Babasını önce silahla vurdu, hızını alamayıp mutfaktan getirdiği bıçakla öldürdü - Haberler
Haberi Paylaş

Babasını önce silahla vurdu, hızını alamayıp mutfaktan getirdiği bıçakla öldürdü

Demirören Haber Ajansı / Yasin Dalkılıç - Haberler | Güncel

Kayseri'de meydana gelen olayda Mahmut Tarık Ekinci henüz bilinmeyen bir nedenle babası Ahmet Ekinci'yle tartıştı. İkili arasındaki tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine babasına önce silahla ateş eden Tarık Ekinci, daha sonra Ahmet Ekinci'yi bıçaklayarak öldürdü.

Kayseri'de akşam saatlerinde feci bir olay meydana geldi. Melikgazi ilçesi Yeşilyurt Mahallesi'nde saat 18.30 sıralarında Mahmut Tarık Ekinci, akşam yemeği sonrası babası Ahmet Ekinci ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Kısa süre sonra ikili arasındaki kavganın ciddi boyutlara ulaştığı ve Mahmut Tarık, ruhsatsız tabancayla babası Ekinci'ye 3 el ateş açtığı öğrenildi.

MUTFAKTAN BIÇAK ALIP YENİDEN SALDIRDI

Babasını silahla vurmasının ardından mutfağa koşan Ekinci bu sefer mutfaktan aldığı bıçakla babası Ahmet Ekinci'ye saldırmaya başladı. Apartman ve mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Ahmet Ekinci'nin öldüğünü belirledi.

Tartıştığı babasını tabanca ve bıçakla öldürdü

SUÇ ALETLERİYLE JANDARMAYA TESLİM OLDU

Cinayet zanlısı Mahmut Tarık ise suç aletleriyle birlikte jandarmaya teslim oldu. Jandarmanın çalışmasının ardından Ahmet Ekinci'nin cenazesi otopsi yapılmak üzere Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Cinayetle ilgili soruşturma başlatıldı.

Babasını önce silahla vurdu, hızını alamayıp mutfaktan getirdiği bıçakla öldürdü

Babasını önce silahla vurdu, hızını alamayıp mutfaktan getirdiği bıçakla öldürdü
Demirören Haber Ajansı / Yasin Dalkılıç - Son Dakika Haberleri
500