Tarkan, ameliyat sonrası zor günler geçiriyor!
Advertisement

Tarkan, ameliyat sonrası zor günler geçiriyor!

18.07.2019 16:47 | Son Güncelleme: 18.07.2019 16:50

Ünlü şarkıcı Tarkan'ın, Haziran ayında geçirdiği ameliyatın ardından sesini kaybetme korkusu nedeniyle depresyona girdiği iddia edildi.

Yaklaşık bir yıl önce eşi Pınar Dilek ile birlikte bir kız çocuğuna sahip olan Tarkan Tevetoğlu'nun, kabus dolu günler geçirdiği iddia edildi. Geçtiğimiz Haziran ayının sonlarına doğru tiroid nodülü nedeniyle ameliyat olan Tarkan'ın, Almanya'ya gittiği ve orada depresyona girdiği öne sürüldü.Sesine ve uykusuna etki eden tiroid nodülü nedeniyle ameliyat olan Tarkan'ın, "Ya sesimi kaybedersem" korkusuyla, kontrol için gün saydığı söylendi.

BÜYÜK KORKU SARDI!

İstanbul'a dönüşünde hemen doktorunun kapısını çalacağı belirtilen Megastar'ın, operasyonun ardından olacağı muayenede, olumlu bir haber için büyük bir korkuyla depresyona girdiği iddia edildi.

KONTROLE GELECEK!

İstanbul'a ne zaman döneceği ve operasyonun nodülü yok edip etmediğinin ne zaman kontrol edileceği net olmadığı için, Tarkan'ın da endişesinin her geçen gün arttığı iddialar arasında yer aldı.

UZUN SÜREDİR SESİ ÇIKMIYOR!

Tarkan'ın sosyal medyada da fotoğraf ya da yazı paylaşmaması, "sesini kaybetme" korkusunun ünlü sanatçıda büyük bir fobiye dönüştüğü yönündeki iddiaları artırdı.

Tarkan, ameliyat sonrası zor günler geçiriyor!
Haber Yorumları (47)
OZGUR SEN: Turkiye nin en kaliteli seslerinden birisi.umarim en kisa zamanda iyilesir.kotu yorum yapanlarin da basina gelsin.
YOK: Sonunda kurtulduk gibi su heriften, sesi gelmesin geri yeter
NİHAT: burda bile ayrismissiniz. Bos insan musveddeleri.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title