TANER YILDIZ HABERLERİ

Taner Yıldız haber, Taner Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Taner Yıldız

Taner Yıldız

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye
Doğum Tarihi 3.4.1962

Taner Yıldız Kimdir ?

Taner Yıldız (3 Nisan 1962, Devecipınar, Boğazlıyan, Yozgat) Türk siyasetçi, elektrik mühendisi. 3 Nisan 1962 tarihinde Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesi'ne bağlı Devecipınar Kasabası'nda dünyaya geldi. Emekli Havacı Astsubay olan babasının adı Eşref, annesinin adı ise Emine'dir. Babasının mesleğinden dolayı 10 yıl Balıkesir'de yaşamıştır. Kayseri Lisesi'nden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Taner Yıldız - 17.09.2021
Kayseri Bilim Merkezi 5. Bilim Şenliği başladı
AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız da çocuklara ve gençlere seslenerek, "Sizin yaşlarınızdayken, bize bazen şöyle söylerlerdi, 'Başımıza icat çıkarmayın' derlerdi.
Taner Yıldız - 21.07.2021
Büyükkılıç, "Bayramda Hizmetlerimiz Sıkıntı Yaşanmadan Sürüyor"
Kayseri Valiliği, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'nda (YİKOB) düzenlenen bayramlaşma programına Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın yanı sıra Vali Vekili Dr. Nail Anlar, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Aziz Adalı, Önceki Dönem Enerji Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, ilçe belediye başkanları ve il protokolü katıldı.
Taner Yıldız - 15.07.2021
Büyükşehir'den 15 Temmuz "Türkiye Geçilmez" Sergisi
Büyükşehir Belediyesi KAYMEK A. Ş., 15 Temmuz ruhunu tüm Kayseri'de yaşatıyor. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında tarihi Kayseri Kalesi'nde '15 Temmuz Türkiye Geçilmez Sanat Sergisi' açıldı. Sergi açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın yanı sıra Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Aziz Adalı, önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP İl Başkanı Serkan Tok, Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, ERÜ Rektörü Prof.
Taner Yıldız - 15.07.2021
Büyükkılıç'tan 15 Temmuz'da Şehitlere Dua ve Karanfil
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, protokolle birlikte 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Kartal Şehitliği'ni ve Polis Şehitliği'ni ziyaret ederek, tüm şehitlere dualar okuyup, mezarlarına karanfil bıraktı. 15 Temmuz 2016'da üniforma arkasına gizlenen FETÖ'cü hainlerin darbe girişiminin 5'inci yıldönümünde bir dizi program ve etkinlikler başladı. 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Kartal Şehitliği ziyaret edildi. Şehitlik ziyaretine Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın yanı sıra, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Aziz Adalı, önceki dönem Enerji Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, ilçe belediye başkanları, rektörler, askeri erkan, şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Taner Yıldız - 04.07.2021
Haftanın tarihine bakış
2012 - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kuzey Irak ile petrol ticaretinin başladığını açıkladı.
Taner Yıldız - 02.07.2021
ASO'dan 4. Nesil Nükleer Reaktör Teknolojileri Toplantısı
Küçük modüler reaktörlerin (SMR) kapsamlı şekilde ele alındığı ve dünyada SMR teknolojisinin mevcut durumunun değerlendirildiği 4. Nesil Nükleer Reaktör Teknolojileri Toplantısı, ASO'nun ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantıya ASO Başkanı Nurettin Özdebir'in yanı sıra Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Erol Çubukçu ve İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Senem Şentürk Lüle konuşması olarak katıldı. Ankara Sanayi Odası'nın neden böyle bir içeriği olan toplantıya ev sahipliği yaptığını anlatan Özdebir, "Bu serüvenimiz aslında Türkiye'de ilk nükleer santral kurulacağı haberini aldığımız zaman acaba biz sanayiciler olarak buna ne katkıda bulunabilir veya bir başka deyimle Akkuyu'da dört tane santral yapılacak, bu dört santralden biz sanayicimize ne pay alabilir diye yola çıktık. Tahminlerimize göre sanayimize buradan 5 milyar dolar pay alabiliriz. Bununla ilgili çalışmaya başladık. Daha sonra Enerji Bakanlığı ile ortak çalışmalar yaptık. Enerji Bakanımız o zaman Taner Yıldız bu toplantılarımızdan haberdar oldu.
Taner Yıldız - 27.06.2021
Başkan Büyükkılıç, Kayserispor Olağan Genel Kurulu'na Katıldı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Berna Gözbaşı'nın güven tazelediği Kayserispor Olağan Genel Kurulu'nda birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları verdi. Başkan Büyükkılıç, Kayserispor kongresinin nezih bir ortamda seviyeli bir şekilde yapıldığını belirterek, "Memduh Büyükkılıç olarak, bugüne kadar, Büyükşehir Belediye Başkanlığı sorumluluğu da içerisinde, hiçbir zaman bir haksızlığa, bir usulsüzlüğe varsa bir yolsuzluğa müsaade etmiş bir yapımda yok, tarzımda yok. Ahlakımda müsaade etmez. Biz gerek geçmişte, gerekse Taner Yıldız bakanımızın vurguladığı gibi bundan sonraki yapılacak olan süreçte adli, idari birilerinin yanlışı varsa ne gerekiyorsa yapılmasının yanında yer alacağımızı buradan ifade ediyorum" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Taner Yıldız Haberleri | Taner Yıldız Kimdir - Haberler - Taner Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Taner Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri: Bilal Erdoğan: Biz at üstünde ok ve kılıç ile yükselmiş milletiz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 12:10:45. #1.14#

title