TALİP KÜÇÜKCAN HABERLERİ

Talip Küçükcan haber, Talip Küçükcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Talip Küçükcan

Talip Küçükcan

Doğum Yeri Osmaniye / Türkiye
Doğum Tarihi 5.3.1963

Talip Küçükcan Kimdir ?

Talip Küçükcan (d. 5 Mart 1963, Kadirli, Osmaniye), Türk siyasetçi. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 25. ve 26. Dönem Adana Milletvekilidir. AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Türkiye Delegasyonu Başkanı, 25 Ocak 2016 tarihi itibarıyla Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Başkan yardımcısıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Talip Küçükcan - 26.05.2021
TRT World Forum Dijital Tartışmalar serisinde "Filistin Direnişinde Yaşananlar" konuşulacak
Bugün saat 20.00'de gerçekleşecek Dijital Tartışmalar'ın "Filistin Direnişinde Yeni Bir Dönem?" başlıklı oturumunun konuğu Filistin Ulusal Yönetimi İngiltere Temsilcisi Husam Zomlot olacak. Oturumun moderatörlüğünü Marmara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve TRT World Araştırma Merkezi Kıdemli Üyesi Talip Küçükcan yapacak.
Talip Küçükcan - 12.05.2021
TRT World Forum, düzenleyeceği çevrim içi oturumlarda Filistin'de yaşananları ele alacak
Bu akşam 19.00'daki Dijital Tartışmaların "İsrail'in Filistinlilere Yönelik Saldırıları: Bölgedeki Son Gelişmeler" başlıklı oturumu ise Marmara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve TRT World Araştırma Merkezi Kıdemli Üyesi Talip Küçükcan'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek.
Talip Küçükcan - 29.04.2021
TRT World Forum, Suriyelilerin Türkiye'ye gelişinin 10. yılında iki özel oturum düzenleyecek
Oturumun moderatörlüğünü Marmara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve TRT World Araştırma Merkezi Kıdemli Üyesi Talip Küçükcan yapacak.
Talip Küçükcan - 06.04.2021
Son dakika: TRT World Forum Dijital Tartışmalar serisinde Suriye'deki iç savaş ele alınacak
TRT'den yapılan açıklamaya göre oturum, yarın saat 20.00'de, Marmara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve TRT World Araştırma Merkezi Kıdemli Üyesi Talip Küçükcan'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek.
Talip Küçükcan - 30.03.2021
15 Temmuz Derneği Başkanlığına İsmail Hakkı Turunç seçildi
Başkanlığını Prof. Dr. Ali Köse'nin üstlendiği Danışma Kurulu'nda yer alan isimler ise şöyle: "Sanatçı Ahmet Yenilmez, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, müzisyen Alper Kış, iş insanı Altan Elmas, Prof. Dr. Azmi Özcan, İletişim Başkanlığı Strateji Daire Başkanı Gökhan Yücel, sanatçı Hasan Kaçan, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, reklamcı Hayati Şentürk, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurul Üyesi Dr. Hayri Baraçlı, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Danışmanı İdris Kardaş, psikolog Dr. Mehmet Dinç, gazeteci-yazar Nedim Şener, yapımcı-senarist-yönetmen Semih Kaplanoğlu, Prof. Dr. Talip Küçükcan, pedagog Yıldız Konal Süslü, gazeteci-akademisyen Zeynep Bayramoğlu.
Talip Küçükcan - 23.03.2021
TRT World Forum Dijital Tartışmalar serisinde "Brexit ve AB'nin Geleceği" ele alınacak
Avrupa İlerleme Çalışmaları Vakfı Genel Sekreteri Laszlo Andor ve Lancaster Üniversitesi öğretim görevlisi Mark Garnett'in konuk olarak katılacağı oturumun moderatörlüğünü, Marmara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve TRT World Araştırma Merkezi Kıdemli Üyesi Talip Küçükcan yapacak.
Talip Küçükcan - 29.09.2020
AYBİR Başkanı Küçükcan'dan Azerbaycan - Ermenistan çatışmasına ilişkin açıklama Açıklaması
İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği (AYBİR) Başkanı Prof. Dr. Talip Küçükcan, bölgesel barış ve istikrarın tesisi için Ermenistan'ın, işgal ettiği Azerbaycan topraklarından çekilmesini uluslararası hukukun gereği olarak gördüklerini belirtti.
Talip Küçükcan - 15.08.2020
AK Parti'nin 19 yılı Washington'da düzenlenen panelde konuşuldu
Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı Washington Ofisi (SETA-DC) tarafından organize edilen "AK Parti'nin 19 Yılının Muhasebesini Yapmak" başlıklı online panele AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Parlamentolararası Birlik Komisyon Başkanı Dr. Ravza Kavakçı Kan, Marmara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Talip Küçükcan ve SETA Güvenlik Çalışmaları Araştırmacısı Dr.
Talip Küçükcan - 11.02.2020
TRT World, BM'de gençlere yönelik panel düzenledi
