Beşir Köksal Haberleri

Beşir Köksal haber, Beşir Köksal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beşir Köksal - 24.07.2021
Sivas'ta 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajları
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal ve Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı" dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Beşir Köksal - 18.05.2021
Kovid-19'la mücadele kapsamında açıklanan destek paketi Sivas'ta esnafı sevindirdi
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında açıklanan esnaf destek paketinin zor durumda olan esnaf ve sanatkarları sevindirdiğini belirtti.
Beşir Köksal - 26.04.2021
SESOB'dan şoför esnafına muafiyet talebi
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde giderlerini karşılamakta zorlanan şoför esnafının, trafik sigortası ve araç muayene ücretlerinden muaf tutulması talebinde bulundu.
Beşir Köksal - 22.04.2021
Son dakika haberi: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ve CHP Sivas İl Başkanı Yılmaz Coşkun da dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı.
Beşir Köksal - 05.04.2021
SESOB Başkanı Beşir Köksal, AA'nın 101. kuruluş yıl dönümünü kutladı
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından 6 Nisan 1920'de kurulan ve Milli Mücadele'nin sesi olan Anadolu Ajansının kuruluşunun 101. yıl dönümünü tebrik etti.
Beşir Köksal - 29.03.2021
SESOB Başkanı Köksal'dan "Tedbiri elden bırakmayalım" uyarısı
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, esnaf ve sanatkarların ayakta kalabilmesi ve kontrollü şekilde normalleşmenin devam etmesi için hem vatandaşların hem de esnafların alınan tedbirlere uymaları gerektiğini bildirdi.
Beşir Köksal - 03.02.2021
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi seçimleri bu yıl yapılacak
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerinin bu yıl içerisinde yapılacağını bildirdi.
Beşir Köksal - 13.01.2021
Son dakika... Sivas'ta salgın sürecinde mağdur olan esnafın destek başvuruları başladı
Oda başkanı Beşir Köksal, Sivas Belediyesince 1500 liralık destek müracaatlarının alındığı Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'ne giderek, başvuruları yakından takip etti.
Beşir Köksal - 26.12.2020
Yaşlı kadın biriktirdiği yarım milyonu cami için bağışladı
Sivas'ta 68 yaşındaki Gülbeyaz Topgül, biriktirdiği yarım milyonu kent meydanında yapımına başlanan Merkez Camii ve Külliyesine bağışlamak istemişti. Ancak devam eden kanser tedavisi nedeniyle geçtiğimiz hafta ameliyat oldu. Çok arzuladığı bağışını gerçekleştiremedi. Bunun üzerine Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Merkez Camii ve Külliyesi Yaptırma Yaşatma Dernek Başkanı Beşir Köksal ve muhasibi Ali Kılıç Topgül'ü evinde ziyaret etti.
Beşir Köksal - 24.12.2020
SESOB Başkanı Beşir Köksal'dan "esnaf destek paketi" açıklaması
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan esnaf destek paketinden kimlerin faydalanacağı konusunda açıklamalarda bulundu.
Beşir Köksal - 23.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne doğru
Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Beşir Köksal - 18.11.2020
SESOB, Şekerbank ile kredi protokolü imzaladı
SESOB'dan yapılan açıklamaya göre, imza törenine Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Emrah Özdemir, Şube Müdürü Aykut Taşlık ile SESOB Başkanı Beşir Köksal katıldı.
Beşir Köksal - 09.11.2020
"10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası"
Sivas Valisi Salih Ayhan, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Beşir Köksal - 20.10.2020
Sivas'ta okul kantinleri tekrar açıldı
Kovid-19'la mücadelede uzaktan eğitimin başlatıldığı dönemde okullarla birlikte kantinlerin de kapatıldığını anımsatan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, bu nedenle yaklaşık 8 aydır kantin işletmecilerinin vergi, sigorta ve diğer giderlerini karşılayamadığını ifade etti.
Beşir Köksal - 06.09.2020
Zara'da AK Parti İlçe Başkanlığına Ahmet Okur yeniden seçildi
Kongreye Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Polat, Gençlik Kolları İl Başkanı Fatih Sakarya, muhtarlar ile delegeler katıldı.
Beşir Köksal - 23.07.2020
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı
Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Fikret Ünsal, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, 24 Temmuz...
Beşir Köksal - 21.07.2020
Sivas'ta kahvehaneler dezenfekte edildi
Koronavirüs tedbirleri kapsamında 16 Mart'ta kapatılan ve yayınlanan genelge doğrultusunda kısmi olarak açılan kahvehanelerde dezenfekte çalışması, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Duman ve Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı ve aynı zamanda Kahveciler Kıraathaneciler ve İnternet Kafe İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı olan Beşir Köksal'ın nezaretinde başladı.
Beşir Köksal - 06.07.2020
Son dakika haber: SESOB Başkanı Beşir Köksal: "Kahveci esnafımız mağdur"
Son dakika haberleri... Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, kahvehanelerin açılmasına rağmen oyun oynanmaması nedeniyle mağduriyetlerin devam ettiğini belirtti.
Beşir Köksal - 22.05.2020
Ramazan Bayramına doğru
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Beşir Köksal - 18.05.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal ile Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Beşir Köksal - 22.04.2020
"Bin lira esnafa can suyu olacak"
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle kapalı olan iş yerlerine Sivas Belediyesi tarafından bin lira maddi destek verilmesinin çok anlamlı olduğunu ifade etti.
Beşir Köksal - 06.04.2020
Anadolu Ajansı 100 yaşında
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Harun Budaklı, Anadolu Ajansının (AA) kuruluşunun 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla birer kutlama mesajı yayımladı.
Beşir Köksal - 25.11.2019
Sivas protokolünden esnafa kaldırım işgali uyarısı
Ziyarette yer alan Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, kaldırım işgalinin önlenmesi adına esnaftan destek beklediklerini dile getirdi.
Beşir Köksal - 18.09.2019
Sivas'ta ahilik haftası kutlandı
SİVAS'ta, 32'ncisi düzenlenen Ahilik Haftası törenle kutlandı. Şed kuşatma etkinliğinin yapıldığı törende 'yılın ahisi' seçilen kaynak ustası Yunus Demir'e ödül verildi.  Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) tarafından düzenlenen Ahilik Haftası kutlamaları Ahi Emir Ahmet Türbesi önünde kortej yürüyüşüyle başladı. Katılımcılar, Sivas Belediyesi Mehter Takımı eşliğinde Kongre Müzesi bahçesine kadar yürüdü. Daha sonra programa geçildi. Programa Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, İl Jandarma Komutanı Albay İdris Tataroğlu, SESOB Başkanı Beşir Köksal ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Beşir Köksal Haberleri | Beşir Köksal Kimdir - Haberler - Beşir Köksal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Beşir Köksal kimdir, hayatı ve biyografisi. SESOB, Amasya'da Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı düzenledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 11:53:36. #1.16#

title