Haberler

Bir Derdim Var CANLI İzle! Kanal D Bir Derdim Var HD CANLI izleme linki!

Bir Derdim Var dizisi yönetmen koltuğunda Burak Müjdeci yer alıyor. Dizide Burak karakterine ise genç oyuncu Efe Poylu hayat veriyor. Peki Bir Derdim Var'ın Burak'ı Efe Poylu kimdir, hangi dizilerde oynadı? Bir Derdim Var CANLI İzle! Kanal D Bir Derdim Var HD CANLI izleme linki!

Bir Derdim Var dizisi bu akşam Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Dizinin oyuncu kadrosunda birçok isim bulunuyor. Efe Poylu ise Bir Derdim Var dizisinde Burak karakterini canlandırıyor. Bir Derdim Var CANLI İzle! Kanal D Bir Derdim Var HD CANLI izleme linki!

BİR DERDİM VAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Özge, yaşadıklarını kaldıramıyordur ve intiharın eşiğindedir. Kimse onu kararından çeviremezken Nilüfer'in itirafı, Özge'nin dikkatini çekiyor. Başta Ömer olmak üzere herkes bu itirafın şaşkınlığını yaşıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Kürşat, Nilüfer sayesinde annesi ve babasıyla yüzleşme şansı yakalıyor. Annesine özlem duyan Kürşat, onun kendisini evlat olarak kabul etmeyeceğinden korkuyor. Babasına ise büyük bir nefret duyan Kürşat, ilk fırsatta ona zarar vermeye çalışıyor.

BİR DERDİM VAR KONUSU NE, OYUNCULARI KİM?

Ergen ve çocuk psikiyatri servisinde şef doktor olan Nilüfer, ergenlerin kırılgan ruhlarındaki sorunları keskin bir zekayla çözmesiyle tanınır. Güçlü sezgileri ve derin hisleri sayesinde genç hastalarının her zaman çözülmesi imkansız gibi görünen durumlarını soruşturma yapan bir dedektif dikkatiyle çözer.

Bir Derdim Var CANLI İzle! Star TV Bir Derdim Var HD CANLI izleme linki!

Nilüfer'in aynı zamanda yıllardır herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. Zor geçen ergenlik döneminde ona konulan Depersonalizasyon derealizasyon bozukluğu teşhisi. Ne pahasına olursa olsun bunu herkesten saklamak zorundadır. Aksi taktirde aşkla yaptığı mesleğini elinden alacak tek şey bu olacaktır. Fakat bu hastalık aynı zamanda Nilüfer'in yeteneğidir de. İlaçlar ve kendi iradesiyle kontrol altında tutmaya çalıştığı halüsinasyonu olan kendisinin 15 yaşındaki ergen hali sayesinde birçok içinden çıkılması imkansız vakaları çözüme ulaştırıyordur. Bir nevi akıl, rehberidir Nilüfer'in...

Bir Derdim Var CANLI İzle! Star TV Bir Derdim Var HD CANLI izleme linki!

Oyuncular : Birce Akalay, Mert Fırat, Engin Hepileri, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, Neslihan Arslan, İdil Sivritepe, Sennur Nogaylar, Sami Aksu, Uğur Karabulut, Ata Artman, Eylül Ersöz, Esila Umut, Ezgi Gör, Ava Yaman, Ataberk Mutlu, Efe Poylu

Bir Derdim Var CANLI İzle! Star TV Bir Derdim Var HD CANLI izleme linki!

BİR DERDİM VAR CANLI İZLEMELİNKİ VAR MI?

Yayın saati: Perşembe 20.00

Bir Derdim Var'ı Kanal D Platformlarından izleyebilirsiniz.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir Derdim Var Yönetmen Kanal D Gündem Yaşam Kültür Sanat Haberler

Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye 'asgari ücret' çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye "asgari ücret" çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Bayram sabahı yanlışlıkla 20 bin TL'sini çöpe attı

Bayram sabahı yanlışlıkla 20 bin TL'sini çöpe attı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title