Haberler

Gelsin Hayat Bildiği Gibi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda, hangi gün? Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölümleri hangi gün? Dizinin günü mü değişti?

Güncelleme:

Ekranların beğeniyle takip edilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi 5 Ocak yayın akışında görünmedi. Bunun akabinde izleyiciler, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ne zaman? Bu hafta Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi yok mu? Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölüm ne zaman, hangi gün? 5 Ocak Show TV yayın akışı nedir? araştırması yaptı. Peki, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ne zaman? Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi saat kaçta başlıyor? Gelsin Hayat Bildiği Gibi geç mi başlayacak? İşte detaylar...

Gelsin Hayat Bildiği Gibi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Show TV'nin beğenilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi normalde Perşembe günleri yayınlanıyordu. Fakat yılbaşı haftası arası nedeniyle bugün ekranlara gelmedi. Vatandaşlar, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ne zaman? Bu hafta Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi yok mu? Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta, hangi gün? merak etti. Ayrıntılar sizlerle...

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi her hafta Perşembe günü saat 20:00 'da Show TV'de ekranlara geliyor.

NOT = (5 Ocak Perşembe 2023) Bu hafta yılbaşı haftası nedeniyle Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ara verdi.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ HANGİ GÜN? YENİ BÖLÜMLERİ HANGİ GÜN?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizinin yeni bölümleri Perşembe günleri ekranlara geliyor. Dizi bu hafta yılbaşı tatili nedeniyle yayınlanmayacak. Dizinin günü değişmedi veya dizi final yapmadı. Yeni bölümü haftaya ekranlara gelecek.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN 2023?

Dizinin 2023 yılındaki ilk ve yeni bölümü 12 Ocak Perşembe günü ekranlara gelecek.

SHOW TV 5 OCAK YAYIN AKIŞI

  • 18:45 - Ana Haber
  • 20:00 - Eltilerin Savaşı
  • 22:30 - Aile Şerefi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda, hangi gün? Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölümleri hangi gün? Dizinin günü mü değişti?

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ KONUSU NEDİR?

Hakkında herkesin yorum yaptığı 'Z Kuşağı'na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi', hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve "Herkes ikinci bir şansı hak eder" diyecek.

Dizinin çok konuşulacak ve sektöre yeni yıldızlar kazandıracak oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda, hangi gün? Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölümleri hangi gün? Dizinin günü mü değişti?

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ OYUNCULARI KİMLER?

Ertan Saban : Sadi Payaslı(Emin Güngören)

Özge Özberk : Derya Yılmaz

Devrim Özkan : Songül Acarerk

Nilsu Berfin Aktaş : Gizem Demirci

Burak Demir : Oğuz

Artemis Sinem Karaman : Esra :

Attila Olgaç : Servet

Tolga Güleç : Rıza

Pamir Pekin : Kıvanç Zevret

Özgü Delikanlı : Mert Yılmaz

Mustafa Açılan : Araz

Ayşe Kırca : Yeliz

Onur Özer : Zülfikar Coşkuner

Sanem Babi : Aylin

Rojbin Erden : Melek Aydın

Ali Berge : Can Çoban

Melisa Bostancıoğlu : Sevda Kara

Furkan Murat Uğur : Bora

Sercan Gülbahar : Yaver

Yeşim Çelebi : Sanem

Deniz Sarıkaş : Ozan Coşkuner

Murat Göçmez : Vural

Zeynep Koltuk : Türkan

Tolga İskit : Celal Aydın

Özlem Türay : Aygün Aydın

Aleyna Çalışkan : Leyla

Efe Poylu : Efe

Fatih Çetintaş : Nevzat

Gökmen Kasabalı : Başsavcı

Temmuz Gürkan Karaca : Taylan

Ahmet Arıman : Tayfun Hoca

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Show Tv Gibi Dizi Gündem Magazin Haberler

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini 'Uygunsuz' buldu, öğrenciler törene alınmadı

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini "Uygunsuz" buldu, öğrenciler törene alınmadı

Akşener'in İYİ Parti'ye gönderdiği yazıda 'İçişleri Eski Bakanı' detayı dikkat çekti

Akşener'in İYİ Parti'ye gönderdiği yazıda "İçişleri Eski Bakanı" detayı dikkat çekti

Bakmadan Geçme

İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #127958 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Dolungaz koyu nerede, nasıl gidilir? #9969 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #9728 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Bodrum Koyu Plajı nerede, nasıl gidilir? #127958 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Paşalimanı plajı nerede, nasıl gidilir? #127754 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #127754 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Mimoza Koyu nerede, nasıl gidilir? #127965 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Kocakarı plajı nerede, nasıl gidilir? Ortaokulda sınıfta kalma var mı? Ortaokulda sınıfta kalınıyor mu, kaç gün devamsızlık hakkı var? Bugün voleybol maçı var mı? 13 Haziran kimin voleybol maçı var? Bugün hangi voleybol maçı var? Can Yaman Instagram hesabını neden sildi? Cam Yaman sosyal medya hesaplarını neden kapattı? YKS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK 2024? TYT-AYT sınav sonuçları açıklandı mı? EURO 2024 ne zaman başlıyor? EURO 2024 maçları nerede oynanacak? #9917 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası açılış maçı ne zaman? Almanya-İskoçya maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kurban Bayramı tatili ne zaman bitiyor? Kurban Bayramı tatili kaç gün, mesai ne zaman başlıyor? KURBAN ETİ NASIL SAKLANMALI? Kurban etini buzluğa atarken nelere dikkat edilmeli? DOMİNİK CUMHURİYETİ- TÜRKİYE MAÇI İZLE | Dominik Cumhuriyeti- Türkiye voleybol maçı ne zaman, saat kaçta? #127952 Kurban Bayramı'nda oruç tutulur mu? Bayram günü oruç tutulur mu? Kurban Bayramı orucu caiz mi?
Çiçek Dilligil ve Bora Öztoprak'ın oğulları cinsiyet değiştirmişti! İşte son hali

Çiçek Dilligil ve Bora Öztoprak'ın oğulları cinsiyet değiştirmişti! İşte son hali

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title