BM Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, BM Gençlik Temsilciliği ve BM Mülteciler Yüksek Komiserliği iş birliğiyle gerçekleştirilen panele, BM Kalkınma Ajansı Direktör Yardımcısı Richard Towle, BM Gençlik Elçisi Jayathma Wickranamayake, Prof. Dr. Talip Küçükcan, TRT World Araştırma Direktörü Pınar Kandemir ve SETA DC Araştırma Direktörü Kılıç Buğra Kanat konuşmacı olarak katıldı.
Talip Küçükcan - 10.02.2020
TRT'nin ödüllü projesi "Gençler için Gazetecilik" BM'de anlatılacak
BM Kalkınma Ajansı Direktör Yardımcısı Richard Towle, BM Gençlik Elçisi Jayathma Wickranamayake, Akademisyen Prof. Talip Küçükcan, TRT World Araştırma Direktörü Pınar Kandemir ve SETA DC Araştırma Direktörü Kılıç Buğra Kanat, panelin konuşmacıları olacak.
Talip Küçükcan - 29.01.2020
AYBİR Başkanı Talip Küçükcan'dan ABD'nin sözde barış planına tepki Açıklaması
İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği (AYBİR) Başkanı Prof. Dr. Talip Küçükcan, birlik olarak ABD ve İsrail yönetimini, sözde Orta Doğu barış planını geri çekmeye çağırdıklarını bildirdi.
Talip Küçükcan - 01.11.2019
ABD Kongresinde Türkiye'nin terörle mücadelesine vurgu
Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Talip Küçükcan, "Dünya üzerindeki hiçbir ülke, sınırları üzerinde varoluşsal bir tehdit teşkil eden silahlı bir gruba göz yummaz.
Talip Küçükcan - 22.10.2019
TRT World Forum 2019
Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Talip Küçükcan, "Terörle mücadele çalışmalarına bakıldığında beyazların üstünlüğünü ve aşırı sağ aşırıcılığa çok eğilmediğini görüyoruz.
Talip Küçükcan - 20.06.2019
TRT World Araştırma Merkezi Londra'da panel düzenledi
20 Haziran Dünya Mülteciler Günü'nde anıldığıoturumda, krize neden olan siyasi sebepler, Türkiye'nin mülteci krizinin çözümüne yönelik temsil ettiği örneklik ve Avrupa'nın krize yaklaşımı tartışıldı. Lord Mark McInnes'in ev sahipliği yaptığı panelde TRT World Araştırma Merkezi adına Profesör Talip Küçükcan, Ingiltere'nin en prestijli üniversitelerinden biri olan London School of Economics bölümünden Dr.
Talip Küçükcan - 19.06.2019
İngiliz Parlamentosunda Türkiye ve AB'nin mülteci politikaları tartışıldı
Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Talip Küçükcan, Türkiye'nin mültecilere karşı açık kapı politikası izlemesine karşın Avrupa'nın mültecilere duvar ördüğünü söyledi.
Talip Küçükcan - 21.05.2019
Uzmanlar, Samsun'daki "Birlik Fotoğrafı"Nı Yorumladı
"İç siyaset açısından ise gerçekten uzun zamandır toplumun hasret kaldığı bir birliktelik örneği ortaya çıktı" Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Talip Küçükcan ise siyasi parti liderlerinin Samsun'daki törene katılıp birlikte fotoğraf vermelerinin kutuplaşma tartışmaları içinde anlamlı olduğunu dile getirdi.
Talip Küçükcan - 15.03.2019
Yeni Zelanda'da İki Camiye Yönelik Terör Saldırısına Tepkiler
İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği (AYBİR) Başkanı Talip Küçükcan, Yeni Zelanda'da iki camiye düzenlenen terör saldırısına ilişkin, "Uzun süredir, özellikle ana akım Batı medyasında ve aşırı sağ başta olmak üzere bazı siyasi çevrelerde İslam ve Müslümanlara yönelik kullanılan ayrımcı...
Talip Küçükcan - 11.02.2019
Aybir'den Çin'e "İhlallere Son Verme" Çağrısı
İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği (AYBİR) Başkanı Talip Küçükcan, "Uygur Türkleri ve diğer Müslümanlara yönelik uygulamaları kaygıyla izliyor, Çin Halk Cumhuriyeti'ne bu ihlallere son vermesi çağrısında bulunuyoruz.
Talip Küçükcan - 13.07.2018
15 Temmuz'da Ezanlar Yeni Bir Şahlanışı Müjdeledi"
Programa, Prof. Dr. Arat ve Şebik'in yanı sıra 26. Dönem AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Zafer Koç, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsmail Değirmenci, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Talip Küçükcan - 25.05.2018
Görüntülü )bakan Sarıeroğlu: Bundan Sonra Beni Son Kez Topuklu Ayakkabıyla Göreceksiniz
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, birinci sıradan milletvekili adayı olduğu memleketi Adana'da milletvekili aday tanıtım toplantısına katıldı. Yaşanan yoğun ilgi nedeniyle salonda yerleşim krizi çıktı. Mikrofonu eline alan Bakan Sarıeroğlu, kalabalığın salon içerisinde yayılmasını sağladıktan sonra milletvekili aday tanıtım toplantısı başladı. Aday gösterilmeyen AK Parti milletvekilleri Talip Küçükcan ve Necdet Ünüvar, yaptıkları konuşmada sözlerinin veda olarak algılanmaması gerektiğine dikkat çekerek millet için çalışmalarına devam edecekleri mesajını verdi.
Talip Küçükcan - 25.05.2018
Dha Yurt Bülteni - 17
