Haberler

  2024 Nissan GT-R önemli değişikliklerle geliyor!

  Güncelleme:

  Godzilla lakaplı Nissan GT-R, 2024 model yılı için hem tasarım hem de performans anlamında önemli yeniliklere sahne oluyor.

  2007 yılından bu yana aramızda olan Nissan GT-R R35, yapılan küçük yeniliklerle birlikte 2023 yılına kadar geldi. 2017 model yılında şimdiye kadarki en büyük yeniliğe sahne olan GT-R R35, 2024 model yılı ile birlikte bir büyük güncelleme daha almaya hazırlanıyor.

  Nissan GT-R tasarım ve performans açısından gelişmeye devam ediyor

  Godzilla lakaplı ikonik otomobil 2024 model yılı için hem tasarım hem de performans anlamında önemli sayılabilecek yeniliklere sahne oluyor. 2023 Tokyo Otomobil Fuarı ile birlikte görücüye çıkan yeni model, Nismo ve T-spec versiyonlarını da beraberinde getirdi.

  Yenilenen modeli incelediğimizde ilk olarak ön ızgaradaki değişim dikkat çekiyor. Nissan modellerinde görmeye alıştığımız V formlu parçanın ön ızgaradan kalkması ile birlikte daha agresif bir görüntü oluştuğunu söylemek mümkün. Artık daha geniş görünen ön ızgara ile GT-R R35'in R34'e bir adım daha yaklaştığını görüyoruz.

  Honda ve LG'den 3,5 milyar dolarlık elektrikli araç yatırımı!

  Ön tamponun her iki tarafındaki bal peteği formlu LED aydınlatma grubu ise yenilenen modele farklı bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca sürtünmeyi en aza indirmek ve daha iyi soğutma performansı için ön hava girişindeki ızgaraların da inceltildiği belirtiliyor.

  Arka bölümde ise değişiklikler çok daha sınırlı kalmış. İkonik dörtlü stop lambası grubu yeni bir grafiğe kavuşurken, aracın şık titanyum egzoz çıkışları mavi renkli uçları ile oldukça güzel bir görüntü ortaya koyuyor. Bunların yanı sıra aracın hatları yumuşatılarak aerodinamik olarak daha verimin artırıldığı ifade ediliyor. Nissan tüm bu tasarım değişiklikleri ile birlikte sürtünme katsayısının 0.26 cd'de tutulurken daha iyi yere basma kuvveti elde edildiğini açıkladı.

  Kaputun altında ise Nissan, 3,8 litrelik çift turbo beslemeli V6 motoru kullanmaya devam ediyor. 573 beygir güç ve 672 Nm tork üretebilen bu ünite gücünü 6 ileri çift kavramalı şanzıman ile dört tekerleğe birden aktarıyor.

  İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

  İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

  İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

  Bakmadan Geçme

  21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
  Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

  Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title