Haberler

Rüyada yağ görmek, almak, yağ dökülmesi ne anlama gelir?

Güncelleme:

Rüyada yağ görmek, çok çeşitli şekilde tabir olunur. Rüyada yağ görmek, bazen iyi ve güzel söz sahibine işaret ile, bazen helal mal ve rızk ile, bazen miras yoluyla ele gelen mal ile, bazen de keder ve sıkıntı ile tabir olunur. Peki, Rüyada yağ görmek, almak, yağ dökülmesi ne anlama gelir?

Rüyada yağ görmek, mal kazanmak ve saadet dolu yuva kurmak anlamına gelir. Rüyada yağ almak, doğru yatırım yapmaya işaret eder. Rüyada yağ tenekesi görmek ise hayırlı ve güzel gelişmeler olacağına delalet etmektedir. Peki, Rüyada yağ görmek, almak, yağ dökülmesi ne anlama gelir? İşte detaylar haberimizde...

RÜYADA YAĞ GÖRMEK, ALMAK NE DEMEK?

Rüyada yağ görmek kişinin kötü durumlardan kolayca çıkacağı anlamına gelir. Rüyada yağ almak işlerin yoluna gireceği anlamına gelir. Rüyasında bir marketten yap satın aldığını gören kişinin iş hayatında olumlu gelişmeler olacak demektir. Rüya sahibi iş yaşamında artık büyük adımlar atmak isteyecek ve bunun sonucunda en doğru yatırımı yapacak olan rüya sahibi işlerini ve gelirini büyütmeyi başaracak. Yağı alıp eline döken kişinin ise tüm fırsatlar elinden gidecek demektir.

RÜYADA YAĞ DÖKÜLMESİ NEDİR?

Rüyada yağ dökülmesi, kara baht ve şanssızlık olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında yağ döktüğünü gören bir kişinin başta iş ve sosyal hayat olmak üzere çeşitli alanlarda işleri ters gidecek. Özellikle maddi anlamda hiç istemeyeceği yerlerde olacak rüya sahibi bir süre boyunca geçim derdi ile uğraşmak zorunda kalacaktır.

RÜYADA YAĞ TEMİZLEMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yağ temizlemek, açığa çıkmak ve ferahlamak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin geçmişte uğradığı bir takım iftira asılsız yalanlar nedeni ile başı derttedir. Bu beladan kurtulmak için cesaretini ortaya koyacak olan rüya sahibi sonunda kendini aklamayı başaracak. Bu başarısı sonrasında refaha ve huzura ererek, mutluluğu yakalayacaktır.

RÜYADA YAĞ AKTIĞINI GÖRMEK

Rüyada yağ aktığını görmek, büyük projeler almak ve çaba göstermek anlamına gelir. Rüyasında bir yerden yağ aktığını gören kişinin iş hayatında işler oldukça karışacaktır. Daha çok kendini göstermek ve kazancınız arttırmak isteyen rüya sahibi oldukça büyük sorumluluk alacak. Karşısına çıkacak olan bir projenin başında olacak rüya sahibi uzun süre sadece bu işe odaklanacak. İşin sonunda zafer yakalayacak ve maddi yönden rahata erecektir.

RÜYADA YAĞ BİTMESİ

Rüyada yağ bitmesi, hastalık ve kötülüklerin sona ermesi anlamına gelir. Rüyasında yağın bittiğini gören kişinin kendisi veya bir yakınının hastalığı varsa bu hastalıktan kurtulmaya işaret eder. Öte yandan rüya sahibinin başından geçen kötü olaylar son bulacak anlamına da gelmektedir.

RÜYADA YAĞ DAMLAMASI

Rüyada yağ damlaması, para kaybı demektir. Rüyayı gören kişi iş veya sosyal arkadaşlarına para konusunda yardımcı olacak ve borç verecektir. Ancak günü geldiğinde bu borçları alamayacak ve büyük bir maddi kayıplar yaşayacaktır.

RÜYADA YAĞ EKMEK YEMEK

Rüyada yağ ekmek yemek, gerçek ve doğru arkadaşlıklar anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin elde ettiği dost ve arkadaşlıkların gerçek olduğu ve bu kişilerin onunla gerçekten dost olduğuna işaret edilmektedir.

RÜYADA YAĞ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yağ görmek genel olarak işlerin düzeleceği ve her şeyin yolunda gideceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin gelirinin artacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bir yatırım sonucunda oldukça fazla kazanç sağlayacak ve malları da çok fazla artacaktır. Öte yandan rüya sahibi bekarsa birisiyle evlenecek ve huzur, saadet dolu yuvaya kavuşacaktır. Evli ise çocukları olacak ve bu çocuklarının da torunları olacak demektir.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Gündem Yaşam Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title