Samandağ Sofrası Hizmete Girdi

Samandağ Sofrası Hizmete Girdi

Samandağ Sofrası, Atatürk Mahallesi, Korutürk Caddesi, 3 Nolu Sağlık Ocağı yanında görkemli bir açılış töreni ile hizmete açıldı.

Samandağ Sofrası Hizmete Girdi

Filiz Kırılmaz ve Stella Meynioğlu ortaklığında Samandağ'a kazandırılan işletmenin açılışına Samandağ Kaymakamı Dr Cahit Çelik, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Samandağ CHP İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan,Akp İlçe başkanı Selahattin Yeter, Samandağ Belediye Baskan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı,Eski Milletvekili ve Bakan Fuat Çay, Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hülya Nehir,Samandağ Hristiyan Cemiyeti Başkanı Dr. Dimyan Emektaş,Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Cebburoğlu,Cemal Gürsel Mahalle Muhtarı Semir Meynioğlu,Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Refik Gümüşoğlu,Meclis Üyesi Nazire Berigel Samandağlı Oda Başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Açılışın ardından misafirlere yiyecek ve içecek ikramlarında bulunuldu.

Samandağ Sofrası içli köfte, karnıyarık, mantı, dolma, sarma, işkembe, pilav ve çorba çeşitleri gibi zengin menüsü ile Samandağlı müşterilerini bekliyor.Gastronomi şehri Hatayımızın farklı,zengin lezzetleri menüsünde bulunuyor.

Kaynak: Bültenler