Şehit Babasından Askerlere İftar - Haberler
Haberi Paylaş

Şehit Babasından Askerlere İftar

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Şehit Babasından Askerlere İftar

Doğanşehirli Şehit Barış Aybek’in babası Turabi Aybek, askerlerle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Doğanşehirli Şehit Barış Aybek'in babası Turabi Aybek, askerlerle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Şehit babası tarafından Doğanşehir Jandarma Bölük Komutanlığı'nın bahçesinde verilen iftar yemeğine Doğanşehir Kaymakamı Memiş İnan, Belediye başkanı Vahap Küçük, Doğanşehir Garnizon Komutanı Özkan Güneş, Askerlik Şube Başkanı Murat İşildak, daire amirleri, şehit yakınları, askerler ve gaziler adına Orhan Şahin katıldı.

Doğanşehir Kaymakamı Memiş İnan, şehit babasına sabırlar dileyerek, "Ben Kaymakam olarak senin bir evladın, kardeşinim. Her zaman yanında olacağız. Tüm şehit ailelerinin acılarını yüreğimizde paylaşıyoruz. Katılan herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük de acılı aileye sabırlar dileyerek her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Şehit Barış Aybek'in babası Turabi Aybek ise davetlerine katılan herkese teşekkür ederek, "Kaymakamımızı ben artık kardeşim olarak kabul ediyorum, Allah razı olsun bizlerle yakından ilgileniyorlar. Belediye Başkanımız da aynı şekilde bizleri yalnız bırakmıyorlar. Malatya'dan davetimize gelen Albay Zafer Tatacı ve Orhan Gök komutanlarımıza da sonsuz teşekkür ve saygılar sunuyorum" diye konuştu.

Piyade Onbaşı Barış Aybek (22), 11 Ağustos 2015 tarihinde Şırnak 6. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı Akdizgin üs bölgesine teröristlerin uzun namlulu silahlarla düzenlediği saldırıda şehit olmuştu. - MALATYA

Şehit Babasından Askerlere İftar

Şehit Babasından Askerlere İftar

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title