Özkan Güneş Haberleri

Özkan Güneş haber, Özkan Güneş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özkan Güneş - 09.04.2021
Samsun'dan kısa kısa
Kavak Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş, Kaymakam Ömer Saygılı'yı ziyaret etti.
Özkan Güneş - 31.03.2021
Samsun'dan kısa kısa
Kavak İlçe Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş, AA muhabirine, Orman Haftası dolayısıyla İlçe Orman İşletme Müdürlüğü ve müdürlüğü bağlı Asarcık, Havza, Kavak ve Ladik işletme şeflikleri ile yaptıkları etkinlikte vatandaşlara çeşitli cinste toplam 5 bin fidan dağıttıklarını söyledi.
Özkan Güneş - 29.03.2021
Samsun'dan kısa kısa
Kampanyadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Ömer Saygılı, Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş'e teşekkür etti.
Özkan Güneş - 22.03.2021
Kavak'ta Orman Haftası etkinlikleri
Kavak Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş "Orman Haftası" etkinlikleri kapsamında Kaymakam Ömer Saygılı'yı ziyaret etti.
Özkan Güneş - 15.12.2020
Samsun'dan kısa kısa
Saygılı'ya Kavak İlçe Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş de eşlik etti.
Özkan Güneş - 11.11.2020
Milli Ağaçlandırma Günü
Kavak Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş de Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Asarcık, Havza, Ladik, Kavak ve Çağlayan'daki toplam 4 bin 240 dekar araziye mavi selvi, sedir, akçaağaç, defne, oya, dişbudak, dut, yalancı akasya, kara selvi, çınar ve sarıcam cinsi 2 bin 240 fidan dikildiğini kaydetti.
Özkan Güneş - 12.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Okul bahçelerine dikilecek mavi ladin fidanlarının Orman İlçe Müdürlüğü tarafından karşılandığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Büyük, "2020-2021 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla okullarımızda fidan dikimi kampanyası başlattık. Bu kapsamda her okulumuzun bahçesine en az bir öğretmene bir fidan gelecek şekilde fidan dikeceğiz. Okullarımızın fidan ihtiyacını karşılamalarından dolayı Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş'e teşekkür ederim.
Özkan Güneş - 25.09.2020
Son Dakika | Samsun'da hayvancılığın geliştirilmesi için 42 bin 800 dekar mera alanı ıslah edildi
Kavak Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş ise 1471 dekar mera alanında çalı, diken ve istilacı bitkilerin yoğun olarak görüldüğünü anlatarak, "Arazi eğiminin yüzde 20 ve üzerinde olduğu, erozyona maruz kalan alanlarda setler oluşturularak karışım yem bitkisi tohumu ekilip kısmen ağaçlandırma yapılacak.
Özkan Güneş - 25.09.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak Kaymakamı Ömer Saygılı, ilçede bulunan bir kireç torbalama fabrikasını ziyaret etti. Fabrika yetkilileriyle bir araya gelerek sohbet eden Saygılı, çalışmaları hakkında bilgi aldı. İstihdama yönelik iş yerlerinin her zaman destekçisi olduğunu dile getiren Saygılı, "Fabrika iş demek, AŞ demek. Bundan önce gençlerimiz, özellikle işsizlik dolayısıyla baba ocağını terk ederek değişik il ve ilçelere gitmişler. Haliyle Kavak ilçesi önceki yıllarda önemli miktarda göç vermiş." dedi. Fabrikası yetkilileri ise Kaymakam Saygılı'ya teşekkür etti. Kavak Orman İşletme Müdürü Güneş'ten Kaymakam Saygılı'ya ziyaret Kavak Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş, Kaymakam Ömer Saygılı'yı ziyaret etti.
Özkan Güneş - 01.07.2020
Samsun'dan kısa kısa
Orman İşletme Müdürü Güneş'ten yabani orkide uyarısı Kavak Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş, halk arasında salep olarak bilinen yabani orkidenin toplanmaması uyarısında bulundu.
Özkan Güneş - 17.06.2020
Samsun'dan kısa kısa
Orman yangını uyarısı Kavak Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş, orman yangını konusunda uyarıda bulundu.
Özkan Güneş - 12.06.2020
Samsun'dan kısa kısa
Şenay, ormanlık alandaki incelemeleri sırasında Kavak Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş'ten ormanların bakım ve korunması ile köylü zati yakacak ihtiyacının karşılanması hakkında bilgi aldı.
Özkan Güneş - 29.05.2020
Samsun'dan kısa kısa
Buna göre ilçede belirtilen günlerde hizmet verecek nöbetçi akaryakıt istasyonları şöyle olacak: "30 Mayıs Cumartesi günü saat 00.00 ile 24.00 arasında Hastaşdemir Petrol (Total), Topkara Petrol (Lukoil), Karadeniz Petrol (TP), 31 Mayıs Pazar günü saat Hastaşdemir Petrol (Total), Çavuşoğlu Best Petrol, Sefa Petrol (Termo)* Kaymakam Şenay'dan Orman İşletme Müdürü Güneş'e ziyaret Kaymakam İbrahim Engin Şenay, Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş'e ziyarette bulundu.
