Serdar Ortaç, eski eşi Chloe'den fena dert yandı: Şeytan görsün yüzünü - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe'den fena dert yandı: Şeytan görsün yüzünü

Haberler.com - Haberler | Magazin

İrlandalı model Chloe Loughnan'dan 2019 yılında boşanan Serdar Ortaç, eski eşiyle ilgili merak edilen sorulara yanıt verdi. Bugüne kadar Chloe'ye 700 bin lira nafaka ödediğini söyleyen Ortaç, "Çocuk sahibi olamadığın için burukluk var mı?" sorusuna, "Şeytan görsün yüzünü. Ondan çocuk sahibi olmadığım için kısmetliymişim" yanıtını verdi.

İstanbul Şile'de konser veren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

"EVİME HACİZ GETİRTTİ"

Snob Magazin'in haberine göre, Serdar Ortaç, boşandığı eski eşi Chloe Loughnan'a 700 bin TL nafaka ödediğini buna rağmen dava açtığını ve evine haciz getirttiğini söyledi. Erkeklerin evlenip boşandıktan sonra Medeni Kanun yüzünden kadına borcunun asla bitmediğini belirten Ortaç, "Belki 50 belki de daha fazla bilmiyorum ama Medeni Kanun ve evlilik ortadan kalkacak" dedi.

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe'den dert yandı: Şeytan görsün yüzünü

"ONDAN ÇOCUK SAHİBİ OLMADIĞIM İÇİN KISMETLİYMİŞİM"

"Çocuk sahibi olamadığın için burukluk var mı?" sorusuna Ortaç, "Hiç yok. Şeytan görsün yüzünü. Ondan çocuk sahibi olmadığım için kısmetliymişim" yanıtını verdi.

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe'den fena dert yandı: Şeytan görsün yüzünü

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe'den fena dert yandı: Şeytan görsün yüzünü

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe'den fena dert yandı: Şeytan görsün yüzünü
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (4)
Serkan Yaman:bu evlilik degil resmen ticaret., devletin bile en fazla 6 ay işsizlik maaşı ödediği ülkede nafaka nasıl ömür boyu olur anlamıyorum, boşandımı bir kadın o zaman 6 ay nafaka alacak bu zaman içinde kendine iş arasın bulsun artık kendi başının çaresine baksın. artık sorumluluğu erkek ten çıkmış. erkek e yazık değilmi ? karda kışta sabah sogukta işe gitmek için otobüs minibüs bekle sonra maaşı al onunda yarısını götür seni terketmiş bir vefasıza ver., bu ülkede ezilen kadın değil erkektir.
Levent Aslan :Kusura bakam Serdar amca, Birlikteyken iyiydi değilmi?
murat avci:kardes siz hic deli gibi sevmedinmi ?herseyi kaybetme ugruna sevmedinmi?belliki hayir. Adam cok sevmis,kusurlarini gormezden gelmis.saplantili ask degil saplantili sevgi ,kara sevda anliyacaginiz.Adamin bi sucu yok.ben sevda ugruna kaybettiklerimi yazsam, sabah olmaz. kisacasi esimden ayrildim herseyimi ona devrettim,bensizde olsa guzel bi hayat gecirsin diye.bu sevgi degilde ne?Serdarinkide boyleydi ama sonradan olumsuz seyler hislerini degistirmesine neden olmus. yazmak icin yaziyorsunuz.
500