"Totolar bile yalan" notuyla paylaşım yapan Işın Karaca, takipçisinden gelen yorumla çılgına döndü - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

"Totolar bile yalan" notuyla paylaşım yapan Işın Karaca, takipçisinden gelen yorumla çılgına döndü

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Ünlü şarkıcı Işın Karaca, sosyal medya hesabından daha güzel görünmek için kalça protezi kullanan bir kadının videosunu paylaşarak durumu tiye aldı. Karaca'nın paylaşımını gören bir sosyal medya kullanıcısı "Hepiniz öylesiniz, tek kare gerçeğinizi koyamıyorsunuz" diye yorum yapınca ortalık gerildi.

Sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanan ünlü isimlerin başında gelen Işın Karaca, bu sefer de daha güzel görünmek için kalça protezi kullanan bir kadının videosunu paylaştı. Karaca, eğlence amaçlı paylaştığı videoda eleştirilince sessiz kalamadı.

Kalça protezi takan kadının videosunu Instagram hesabından paylaşan Karaca, "Kızlar çok da şey etmeyin. Totolar bile yalan! Vay anasını sayın seyirciler. Ben de sanıyorum ki abla salonda ter döke döke yaptı o totoyu... Yazıklar olsun bizi böyle düşündüren sisteme" dedi.

Karaca'nın paylaşımını gören bir sosyal medya kullanıcısı da "Her şey yalan, her şey sahte. Bu Instagram sayfalarında yer alan siz sanatçıların resimleri de öyle değil mi? Photoshop yapmadan sayfalarınıza tek bir fotoğrafınızı, yani tek bir gerçeğinizi koyamıyorsunuz. Hayaller ve gerçekler. O halde g..ünü büyütene neden bu kadar şaşırıyorsunuz" yorumunu yaptı.

Gelen yoruma sinirlenen Karaca ise "Şaşırmıyoruz! Dalga geçiyoruz! Photoshop'u herkes yapıyor. Sadece biz sanatçılara saplama lafı. Mümkünse sakinleş şampiyon, tavrın çirkin" cevabını verdi.

'Totolar bile yalan' diyerek takipçilerine seslenen Işın Karaca, gelen yorumla çılgına döndü

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Işın Karaca, Instagram, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title