Özkan Güneş - 21.07.2019
Çocuklarda yaz hastalıkları
Medicana Samsun Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Esra Akyüz Özkan, çocukların yaz aylarında pek çok mevsimsel hastalığa yakalandığını belirterek, "Solunum yolu ve orta kulak enfeksiyonları yazın baş ağrıtır.
Özkan Güneş - 11.08.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma
Edinilen bilgiye göre, İzmit Cumhuriyet Başsavcılığınca sürdürülen soruşturma kapsamında, hakkında yakalama kararı çıkarılan, TCG Turgut Reis Fırkateyni'nde görevli Yüzbaşı Özkan Güneş ile Astsubay Önder Akkaya, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığında gözaltına alındı.
Özkan Güneş - 20.09.2015
Gaziler Günü Doğanşehir'de Kutlandı
Doğanşehir'de düzenlenen Gaziler Günü kutlamasına Kaymakam Memiş İnan'ın yanı sıra, Doğanşehir Belediye Başkan Vekili Mesut Sülü, Garnizon Komutanı Özkan Güneş, İlçe Askerlik Şube Başkanı Murat Işıldak, İlçe Emniyet Müdürü Erol Keskinkılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner Güler, Orman İşletme Şefi Mehmet Mustafa Dağdelen, şehit yakınları ve gaziler katıldı.
Özkan Güneş - 15.06.2015
Doğanşehir'de Heyelan
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Heyalanın olduğu mahalleden görüntü-Çatlaklardan görüntü-Devam eden heyelan anından görüntü-Şevket Öztürk'ün konuşması-Ali Öztürk'ün konuşmaları-Köylülerin kaldığı çadırlardan görüntü Doğanşehir'de heyelan- 13 haneli Gücük Mahallesinde meydana gelen heyelanda 2 kişi yaralandı Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde meydana gelen heyelanda 2 kişi yaralandı.Doğanşehir ilçesine bağlı ve yamaca kurulu 13 haneli Gücük Mahallesinin alt kısmındaki yaklaşık bir kilometrelik alanda heyelan oluştu.Bu esnada ceviz bahçesinde bulunan Hasan Uçar ve eşi Hatice Uçar toprakla birlikte sürüklendi. Mahallenin alt tarafında yapılan Tektuğ Barajı'nda çalışan işçiler tarafından fark edilen Uçar çifti, Gölbaşı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Çiftin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.Vatandaşların durumu jandarmaya haber vermesi üzerine, olay yerine gelen ekiplerin yaptığı incelemede bazı evlerde çatlaklar oluşan mahalle boşaltıldı. Mahallede yaşayanlar geceyi Malatya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerince kurulan çadırlarda geçirdi.Mahalle sakinlerinden Şevket Öztürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iki gün önce mahallenin hemen alt kısmındaki alanda çatlaklar oluştuğunu söyledi.Bunu üzerine bilgi verdikleri İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin mahalleye gelerek tutanak tuttuklarına anlatan Öztürk, ardından jandarma ekiplerinin yaşadıkları yeri boşaltmalarını istediğini ifade etti.Hayvanları olduğu için ve gidecek yerleri olmadığı için ilk etapta mahalleyi boşaltmadıklarını belirten Öztürk, dün yaşanan heyelanın ardından çok korktuklarını ve canlarını zor kurtardıklarını kaydetti. Bu esnada eşi Hatice Uçar ile birlikte bahçesinde çalışan Hasan Uçar'ın kedisini telefonla aradığını ifade eden Öztürk, "Su bulanık geliyor, kaçın dedi. Telefon irtibatımız kesildi. Bir baktık aşağıya, hanımıyla birlikte bir kilometre sürüklenmiş. Orada HES şantiyesinde bulunan işçiler çakırmış ve hastaneye götürmüş. Daha da bir haber alamadık" diye konuştu.Şevket Öztürk'ün babası Ali Öztürk de heyelandan önce bölgeden bir duman yükseldiğini kaydederek, "Duman çıkınca kaçın dediler, biz kaçtık kendimizi zor kurtardık. Baktık orası 2 kilometre gitmiş. Dağ hep gitmiş, bağ bahçe hiçbir şey kalmamış. Evlere kavuşmaya neredeyse 10 metre yok. Evlerde çatlaklar oluştu, korkudan oturamıyoruz" dedi.Öztürk, olayın ardından Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Hamza Demiralp ile İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özkan Güneş'in gelerek mahallede incelemede bulunduğunu söyledi.
Özkan Güneş - 15.06.2015
Doğanşehir'de Heyelan: 2 Yaralı
Öztürk, olayın ardından Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Hamza Demiralp ile İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özkan Güneş'in gelerek mahallede incelemede bulunduğunu söyledi.
Özkan Güneş - 20.03.2015
İstanbul'dan Güneş Tutulması (2)
İstanbul Üniversitesi (İÜ) Beyazıt Yerleşkesi'nde bulunan gözlemevinde halka açık bir güneş tutulması etkinliği düzenledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özkan Güneş Haberleri | Özkan Güneş Kimdir - Haberler - Özkan Güneş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özkan Güneş kimdir, hayatı ve biyografisi. Kavak Orman İşletme Müdürü Güneş, orman yangınlarına karşı uyarıda bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 20:12:02. #1.14#

title