Yine gündem olmayı başardı! Kim Kardashian tanga bikinisiyle plaja indi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Yine gündem olmayı başardı! Kim Kardashian tanga bikinisiyle plaja indi

Haberler.com / Barış Yahya Çinçin - Haberler | Magazin

Dünya magazin camiasının en çok konuştuğu isimlerin başında gelen ünlü model Kim Kardashian, tanga bikinisiyle plaja indi. Kardashian'ın "Plaj yüzü" notuyla paylaştığı fotoğrafa binlerce beğeni yağdı.

Amerika'da gündemden düşmeyen magazin yıldızları arasında bulunan ünlü model Kim Kardashian, tatiline devam ediyor. Kardashian, tatil yaptığı anlardan fotoğraflarını da hayranlarına aktarmayı ihmal etmiyor. Kardashian'ın yaptığı son paylaşımda, tanga bikinisiyle plaja indiği görüldü.

Siyah bikinisiyle plajda boy gösteren Kardashian tatilin doyasıya keyfini çıkardı. Eşiyle boşanma aşamasına gelmeden önce bikinili pozlarını daha az paylaşan ve eşinin rahatsız olması sebebiyle paylaşım yapmamaya çalışan Kim ayrılıktan sonra gemileri yaktı. Paylaşımlarında daha cesur olmaya başladı.

"Plaj yüzü" notuyla paylaştığı cüretkar pozlara beğeni alan Kim'in son dönemlerde özgüveni de oldukça yerinde. Ünlü model, sosyal medya hesabından tangalı bikinisiyle pozunu paylaştı. Kim, geçtiğimiz günlerde de markasının reklamını yapmak için evde iç çamaşırlarıyla pozlar vererek "Daha yüksek bir deneyim üzerine çalışıyorum" demişti.

Diğer yandan Kardashian'ın şarkıcı eşi Kenya West ile boşanmasına rağmen, Instagram hesabından "West" soyadını kaldırmaması, dikkat çekti. İkili, boşanma nedeni olarak da "uzlaşılmaz farklılıkları" göstermişti.

İşte Kardashian'ın binlerce beğeni alan o fotoğrafları:

Tüm gözler üzerindeydi! Kim Kardashian tanga bikinisiyle plaja indi

Tüm gözler üzerindeydi! Kim Kardashian tanga bikinisiyle plaja indi

Yine gündem olmayı başardı! Kim Kardashian tanga bikinisiyle plaja indi
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (4)
Ahmet Han:İğrenç
Fakır:iğrenç başkan kazan kadar göz hiçbir çekiciliği yok
Pervin Isin:iğrenç
500