Ticaret İl Müdürü Baş'tan, Sesob Başkanı Köksal'a Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Ticaret İl Müdürü Baş'tan, Sesob Başkanı Köksal'a Ziyaret

Ticaret İl Müdürü Baş'tan, Sesob Başkanı Köksal'a Ziyaret
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Sivas Ticaret İl Müdürlüğüne atanan Selim Baş, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’ı ziyaret etti.

Sivas Ticaret İl Müdürlüğüne atanan Selim Baş, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal'ı ziyaret etti.

Şube Müdürü Aziz Avşar ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine ziyaret eden Selim Baş, SESOB Başkanı Köksal ile bir süre görüş alışverişinde bulundu.

Ticaret İl Müdürü Selim Baş, kurum olarak yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını ve özellikle tüketici sorunları hakem heyetine yoğun bir başvuru olduğunu belirterek, vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi noktasında çalışmaları yoğunlaştırdıklarını ve kısa sürede çözmek için personel takviyesi de yaptıklarını ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Köksal, esnaf teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra, müşteri memnuniyeti ile ilgili olarak yapılan çalışmalara değindi. - SİVAS

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Beşir Köksal, Selim Baş, Sivas, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title