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, birinci sıradan milletvekili adayı olduğu memleketi Adana'da milletvekili aday tanıtım toplantısına katıldı. Bakan Sarıeroğlu'na partililer tarafından yoğun ilgi nedeniyle salonda yerleşim krizi çıktı. Mikrofonu eline alan Bakan Sarıeroğlu, kalabalığın salon içerisinde yayılmasını sağladıktan sonra milletvekili aday tanıtım toplantısı başladı. Aday gösterilmeyen AK Parti Milletvekilleri Talip Küçükcan ve Necdet Ünüvar, yaptıkları konuşmada sözlerinin veda olarak algılanmaması gerektiğine dikkat çekerek millet için çalışmalarına devam edecekleri mesajını verdi.
Talip Küçükcan - 13.05.2018
Küçükcan'dan Uluslararası Topluma "Teröre Destek" Uyarısı
AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, uluslararası toplumun, terör örgütü DEAŞ Avrupa'da saldırılar düzenleyene dek bu örgütle mücadeleye yeterli ilgiyi göstermediğini söyledi.
Talip Küçükcan - 21.03.2018
Erdoğan AK Parti'li 45 Milletvekiliyle Görüşüyor
Adana'dan AB Bakanı ve Başmüzareci Ömer Çelik, Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Necdet Ünüvar, Talip Küçükcan, Tamer Dağlı, Aydın'dan Abdurrahman Öz, Mehmet Erdem, Mustafa Savaş, Bolu'dan Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Bursa'dan Bennur Karaburun, Cemalettin Kani Torun, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Mehmet Müezzinoğlu, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten, Zekeriya Birkan toplantıya katıldı.
Talip Küçükcan - 21.03.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Partili Milletvekilleri ile Bir Araya Geldi
Toplantıya katılan isimler şöyle: "Adana milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Necdet Ünüvar, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzareci Ömer Çelik, Talip Küçükcan, Tamer Dağlı, Aydın milletvekilleri Abdurrahman Öz, Mehmet Erdem, Mustafa Savaş, Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Bursa milletvekilleri Bennur Karaburun, Cemalettin Kani Torun, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Mehmet Müezzinoğlu, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten, Zekeriya Birkan, Gaziantep'ten Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Şamil Tayyar, Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Gümüşhane milletvekilleri Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Hatay milletvekilleri Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk, Orhan Karasayar, Isparta milletvekilleri Said Yüce ve Süreyya Sadi Bilgiç, Karaman milletvekili Recep Şeker, Kırşehir milletvekili Salih Çetinkaya, Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Rize milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sinop milletvekili Nazım Maviş ve Tekirdağ milletvekili Ayşe Doğan.
Talip Küçükcan - 28.02.2018
Kanada'da Zeytin Dalı Harekatı Anlatıldı
AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin, "Türkiye, birden fazla terör örgütü ile mücadele etmek durumunda olan tek NATO ülkesidir.
Talip Küçükcan - 14.02.2018
Batı Ülkelerindeki İslam Düşmanlığını İnceleme Alt Komisyonu Toplantısı
AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, günümüzde Avrupa'nın öteki kimliği olarak Müslümanların görülmeye başlandığını belirterek, İslam karşıtlığıyla mücadele çalışmalarında, "nefret dili ve suçları" gibi daha üst ve evrensel bir dilin kullanılması gerektiğini kaydetti.
Talip Küçükcan - 22.12.2017
TBMM'de 2017 Böyle Geçti
6 MART: -Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Delegasyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, AKPM Başkanı Pedro Agramunt ile Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Thorbjorn Jagland'a mektup göndererek, Türk bakanların mitinglerine izin vermeyen Almanya ve Hollanda'nın kınanmasını istedi.
Talip Küçükcan - 23.11.2017
Akpm Türk Heyeti Başkanı Küçükcan Danimarka'da
Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, toplantılara katılmak ve temaslarda bulunmak üzere Kopenhag’a gitti.
Talip Küçükcan - 16.11.2017
Avrupa, Müslümanların Dini İhtiyaçlarını Karşılamada Başarısız"
Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, Avrupa'nın, Müslümanların dini ihtiyaçlarını karşılamada başarısız olduğunu söyledi.
Talip Küçükcan - 13.11.2017
Akpm Türk Grubu Başkanı Küçükcan Açıklaması
Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, "Türk halkı popülizme teslim olmadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Talip Küçükcan Haberleri | Talip Küçükcan Kimdir - Haberler - Talip Küçükcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Talip Küçükcan kimdir, hayatı ve biyografisi. 5. Uluslararası 15 Temmuz Sempozyumu'nda hain darbe girişimi bütün yönleriyle ele al
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 08:51:43. #1.15#

title