk Plajı, Bağla Koyu Magic Life, Kefaluka Resort, Xanadu Island, Armonia Holiday Village&Spa, Malama Becah Hotel.

Turgutreis: Turgutreis Gün Batımı Plajı, La Blanche Resort&Spa, Yelken Otel, Kadıkale Resort, Club Armonia Bodrum Evleri.

Gümüşlük: Çayıraltı Halk Plajı, Bölme Plajı.

Yalıkavak: Yalıkavak Halk Plajı, Taşkule Otel, Club Flipper, Golden Age Hotel, Cactus Fleur Beach Club, Cactus Mirage Family Club, Xuma Becah Club, Hotel Delta Becah Resort, Palmalife Resort&Spa.

Göltürkbükü: Club Voyage Türkbükü, Hekimköy Tatil Sitesi.

Gündoğan: Gündoğan Halk Plajı, Green Becah.

Marina: D-Marin Turgutreis, Bodrum Milta ve Palmarina Yalıkavak.

Yatlar: Sea -Esta, Palmalife, Let It Be M ve Bakü. - Muğla/ Bodrum

Türkiye'nin En Fazla 'Mavi Bayraklı' İlçesi Bodrum

Türkiye'nin En Fazla 'Mavi Bayraklı' İlçesi Bodrum

Türkiye'nin En Fazla 'Mavi Bayraklı' İlçesi Bodrum

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title