Selim Baş Haberleri

Selim Baş haber, Selim Baş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selim Baş - 14.05.2020
Sivas'ta yeniden hizmete açılan AVM denetlendi
Açıklamada görüşlerine yer verilen İl Ticaret Müdürü Selim Baş, denetimlerde genel olarak kurallara riayet edildiğini gördüklerini kaydetti.
Selim Baş - 01.10.2018
Uluslararası Ahilikte İş ve Ticaret Ahlakı Sempozyumu
Ticaret İl Müdürü Selim Baş da "Her gittiğimiz yeri yurt edinmiş, vatan edinmiş ve oralarda hep iz bırakmışız.
Selim Baş - 14.06.2018
Atama Kararları Resmi Gazete'de
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Çankırı Ticaret İl Müdürlüğüne Mehmet Ali Yaranbaşı, Erzincan Ticaret İl Müdürlüğüne Recai Palabıyık, Erzurum Ticaret İl Müdürlüğüne Muhammet Güneş, Giresun Ticaret İl Müdürlüğüne Ali Yıldırım, Kocaeli Ticaret İl Müdürlüğüne Veysi Uzunkaya, Mersin Ticaret İl Müdürlüğüne Hacı Akif Yıldız, Sivas Ticaret İl Müdürlüğüne Selim Baş atandı.
Selim Baş - 14.06.2018
Atama Kararları Resmi Gazete'de
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından Çankırı Ticaret İl Müdürlüğüne Mehmet Ali Yaranbaşı, Erzincan Ticaret İl Müdürlüğüne Recai Palabıyık, Erzurum Ticaret İl Müdürlüğüne Muhammet Güneş, Giresun Ticaret İl Müdürlüğüne Ali Yıldırım, Kocaeli Ticaret İl Müdürlüğüne Veysi Uzunkaya, Mersin Ticaret İl Müdürlüğüne Hacı Akif Yıldız ve Sivas Ticaret İl Müdürlüğüne ise Selim Baş'ın atamaları gerçekleştirildi.
Selim Baş - 09.10.2017
Sesob'da Eğitim Semineri
SESOB'da yapılan eğitim seminerine SESOB Başkanı Beşir Köksal, Ticaret İl Müdürü Selim Baş, Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü'nden şube müdürleri Gülden Tatar, Dürdane Tanır ve teknisyen Mehmet Arslan ile Sivas, Tokat, Çorum ve Yozgat illerinden gelen bakanlık temsilcileri ve hükümet komiserleri katıldı.
Selim Baş - 25.07.2017
Sivas'ta Ahilik Haftası Hazırlıkları Başladı
Toplantıya SESOB Başkanı Beşir Köksal, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Ziya Kurt, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Ticaret İl Müdürü Selim Baş ile Belediye, Milli Eğitim, Kültür ve Turizm müdürlükleri ile Cem Vakfından temsilciler katıldı.
Selim Baş - 10.04.2017
Sivas'ta 11 Bin 38 Kişi İstihdam Edildi
Bu rakamı artırmayı hedeflediklerini aktaran Gül, şunları kaydetti: "Bu sürecin nisan ve mayıs ayında artarak devam edeceğini öngörüyoruz. Sektörlere baktığımızda daha çok inşaat, hizmet ve sanayi sektörü sıralaması geliyor. Belediye başkanlığı, ticaret odamızın ve esnaf odasının diğer paydaşlarımızla beraber inşallah Sivas'ta iş isteyenlerin işe kavuşması, işçi isteyenlerin de yetişmiş, nitelikli iş gücüne kavuşması için bir yol haritası belirleyeceğiz. Çalışmalarımızı tekrar gözden geçireceğiz. Bu seferberliğe destek veren bütün Sivaslılara teşekkür ediyorum. Hem milli ekonomiye hem de geleceklerine destek vermiş oldular. 11 bin rakamının iyi bir rakam olduğunu düşünüyoruz." Toplantıya Belediye Başkanı Sami Aydın, Vali Yardımcıları Zihni Yıldızhan ile Mehmet Nebi Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Hikmet Canpolat, İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Tanzer Erdem, Ticaret İl Müdür Vekili Selim Baş, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, ORAN İl Temsilcisi Sinan Dündar ile diğer ilgililer katıldı.
Selim Baş - 16.03.2017
Sivas Tüketici Hakem Heyetinden Vali Gül'e Ziyaret
Sivas Valisi Davut Gül, Tüketiciyi Koruma Haftası nedeniyle İl Ticaret Müdür Vekili Selim Baş başkanlığındaki Tüketici Hakem Heyetini makamında kabul etti.
Selim Baş - 10.02.2016
Demirgil'den, Ticaret İl Müdürü Baş'a Ziyaret
Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil, Sivas Ticaret İl Müdürlüğü görevine atanan Selim Baş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Selim Baş - 01.12.2015
Sivas Ticaret İl Müdürü Baş'tan, Sesob'a Ziyaret
Sivas Ticaret İl Müdürü Selim Baş, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni (SESOB) ziyaret etti.
Selim Baş - 07.10.2015
Sesob Başkanı Köksal, Resmi Kurumları Ziyaret Etti
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Sivas Şube Müdürü Nurettin Köksal ve Ticaret İl Müdürlüğü'ne atanan Selim Baş'ı ziyaret etti.
Selim Baş - 25.03.2015
Hafik'te Kursiyerler Belge Aldı
Hafik ilçesinde, İŞKUR, Hafik Halk Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Üniversitesi ve Hafik Belediyesi işbirliğiyle açılan "Elektrik Ark Boru Kaynakçısı" kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere belgeleri verildi.  Hafik Gölü'ndeki bir restoranda düzenlenen törende konuşan Hafik Halk Eğitim Merkezi Müdür Vekili Yahya Yıldırım, 25 kursiyerden 21'inin kursu başarıyla tamamladığını söyledi. Yıldırım, kursun düzenlenmesinde katkısı bulunanlara teşekkür etti.  İŞKUR İl Müdür Yardımcısı Selim Baş ise birçok projeye destek olduklarını belirterek, "Onlardan bir tanesi de buradaki Elektrik Ark Boru Kaynakçısı kursu.
Selim Baş - 30.10.2014
Şarkışla'dan Kısa Kısa
Çalışma ve İş Kurumu İl Müdür Yardımcısı Selim Baş da İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile tertip ettikleri kursa 23 kişinin katıldığını belirtti.
Selim Baş - 08.10.2014
Toplum Yararına Çalışma Programı
Kura çekimine, İŞKUR İl Başkan Yardımcısı Selim Baş ve Milli Eğitim Şube Müdürü Ertan Aydemir de katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selim Baş Haberleri | Selim Baş Kimdir - Haberler - Selim Baş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selim Baş kimdir, hayatı ve biyografisi. Sivas Belediye Başkanı Bilgin'e Ahilik Haftası ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 04:15:46. #1.14#

title