Tek cümlelik not bırakan adam 4 gündür kayıp! Oğlu ve karısı perişan

Tek cümlelik not bırakan adam 4 gündür kayıp! Oğlu ve karısı perişan

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Adana'da 4 gündür haber alınamayan bir çocuk babası Abdullah Balkaya'nın evde bıraktığı cep telefonuna kaydettiği "Benim ölümüm kimseyi bağlamaz. Ben ölümü hak ettim" notu dikkat çekti. Son zamanlarda intihar ile ilgili bilgiler arattığı öğrenilen şahsın endişe içindeki karısı ise "Hiçbir sıkıntımız yoktu. Herhangi bir borcu da yoktu. Hiçbir şey yanına almamış." dedi.

Merkez Seyhan ilçesine bağlı Sarıhamzalı Mahallesi'nde oturan evli ve 1 çocuk babası Abdullah Balkaya, geçen Pazar günü teravih namazını evde eşi ve çocuğuyla kıldıktan sonra saat 23.00'da yatağa geçti.

SAHURDA GİTMİŞ

Aile üyeleri sahura kalktıklarında Abdullah Balkaya'nın maaşını ve cep telefonunu yatak odasına bırakıp nüfus cüzdanıyla birlikte evden gittiğini fark etti. Bunun üzerine eşi Sevdet Balkaya, akrabalarına durumu bildirip kocasını aramaya çıktı ancak herhangi bir ize rastlanmadı. Aile durumu polise bildirdi ve ekipler şimdi her yerde Abdullah Balkaya'yı arıyor.

'Ölümü hak ettim' notu bırakan adam 4 gündür aranıyor

İNTİHARLA İLGİLİ BİLGİLER ARATMIŞ

Bekçilik yapan Abdullah Balkaya'nın cep telefonunu inceleyen ailesi internet geçmişinde son günlerde intihar ile ilgili bilgiler arattığını, taslak mesajlarında da "Benim ölümüm kimseyi bağlamaz. Ben ölümü hak ettim. Eşim çok iyi insan" yazısını gördü. Mesajı da polise bildiren aile, geçtiğimiz gün mahallede AFAD ekipleriyle de tarla ve sulama kanallarında da arama yaptı ancak herhangi bir ize rastlamadı. 4 gündür haber alınamayan Abdullah Balkaya'nın ailesi şimdi gelecek bir haberi bekliyor.

'Ölümü hak ettim' notu bırakan adam 4 gündür aranıyor

"HİÇBİR SIKINTIMIZ YOKTU"

Abdullah Balkaya'nın eşi Sevdet Balkaya, "Akşam teravih namazını birlikte kıldık. Hiçbir sıkıntımız yoktu. Biz yattıktan sonra sahura kalktığımda baktım yoktu. Hiçbir sıkıntımız yoktu. Herhangi bir borcu da yoktu. Hiçbir şey yanına almamış. Cep telefonunu bırakmış sadece nüfus cüzdanını yanına almıştı" dedi. Eşinin evine geri dönmesini isteyen Sevdet Balkaya, gözyaşlarına boğuldu.

'Ölümü hak ettim' notu bırakan adam 4 gündür aranıyor

Abdullah Balkaya'nın kuzeni Cafer Yeşilçam ise her yeri aradıklarını belirterek, "AFAD ekipleriyle de bütün her yere baktık. Maaşını ve cep telefonunu evde bırakıp çıkmış gitmiş. Onun dışında herhangi bir iz yoktur. Eğer bizi görüp duyuyorsa bir an önce evine dönmesini istiyoruz" ifadelerini kullandı. Oğlu Yusuf Balkaya ise babasına seslenerek, "Baba lütfen evine dön. Kendine kötü bir şey yapma. Seni seviyorum" dedi.

Tek cümlelik not bırakan adam 4 gündür kayıp! Oğlu ve karısı perişan

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title