Son Yaz 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV Son Yaz 9. bölüm izle, son (9) bölüm full izle!

Son Yaz 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV Son Yaz 9. bölüm izle, son (9) bölüm full izle!

Son Yaz 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV Son Yaz 9. bölüm izle, son (9) bölüm full izle!
Haberler.com - Haberler | Gündem

Son Yaz 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu Son Yaz dizisinin 9. bölümü ardından araştırılmaya başladı. FOX TV'de yayınlanan Son Yaz 10. bölüm fragmanı izle! Son Yaz son bölüm özeti! Son Yaz yeni bölümde neler olacak? FOX TV Son Yaz 9. bölüm izle, son (9) bölüm full izle!

Son Yaz 10. bölüm izle! Son Yaz 10. bölüm tamamı izle! FOX TV ekranların sevilen dizisi Son Yaz 10. bölüm seyret! Son Yaz 10. bölüm tek parça izle! Son Yaz 10. bölüm tamamı izle! Son Yaz 9 son bölüm izle. Son Yaz son bölüm izle. Son Yaz 9. bölüm tamamı izle.

SON YAZ 10. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Son Yaz dizisi FOX TV ekranlarında bu akşam 9. bölümüyle yayınlandı. Diziseverler heyecan dolu 9. bölümün ardından şimdi de Son Yaz 10. bölüm için araştırmalarına başladılar. Son Yaz 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Son Yaz 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak Son Yaz 10. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

SON YAZ 8. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Selim'in tanığının ölümünden kendini sorumlu tutan Canan hala yaşadığı olayın etkisinden kurtulamamıştır. Selim Canan'ı teselli etmeye çalışsa da o da bu olaydan kötü etkilenmiştir. Akgün, Yağmur için endişelenirken kendi babasının ölüm haberini alır ve Selim'le beraber cenazeye katılmak üzere İstanbul'a giderler. Akgün babasını affetmeyeceğini söylemiş olsa da ölümü onu çok üzer. Ancak bu üzüntüsü yerini bir sürprize bırakacaktır. Cenaze dönüşü Selim hızla köstebeğin peşine düşerken Akgün ise Selim'e söylediği yalanların vicdan azabına dayanamaz ve temelli İstanbul'a dönmeye karar verir. Yağmur Akgün'ün bu kararını kabullenmek istemez. Akgün ise İstanbul'a dönmeden önce görülecek son hesabın peşine düştüğünde Selim'in köstebeğe hazırladığı tuzağa doğru yol aldığından habersizdir.

SON YAZ 9. BÖLÜM İZLE

Fox'ta yayınlanan Son Yaz dizisinin 9. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

SON YAZ DİZİSİNİN KONUSU

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın'dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara'nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ı (Alperen Duymaz) Selim Kara'nın bizzat koruması…

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim'i; İzmir'de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir.Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün'ü ailesinin yanına İzmir Çeşme'de bulunan Adalet Sitesi'ne götürmek zorunda kalır.

Selim'in beklenmeyen misafiri Akgün'ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege'de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title